Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

samotni w sieci.. poznajmy sie

Polecane posty

arpad17 witaj... ;) ja juz biegalam po programach zatrzymalam sie na tvp2 .. nic nie ma .. ja lubie takze spedzic czas jak to mowia sama ze soba wtedy sie wyciszam i jest fajnie a jeszcze fajniej jak wszyscy razem sobie pogadamy i zawsze to ciekawiej jest ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już odpływam, za mocno mnie sciskaja. Ale jak wejde tu jutro rano to chce miec co czytac:) a wiec czyńcie powiność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --->pzcz_24 , ta stronka jest swietna poszukaj , ja juz od kilku miesiecy jak nie mam nic do roboty to ogladam te seriale, a normalnej tv w domu nie mam . Nie ogladam tv, nie czytam gazet, ani radia nie slucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpad17 wiem wiem o czym piszesz , juz mnie bola oczy od seriali;) przenioslam sie na filmy choc poki co wszystkie jakie sciagnelam obejrzalam;) a ty co konkretnie ogladasz papierowy .. takie zycie babe przytylisz babka spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham kino, dvd, i teraz kompa, jak policzylam to ok 5-7 godz dziennie spedzam na ogladaniu, to moj swiat, hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia co robić gdy siedzę sama w domu, czym Wy się zajmujecie? :( Nawet do poczytania nic ciekawego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wchodzisz i ogladasz ,nie trzeba ich sciagac. Ja ogladam prawie wszystko oprocz wojennych, komedie , romansidla, horrory, fantastyke, i wszystko o anatomopatologii--zwloki itp, chirurdzy, jejciu prawie wszystko. Ale mam tez swoje stale ukochane Top Gun, Pretty Woman, i jeszcze inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa żaba
znacie jakies ciekawe portale społeczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fejs zazwyczaj jak ktos tu zallozy jakos temat to jakas zlosliwa pomarancza go niszczy , dzis sie skusilam poki co siedze i pisze z wami , tv, muzyka , papieros i tak leci godzina za godzina a poki co nie muli mnie na sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy słowamiOna
Witam Was nocne marki. Co porabiacie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, jak tak mozna ogladac tyle filmow , ja wole raczej sportowo spedzac czas , ale nie krytykuje, kazdy robi co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowy pewnie tak ;) ... musisz miec dobry uscisk jak tak szybko zasnela .. a ty kolego co porabiasz w poranna sobote?? zaba .. oj. nic mi nie przychodzi do glowy a.17 ... ja glownie ogladam komedie sensacje i horrory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma dosyc meczaca prace , kupa ludzi i przy filmach odpoczywam uwielbiam cisze, dlatego nie mam tv, ani radia, a filmw samotnosci to wyskok w inny swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote smigam nad jezioro chce wykorzystac dobra pogode, bo taka ma byc, pewnie poplywam kajakiem i w plaw tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×