Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia18

uprawialam sex... i chyba jestem w ciązy

Polecane posty

Gość natalia18

z facetem, którego poznałam na czacie. Przystojny, miły, na poziomie. Nie to co inni moi rówieśnicy. Ale do rzeczy. Zaprosił mnie do swojego pokoju, na białym łóżku leżały czerwone płatki róż, a wokół paliły się świeczki. On przyglądał mi się swoimi maślanymi zielonymi oczętami i czułam jak powoli mnie rozbiera. Nie chciałam długo czekać więc włączyłam nastrojową muzyczkę, aby oboje poczuliśmy relaks. Miałam czarną, prześwitującą nocną koszulę, i majteczki w tym samym kolorze. Ponieważ jestem dość szczupła i mam jędrne piersi, sutki wbijały się w koronki i na samą myśl, że zaraz będziemy się kochać stawały się one coraz twardsze. Powiedział, żebym zrzuciła to wszystko z siebie i pokazała mu swoje skarby, co też uczyniłam. Na podłogę szybko spadła koszula nocna oraz biustonosz. Zostałam w samych majteczkach. Przybliżyłam się do niego, żeby lepiej widział. On wyciągnął swojego penisa, i zaczął go pocierać jak alladyn swoją lampę w celu wywołania Dźina. Ale ja wiedziałam, że może spełnić tylko moje jedno życzenie. Nie powiem widok prężącego się penisa bardzo mnie zafascynował. Moja mała, wąska muszelka stawała się coraz wilgotniejsza i coraz bardziej pragnęła go poczuć w sobie. Długo nie czekałam, zrzuciłam majteczki i zaczęliśmy się oboje masturbować. Po kilku minutach wiedziałam, że dochodzi.. chciałam się uchylić nieco przed jego nektarem, ale za późno. Trysnął na swój monitor i całego go zalał. Byłam zdziwiona nieco i przerażona. W żaden sposób się nie zabezpieczyliśmy. Moje pytanie.. czy mogę być w ciąży przez ten sex na skype? Ostatnio czuję mdłości i boli mnie głowa. Koleżanki mówią, że powinnam iść do ginekologa, ale ja się tak bardzo go boję. Rodzice, też nie będą zadowoleni, z tego, że zaszłam w ciąże przez interent. Poradźcie co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
hahahah, w ciąży przez internet ? proszę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia18
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia18
@TEPY CHUJU - słyszałam o czymś takim, nie strasz mnie :( Inni zawsze robili to w zabezpieczeniu, to był ten jedyny raz :( Jeden nawet zdjął gumkę i wypił zawartość... czułam się wówczas taka podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Natalio.... Nie wiem czy to żarty czy na serio zaszłaś w ciąże... Jeśli to nie są żarty i naprawde jesteś w ciąży to czy myślisz o przerwaniu ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia18
facet z którym to robiłam chce się ze mną osobiście spotkać na kawie i to omówić. niestety mam faceta, który coś podejrzewa. Ostatnio nam pękła gumka podczas stosunku :( Dwa dni przed tym sexem przez skype :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykuj pieluchy
dzieciak w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×