Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milkaa88

Imię ELENA ?

Polecane posty

Gość gość
mi się nie podoba. To już wolę popularną Lenę lub polską Milenę, Elene kojarzy mi się bardzo wschodnio i ogólnie jest nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie! Nie jestem jednak objektywna bo wlasnie dalam tak na imie mojej coreczce ktora urodzila sie w marcu tego roku. Mieszkamy w Londynie I tu tez nikt nie ma problemu z wymowieniem tego imienia. Ponadto to bardzo miedzynarodowe imie obecne w tej wlasnie formie w wielu krajach swiata. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładne,dziwewczynaka kiedys bedzie zadowolona ze ma tak na imię :)zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma na imię Elena . I jakoś nikt nigdy nie powiedział do niej "Lena" , "Helena" bądź "Ela" . Jak się przedstawia to wszyscy są zaskoczeni . Ale pozytywnie . Każdy pyta skąd pomysł na tak oryginalne i piękne imię . Negatywne komentarze słabo do mnie przemawiają . Pani w USC stwierdziła, że pierwszy raz padło takie imię . Dodam też , że gdy urodziłam Elenę w tym czasie na oddziale urodziło się jeszcze 16 dziewczynek - 7 Julek , 3 Maje , 4 Lenki i 2 Oliwie . Co do pochodzenia imienia : Ruskie , Hiszpańskie ? Hmmm myślę , że ktoś ma mały problem z zagłębianiem się w swój mózg . Imię Elena ma swoje korzenie w Grecji . Grecja - Eleni , Polska - Elena . A odpowiednik do imienia "Helena" , "Lena" - mądrzy inaczej tak sobie tłumaczą :) . Imieniny :2 III, 23 IV, 22 V, 31 VII, 18 VIII. Imię drugiej córki - Marisa Rose .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena-po rosyjsku,hiszpansku czy bretonsku to po polsku HELENA.Mozesz miec corke o takim imieniu,ale nie tworz nowej historii imienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną Elenę, ale to Rosjanka z pochodzenia. W dodatku przedstawia się jako "Lola". Tak czy inaczej - imię mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka gościowa
piękne. olena też ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Elena,to polska Helena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Taka Helena,co H zgubila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzy mi się z pamiętnikami wampirów, ale pozytywnie :) sama zastanawiałam się nad tym imieniem dla córki ale mężowi się nie podobało. Ale już wiem że następna nazwę Selena wiec podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to imię to Helena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroszka
Spoko. Alina to w takim razie halina albo odwrotnie. Luna lena lina i lana to jedno i to samo imie,a jedyna prawidlowa wersja to lena a wlasciwie helena. Albo magdalena. Milena to oczywiscie polskie imie. Rzepicha miala siostre milene. To calkiem inne brzmienie niz jakas wycudowana elena. W d***e byly gowno widzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty wyzej,to niby co nowego wymyslilas?Nic!Ze Elena,to wersja hiszpanska czy rosyjska Heleny-juz wyzej napisane.A Lena,to zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroszka
Wiesz,co to jest ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok.,jezeli ci jej wystarczy na tematy o imionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne imie Elena . Popularne rowniez we Wloszechno i w Rosji. Ja uwielbiam imie Karissa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem na TAK:) imie piekne,ja mam juz 2 corki Natasze i Nadie(2 rosyjskie) ,kiedys chce miec jeszcze 3 dziecko i gdy bedzie dziewczynka bedzie wlasnie do kompletu-Elenka:) bardzo oryginalne,ale nie wymyslne,z klasa mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena, Elenka..... prześliczne imię, moja córcia też tak będzie miała na imię, jak za jakieś 3-5tyg przyjdzie na świat :) (akurat Pamiętników nie oglądałam, więc nie z tego filmu je znam ;) hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena ladne imie, i co z tego,ze to rosyjska Helena jak sie mowi i pisze Elena, jakis glupi agument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat rumuńskie a nie rosyjskie imię ,bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamaamamamma
a my chyba bedziemy miec Eleonorę, w zdrobnieniu Elenka, lub Ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko rumunskie,wiec nie nudz ! Polska Helena i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elena,Stefanek i Damonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne imie..mój mąż miał dziewczynę o takim imieniu, właśnie z Rumunii... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrot do Eleonory to Nora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladne imie:) W Uk nikt nie bedzie mowil na nia Ela spoko, a ty mozesz jesli ci sie podoba:) Znam tez dziewczyne o imieniu Elina (z Finlandii), bardzo mi sie to imie podoba, moze i tobie sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 777
mam 2 synów Alana i Natana , jak będę miała 3.i córkę to nazwę Elena zakochałam się w tym imieniu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia urodzi się niebawem i dam jej na imię Elenka. Piękne imię a przede wszystkim nie oklepane jak Julka, Zosia, Lena czy Maja. Myślałam również o Antosi ale też zajmuje pierwszą 10 w rankingach :P Elenka zawsze mi się podobało i nie oglądałam serialu jak niektórzy domniemają :P Wolę dać córce bardziej oryginalne imię niż podążyć za modą. U mojej starszej córki Martyny w przedszkolu w jednej grupie było 5 Kubusiów....ale każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×