Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przytyłam 5 kg w wakacje

Przytyłam 5 kg w wakacje -teraz musze zrzucić

Polecane posty

Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Witaj Zelki....mniam kocham misie haribo))) To masz tak jak ja...niby cale lato w ruchu bo rower, potem fitness teraz orbitrek .Cały czas pracuje nad soba a jednek..chyba to juz wiek.Bo pewno nie potrzebuje jesc tyle co kiedys a jednek..siła przyzwyczajenia. Generalnie po malu czytam o odzywianiu sie dobrym nie odchudzaniu zobaczymy kiedy wejdzie to w zycie. Szczerze nawet az tak nie przytyłam jedzac w swieta bo duzo cwiczyłam ..400 gr.Wiec uwazam to za moj maly sukcesik. Chec schudnac i poprawic kondycje-tylko tyle. Po malutku do wakacji 5 kg chce zgubic. Tak naprawde jak bym zrzucuała 3 kg to i tak wygladałabym niezle..ale 5 to lepsze wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
Po wczorajszej wieczornej porażce- paka żelków mnie napadła wraz bombonierą :-) dziś dzień sukcesu. Dosłownie kilka sztuk żeli i to do południa, kolacja o 17 białkowa, herbatka ziołowa i na tym koniec jedzenia. Poszperałam w necie, mam jako taki stelaż diety, przykładowe jadłospisy na dietę 1300-1500 kcal i mam nadzieję że teraz się uda:-) Jeszcze popedałuję na Kiepskich z pół godzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
Ja ważę obecnie 59,2 takiej wagi nie miałam od 7 lat i czuję się naprawdę jak bomba, wszystko mnie ciśnie, :-( Od urodzenia córy utrzymywałam stałą wagę 56-57,5 max. Chcę osiągnąć 55-56 i daję sobie czas ok 2-3 mce , nie zamierzam się katować. Ktoś może zarzucić, ze przesadzam, ale przy mojej wadze i budowie, te 3 kg widać, poza tym czuję się niekomfortowo. Podstawowe założenia mojej diety to 5 posiłków Rano na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną śniadania z pełnoziarnistego pieczywa własnej roboty/sera /pomidora/łyżeczka oleju lnianego lub owsianka z dodatkami owocowymi na wodzie Nie przepadam za mięsem wiec skomponowanie dietetycznego obiadu będzie niełatwe, bo zwykle na diecie to chude mięsko/kasza/ryż /surówka 2 przekąski -jogurt/owoce /orzechy kolacja z wyłączeniem węgli czyli chudy twaróg/tuńczyk/chuda szynka /jogurt nat itp + herbatka ziołowa I tu będzie najtrudniej, zwykle wieczorem ok 20 biorę się za pakę żeli lub innych słodyczy. Muszę z tego zrezygnować bezwzględnie, bo na pewno nie schudnę, zamierzam jednak włączyć do diety malutką ilośc słodyczy do południa i powoli je ograniczać, bo definitywne ucięcie nic nie da- sprawdzone. Dodatkowo nikt mnie nie wspiera, mama zawsze uważa, że jestem za chuda, ( w mojej rodzinie prawie wszyscy maja nadwagę) mąż też twierdzi , że wydziwiam i jest ok. Robię to dla mojego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Zelki- Widze ,ze racjonalnie podeszłas do tematu po malu a spokojnie bez drastycznych diet. Wlasnie czytałam o daniach wysokobiałkowych ,ze pomagaja ale warunek jest jeden -duzo cwiczen przy tym wtedy wypala sie tłuszczyk. Ja mam wsparcie meza i od nowego roku po sylwestrze pomoze mi cos sensownego ułorzyc do jedzenia .Bo w moim przypadku jak ja cos bede robiła to maż i corka beda jedli to samo. Czyli zmiana nawyków zywieniowych -corka ma 12 lat wiec musi jesc. U nas slodyczy raczej sie nie jada ale za to co sobote mamy imprezki wiec wiadomo: chipsy uwielbiamy i zawsze cos jest innego do jedzenia jak sie idzie w gosci alebo u nas. Ja po ciazy urodzeniu syna 2,5 roku temu przez pierwszy rok po porodzie jadłam mniej maz wprowadzil inne zasady jedzenia i zdubiłam te 20 kg..ale to po ciazy i wtedy wazylam moje 52 kg upragnione ale przez nastepne 1,5 roku przybyło mi sie znowu do 56 schudłam tylko 1 kg. Czyli obecna waga to 55 kg. U nas sniadania zawsze od 2 lat owsianka z jogurtem 40 gra owisanki zalewam jogurtem Teraz juz 2 sniadania sa takie same Po malu bede dazyla do mojego celu. Cwiczenia dzienne to 4 razy w tygodniu po 1,5 godzinki w 3 seriach 3 razy w tygodniu 45 min w serii 30 min i 15 min.. pO PROSTU CZASU MI BRAKUJE jak to w domku. Ale trzymam sie dzielnie-tobie tez tego zycze. Bede Cie wspierala damy rade!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
Dziś na wadze więcej pół kilo niż wczoraj:-( masakra , ale i porządny kopniak, spakowałam żele i kazałam mężowi schować. Dziś zjadłam 1500 kcal i 1 kostkę czekolady, dzień zakończyłam kubkiem herbatki ziołowej, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
No i jest mały sukcesik, na wadze kilo mniej, ale to woda, jednak dobre i to , jestem mniej napuchnięta. Na razie trzymam fason z dietą, nie odpuszczam, jak nie teraz to nigdy . Do Siego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
U mnie waga prawie stoi dzis spadał o 200 gr wiec..))) Ale wyzerka na sylwestra i w nowy rok była od wczoraj znowu male ilosci spisywanie i liczenie wczorajszy dzien skonczyłam na 1700 kcl..wiec nie jest zle. Moja waga mowi mi ,ze wg obliczen powinnam jesc do 1800 kcl dziennie do tego przez te 3 dni było po 1 godzince cwiczen na orbim wiec nie jest zle. Wiadomo,ze jak imprezy sa albo sie gdzies idzie(znajomi) nie da sie wazyc jedzenia i spisywac normalnie to robie kazda rzecz pisze wypisuje ilosci kalorii...wiec beda rezultaty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
W czwartek mam ważenie i się okaże czy dieta działa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki; przez 4 i pol miesiaca schudlas 1 kg? Nie czytalam calego topiku, ale.... cos chyba nie tak z Twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Nie do konca tak Pierwsze załorzenie w sierpniu było takie ,ze przytyłam w wakacje i w czasie jazdy letniej na rowerze postanowiłm "mZ"mniej jesc -ładniej mowiac do tego rower wiec w 2m,5 miesiaca schudłam 2,5 kg -czyli dla mnie 1 kg na miesiac jest o.k. Potem miałam laby 1,5 m-ca i oczywiscie przytyłam 1,5 kg. Dopiero jak kupiłam orbiego zaczełam cwiczyc codziennie. Poza tym ,ze nie przytyłam jedzac normalnie-a jadałam duzo-uwqzam ,ze jest o.k szczegolnie swieta po ktorych zawsze miałam 2 kg wiecej. od stycznia wprowadziłam spisywanie produktow ktore jem, pomaga w ograniczeniach pisze sobie tabele kaloriii i sprawdzam jem srednio dziennie ok,. 1400-1600 kcl. Ale wiadomo im czlowiek starszy tym trudniej sie zrzuca. Na razie mam 150 i 55 kg czyli bmi 22 chce dojsc do 20 bmi. I do wakacji malymi kroczami to osiagne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
158.))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Mam mały sukcesik 54,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Moja walka trwa Po miesiacu cwieczen 0,5 kg w dół ale powiem tak sylwetka jest juz lepsza Teraz smigam sobie 1 godzinke na raz..chodzi o spalenie tłuszczu Maż pilnuje mojej diety białka i weglowodany.Obym dobrze sie odzywiała. Codziennie spisuje moje kalorie-nie wychodzi tak żle jak sie kontroluje poniewaz 1500-1700 dziennie.Patrzac na to ,ze jestem w stanie spalic dziennie ok 400 kcl.Wychodzi niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Dziś dostałam od "WAGI" piekny prezent na urodziny 54,00!!!!!!kg. Z czego sie bardzo ciecze..idzie ku lepszemu nie poddaje sie i cwicze codziennie po 1 godzince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelki
Gratulacje, ja na razie się nie ważę, dopiero pod koniec stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam w wakacje 5 kg
Zelki-pisz jak tam rezultaty. Ja małymi kroczkami widze efekty. Jadam 1500 kcl dziennie czasem +200 czasem _ 200 roznie ale widze ,ze moja oponka jest mniejsza. Waga po malutku czasem o 200 dr w dół były dni ,ze wiedziałam 53,7 mam nadzieje ,ze tendencja bedzie spadkowa. Cwicze codzinnie to sie nie zmienło)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
Zelki jak tam twoja waga-ruszyło juz cos? Ja juz mam 53 kg!!!hu-ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×