Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Walter White

Ludzie którzy wrzucają tylko zdjęcia swoich OCZU mają problemy z samoakceptacją.

Polecane posty

Uważają, że mają ładne oczy, ale brzydką twarz. Dlatego do stopek wstawiają tylko zdjęcia oczu, by inni pisali im "ale masz piękne oczy!". Wydaje im się, że jeśli ktoś pochwali ich oczy to pomyśli też sobie, że reszta również jest ładna. A to wcale tak nie działa. Jeśli kobieta lub facet ma w stopce tylko zdjęcie swoich oczu, to znaczy że jest paszczakiem, próbującym podnieść swoją samoocenę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsfddhdgggggt
to wrzuc cala swoja fotele kretynie gowniany projekcie kupa osrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khterrr
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta na depresje
a jak ktos wrzuca pół twarzy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu też to zauważyłem. Dodatkowo najczęściej są to osoby nie pracujące między 20 a 30 rokiem życia na garnuszku rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekoooooo
a jak ktoś wrzuca tylko jedno oko, to co? prosze o analize takiej osoby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet pospolity
a ja jestem tak brzydka ze mysle zeby wstawic tylko zdjecie mojego odbytu z hemoroidami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khterrr
dużo ludzi nawet daje nie swoje foty żeby usłyszeć że jest sie ładną nie wiem jaki sens w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nie chce się ujawniać to jego stopka jest zupełnie pusta. Jak ktoś szuka łatwego poklasku i tanich komplementów, to wstawia zdjęcie oczu. Wyobraźnia naiwnych ponosi. Myślą oni potem, że po drugiej stronie siedzi piękna, mądra, wrażliwa kobieta z ich marzeń lub przystojny, trochę tajemniczy, mężczyzna z zasadami :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dojezdzam ok 45km
tak samo kobiety ktore daja tylko twarz moga miec tak z ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z osobami które wrzucają zdjęcie psa? Aż się boję usłyszeć opinię znawcy :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechanizm obronny, który stosujesz (kpienie, sarkazm, pozowanie na taką, co jest "ponad to") tylko potwierdza postawioną w wątku tezę. Następnym razem zastosuj jakąś mniej oczywistą strategię :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę w tym racji, aczkolwiek nie zawsze... fakt, że jak ktoś nie chcę się ujawnić to nie pokaże w ogóle zdjęcia... Choć są też ludzie, którzy chcą pokazać część siebie, oczy czy usta, bez ujawniania całego wyglądu, aby pozostać anonimowi i hmmm... nie zawsze są brzydcy... Równie dobrze o takich co nawet oczu nie wstawią, można rzec ,,paszczaki,, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem pierwszym skojarzeniem: jeśli kobieta wrzuca zdjęcie psa to znaczy że pragnie pierwotnego, brudnego, śmierdzącego samca, który byłby jednak opatrzony gwarancją wierności. Jeśli facet wrzuca zdjęcie psa to chce kobiety, która jest w niego ślepo wpatrzona jak w obrazek i na każdym kroku go podziwia. Należałoby jeszcze oczywiście rozważyć czynnik płci psa, ale to może przy innej okazji. W powyższej analizie przyjąłem, że pies jest płci męskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlMmn
"pasztet pospolity a ja jestem tak brzydka ze mysle zeby wstawic tylko zdjecie mojego odbytu z hemoroidami." no jeśi odbyt z hemoroidami masz ładniejszy niz ryj to śmiało wstawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem pierwszym skojarzeniem: jeśli kobieta wrzuca zdjęcie psa to znaczy że pragnie pierwotnego, brudnego, śmierdzącego samca, który byłby jednak opatrzony gwarancją wierności. Łuchuchu rozwaliło mnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×