Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbelek1

która klinika lepsza ?

Polecane posty

cześć. Zamierzam zapisac się na pierwszą wizytę do Kliniki Leczenia Niepłodności ale nie wiem jaką wybrać w grę wchodzą następujące: 1. Novum w Warszawie 2. Invicta w Gdańsku 3. Invicta w Warszawie 4. Invimed w Warszawie Którą z tych polecacie ? Jakie jest podejście do pacjenta? jacy lekarze są godni polecenia. Bardzo proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterkaaaaaaaaaa
opinie sa rozne jak i pozytywne jak i negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że opinie są różne ale chcę zasięgnąc rady osób które korzystały z leczenia w tych klinikach co jest gdzie nie tak i czy warto do jakiejś się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żallllllll--
tutaj jest raczej malo osób ktore sie lecza w klinikach i malo osób ktore maja az takie duze problemy z zajsciem w ciaże wiecej tu takich co umia zajsc wątpie zeby ci ktos odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doooo żallllllll-- a jednak sa takie osoby ja taka osbą tez jestem autorko ja ci niestety nie pomoge ktora klinika jest lepsza chodz sama sie lecze a w zupelnie w innej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e Bytomiu moja droga a dlugo nie umiesz zajsc juz w ciąże? leczysz sie terz gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
ja lecze sie w Novum, na razie nie mam nic do zarzucenia ogromna klinika, doswiadczeni lekarze i embriolodzy wszystko na miejscu zalatwiasz od reki kilkanascie lat na rynku do tej pory najdluzej czekalismy 10 min na wizyte (w porownaniu z poprzednia klinika - 2 godziny to norma byla) efekty: ciezko powiedziec na razie, zobaczymy za ok miesiac :) co do innych klinik ktore rozwazasz ciezko mi sie wypowiedziec bo sie zwyczajnie tam nie leczylam duzo opinii znajdziesz na naszym bocianie na watkach poszczegolnych klinik - wejdz na forum "gdzie sie leczyc" i tam popytaj dziewczyn na watkach kazdej z klinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×