Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Walter White

Ludzie którzy wrzucają tylko zdjęcia swoich OCZU mają problemy z samoakceptacją.

Polecane posty

reasumując jeśli dorzucę jakąś fotę oczu to będzie oznaczało zakompleksionego pasztecika, który pragnie zostać zaakceptowany w wirtualnym świecie i skrycie nie marzy bardziej o nikim innym jak o brudnym, śmierdzącym ale za to wiernym facetem. Całkiem, całkiem ale mogłoby być lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli ktoś wstawi zdjęcie swoich oczów w soczewkach to znaczy że chce coś ukryć? dobrze rozumuje? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko z ciekawości?
nastka , powiedz szczerze masz duży i garbaty nos... ? widać jawnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremioooop
a mnie się oczy nastki nie podobają. Takie trochę skośne jakby, jakby była Cyganką, a cyganek nie lubię, i ta druga fotka tez mi się nie podoba, nastka bez obrazy ale czy to są legginsy?? brzydkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoremioooop ludzie nazywają mnie chinką, indianką ale żeby cyganką? co to leginsów...z allegro na przecenie :D mnie tez się nie podobają-chodze w nich bo muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko z ciekawości?
podpucha taka :D żartuję :) widać, że ładna z Cb dziewczyna :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremioooop
:D nastka a czemu musisz he he:D ogólnie to nie podobają mi się te legginsy na wzór jeansów. No nie wiem, tak trochę z Cyganką bo one mają ciemne oczy. rzeczywiście trochę skośne. ja tez mam lekko skośne dlatego mi sie akie nie podobają:O też nazywają mnie chinką i Azjatką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nie_cierpię_debili_
Walter White Odpowiem pierwszym skojarzeniem: jeśli kobieta wrzuca zdjęcie psa to znaczy że pragnie pierwotnego, brudnego, śmierdzącego samca, który byłby jednak opatrzony gwarancją wierności. Jeśli facet wrzuca zdjęcie psa to chce kobiety, która jest w niego ślepo wpatrzona jak w obrazek i na każdym kroku go podziwia. Należałoby jeszcze oczywiście rozważyć czynnik płci psa, ale to może przy innej okazji. W powyższej analizie przyjąłem, że pies jest płci męskiej. co za kretyn... kurwa psycholog od siedmiu boleści... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amoremioooop oooo to nie jestem sama :P musze, ponieważ rodzice nie chcą mi kupować nowych rzeczy :( chodze w tych samych i podartych :( ale jeszcze rok szkoły i sama zacznę na siebie zarabiać :D :classic_cool: El_Krooliko ---> :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremioooop
to powiem ci nastka że nie masz za ciekawie, to przykre że rodzice nie kupują ci nowych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremioooop
tak w ogóle to przepraszam, nie chciałam cię obrazic z tymi legginsami:D teraz już wszystko rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoremioooop
może nie tyle co nie chcą a nie mogą ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgodzę z kimś kto wcześniej napisał, że jest w tym jakaś prawda, aczkolwiek mogą być osoby faktycznie ładne, które nie chcą się ujawniać do końca, i tyle. :) Z kolei trzeba znaleźć zrozumienie dla osób, które mają jednak problem z samoakceptacją- po co ich jeszcze bardziej "dołować", zakładając takie tematy. Może oczy to jedyne ładne co mają z wyglądu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta z wyższej półki masz całkowitą rację :( zamknijmy ten topic, już dość tego bólu i jeżdżenia po nas, to nie nasza wina, że osoby, które dodają zdjęcia oczu są z reguły brzydkie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka pewnie nawet w worku po ziemniakach by slicznie wygladala tak ze o garderobe nie ma co sie martwic:) Dla mnie leginsy super i nie wazne czy przypominaja jeans czy nie, wazne ze pupa w nich fajnie wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
worków po ziemniakach mam całkiem sporo bo ja ze wsi jestem :O czasem chodzę w ubraniach mojej mamy, która jest tak dobra, że potrafi sie nawet ze mną tym podzielić :( kocham ja za to, jest całym moim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie masz duzo szczescia ze Mama jest podobnego wzrostu co Ty inaczej byłby problem z pożyczaniem:) Życie na wsi to w cale nie jest takie straszne, sam teraz jestem na wiosce i z tego co widzę też tu sporo worków po ziemniakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha :D ale ja się cieszę, że mieszkam na wsi :) zadupie jakich mało, prawie cała wioska to moja rodzina, wszędzie wujki i ciotki :) wyjdę na dwór moge nawet bez majtek chodzić bo nikogo nie ma :D mam lasek obok siebie-własny. kocham to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha to u Ciebie tak jak i u mnie, predzej sie o jakiegoś krewnego potknę niż o kamień:) A kawę obowiazkowo w samych bokserkach piję z rana, taki dziwny mi sie obyczaj zrobił:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×