Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera lynn

Wstałam sobie..

Polecane posty

Tak, tak. :classic_cool: Widziałam na własne oczy na monitorze. Opis ze stopki się zgadza. :classic_cool: Szkoda tylko, ze dotyczy mnie. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthr
Ale mnie mnie ma Vera.Tylko czasem zaglądam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja włosy na klacie mam, wiesz to wygląda nieestetycznie :-) a poza tym jeśli mam pokazać, to tylko klata za klatę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthr
Tez przypuszczałem, że wieszVera.A Ty mała ciałem, a wielka duchem, też wiesz, kim jestem.Co mi da czarny nick? może w jakieś święto założę czarne ubranie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie mnie będzie gryzło, że za jedną moją klatę wyciągnąłem tak intymne zdjęcie. Wystarczy mi zwykła fota, bez prześwietlania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrthr
Teraz muszę wyjść Vera.do póżniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukii30
pokaz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i gdzie, nic nie widzę. Właśnie 17zapomniałam o wizycie u okulisty :O muszę tam jutro zadzwonić A..niołku jesteś? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne, nijaka vera lynn własnie wstała o godz 9.24 pierwszy wpis i siedzi cały dzień przy kompie. Wypisuje mądrości, daje siatłe rady. Mózg jej się zlasował od braku spaceru i świeżego ppowietrza. Zjadłaś pewnie pizze lub innego fast fooda i tak cały dzień. Ciekawa jestem ile wytrzymasz BOGINI BYLEJAKOŚCI. Straszne to jak bardzo zaśmiecone jest to forum !!!!!! No odszczeknij sie chyba ze ci inteligencjii brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ząbki wszystkie zrobiłam :classic_cool: ale potrzebuje okularów do czytania i pracy..soczewki do oka nie włoże..to tak jakby mi ktoś tam palucha wsadził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahahahahahahaha. :D:D:D Wkleję i tutaj to, co odpisałam w twoim jakże sensownym i wiele wnoszącym do kafeteryjnego życia temacie: Ahahahaha, tak, szmato. Twoja argumentacja mnie powala. Chapeau bas. Pytanie tylko, w czym ci to przeszkadza? Ja jestem skacowana i nie planuję w przeciągu najbliższych dwóch godzin sie podnosić. I chooy ci do tego. Krzywdy nikomu nie robię. Za to ty, samotna, sfrustrowana kuro domowa co? Również na posterunku od 9 żałośnie żebrzesz o pomoc w strzelaniu z palca. Zostałaś moją idolką. :classic_cool: Jesteś tak mądra, tak błyskotkiwa, że wielcy tego świata chowają się w szafach. :D Tekst o posiłku mnie zniszczył. :D:D Obiad był smaczny und zdrowy. :classic_cool: I nie denerwuj się, taka jesteś roztrzęsiona, że piszesz gorzej niz zwykle. W sumie.. i tak mogłabyś zainwestować w słownik. PS. Jak widać, klasy u ciebie dostatek...jak widać... :D:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień stopkę, przecież mnie nie lubisz a odchodzić nie mam zamiaru. Jeteś skcowana i pewnie cipą przepracowana przez nocne walenie przez tuzin napaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam od dawna u okulisty, chyba nie muszę. Wada sie zatrzymała, nie jest ani gorzej ani lepiej. Trochę to dziwne... :O Mogłoby się coś poprawić. :D Z soczewkami próbowałam, oko czerwone a soczewki na nim nie było. :D W ogóle okulary są fajne...tak myślę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×