Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

TORBIEL NA JAJNIKU

Polecane posty

lekarz stwierdził u mnie 4-cm torbiel na jajniku, powiedział ze jak urośnie jeszcze 1 cm. to bede musiała być operowana...czytam teraz rożne fora na ten temat i widze ze niektóre kobiety mają 6-7 cm torbiele i nie sa operowane...kobietko od czego to zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja miałam 6 cm torbiel,dostałam na kilka m-cy pigułki antykoncepcyjne.Torbielka sie wchloneła,jeżeli by sie tak nie stało mialam miec zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyriu
Są torbiele, które się wchłaniaja po anty, są takie, które zostają... Lekarz na usg powinien rozpoznać jaki masz rodzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja matka miała torbiel
i wyleczyła czosnkiem bo wyczytała w gazecie ze hiszpanki nie maja torbieli bo jedzą czosnek i zaczeła jesc ten czosnek i po pul roku zniknela torbiel 3 zabki dziennie jadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy, że torbiel ma wyrośla endofityczne? Od lekarza wiem tylko tyle, że 'wygląda groźnie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że ta torbiel nie jest w środku pusta, jak balon, tylko ma takie wyrostki na wewnętrznej ściance. Myślę, że w takiej sytuacji raczej będziesz miała zabieg, ale nie martw się - to nic strasznego. Usuwanie torbieli to tak standardowa procedura jak np. usuwanie wyrostka robaczkowego. :) Sama przez to przechodziłam. Ważne jest potem badanie histopatologiczne, żeby stwierdzić z jakich komórek powstała Twoja torbiel. Pozdrawiam i życzę, żeby się jednak wchłonęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×