Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

samotni w sieci.. poznajmy sie

Polecane posty

zalezy jakie;) ...nie jestem, wole prawde , poprostu a jesli komus to nie odpowiada to jego problem . prawda trudna ale najlepsza . sprawiam bol tylko tym ktorzy wiedza ze mam racje. ; ) choc sa ludzie ktorzy ta prawde doceniaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowy -> miło było zasnąć w Twoich wirtualnych ramionach :) byłam już kompletnie padnięta. Miłego dnia życzę wszystkim nocnym markom. W przypadku kolejnej bezsennej nocy spotykamy się tutaj ponownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hej jest tu ktos ? ja juz ciagne kolejne 24 bez snu , powrot po ponad 18 godzinach pracy i brak zmeczenia, HELP !!! Moze sobie polukam jakis serialik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam , ze jak przekrocze prog zmeczenia to koniec. Ostatni raz polozylam sie spac w sobote rano na 3 godziny i do teraz na nogach. Jakos ogolnie malo spie , po 3-4 godz na dobe .Teraz siedze w serialach i czekam az sie zmecze i padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria ze Starachowic
Wiek-27 lat. Samotna w sieci od -7 lat. Zawód-Manager BMI->19 Witam was kochane. Przedstawcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcasei defensis_
Wiek-choć to już miliony lat ewolucji...nadal nie gra większej roli. Zawód-obejrzyj se reklamę pitnego jogurtu. bmi->niż O g lokalizacja-organizmy żywe. opiszcie z grubsza swe problemy metaboliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu , a gdzie reszta ? wlasnie zaczynam seans seriali, do spania mi daleko, mo\w \ psiunia na spacer wyskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala kotki dwa
jakich seriali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mogę spać
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×