Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milkaa88

Imię ELENA ?

Polecane posty

Gość gość
Jak w Polsce,to Helena i nie ma co cudowac.Pewnie,mozna tez Philippe a nie Filip :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...albo blizej,Enrique zamiast Henryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam córkę o tym imieniu i nikt nie nazywa jej Lena czy Ela. Imię to "przyczepiło" się samo, jak bylam z córką w ciąży i uważam że pasuje do niej idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupie komentarze - to tak jakby powiedzieć, że Anna to ta co "H" zgubiła i z tego powodu wszystkie Anny w Polsce powinny być nazywane Hannami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia ma na imię Elena wołają na nią Elenka ,Elasia, Hrabina ;) imię jak każde inne, ale mnie bardzo się podoba!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolezanke o tym imieniu, pochodzi z Serbii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś ukraińskie obrzydliwe imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie podoba, kojarzy mi sie z ta dawna piosenkarka Eleni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Elenka nie typowe ale uważam ze jest piękne i nie ruskie bo np w Meksyku też jest popularne w usa i Hiszpanii. Wyjątkowe imię dla wyjątkowych i ulicznych dziewczynek a nie kolejna oklepana Majka albo Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne imię! W Polsce oryginalne i wyjątkowe, a za granicą nie będzie robiło problemów :) Helena również lubię, Lena za częste :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia nadzieja
boli mnie niewiedza, serio. elena to nic innego jak WSCHODNIA wersja imienia helena, zauwazcie ze tak samo duzo jak na ukrainie jest nadii jak i w hiszpanii. tak samo np imie malanka - bardziej wschodnia wersja imienia melania, albo lepiej - nadia to nic innego jak nadzieja, po ukrainsku i rosyjsku funkcjonuje nadija i to wlasnie nadzieja. swoja droga, serialowa elena, czyli nina dobrev ma imie rosyjskie (i chyba nawet jest z jakiejs rumunii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Elena i szczerze mowia uwielbiam je. Nigdy nikt nie wolal na mnie ELA tak jak niektorzy tutaj mowia, Elcia- tak...a przewaznie Elenka...Nie znosze oklepanych imion Olivka, Natalka, Garbysia itd. Szansa taka ze Twoja corka bedzie miala po dwie z nich w klasie...z imieniem takim jak Elenka zawsze bedzie sie wyrozniac...Ja jestem stanowczo na tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dalam corce na imie Elenka :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Elenka ma już 5 lat i zawsze słyszałam pozytywne komentarze! Teraz myślę nad drugim imieniem, równie wyjątkowym i urokliwym...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola454545
Moim zdaniem jedno z najpiękniejszym imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena jak tampony Ellen... Może nazwij ją OB Pro Comfort, też ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena Lincoln - bohaterka trylogii o Greyu ;) Nigdy bym nie dała takiego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam „Pamiętniki wampirów” od pierwszego do ostatniego odcinka i bardzo spodobało mi się to imię. Gdy urodziłam w 2015 roku córeczkę nie miałam żadnych wątpliwości co do imienia. Mój mąż urodził się w Rumunii i u nich jest to często słyszane imię, w Polsce-Helena. Mieszkamy w UK, wiec wymawiane jest jako Elejna ale często też mówimy w skrócie jako Eli. W 2017 roku przyszedł na świat nasz synek, więc daliśmy mu na imię Damien, zamiast Damon;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×