Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pupcia_

powiekszanie posladkow

Polecane posty

Gość pupcia_

czesc wszystkim. w ostatnim czasie bardzo schudlam i zmalaly mi piersi i pupa. w przeciwienstwie do wiekszosci dziewczyn bardziej martwie mnie pupa niz piersi. mysle nawet o ich uwydatnieniu, bo serio staly sie bardzo plaskie. czy znacie jakies sposoby poza chirurgia aby polepszyc ich wyglad? boje sie, ze jak bede duzo cwiczyc to moze sie podniosa, ale beda jeszcze mniejsze... a moze ktoras jest po zabiegu posladkow, ile to kosztuje i kto wykonuje takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno...
dobrym zabiegiem na podniesienie pośladków,jest przeszczep tłuszczu własnego,lecz z tego co wyczytałam na pewno jesteś bardzo szczupła i trudno będzie pobrać tkankę tłuszczową z brzucha lub ud. Więc moze inplanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupcia_
dzieki za odp. ile taki zabeg moze kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz tłuszczu
to można kwasem hialuronowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz tłuszczu
to można kwasem hialuronowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie masz tłuszczu
ojej jeszcze raz napisałam to samo;),może przysiady ze sztangą? Te ćwiczenia uwypuklają pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieją także na chwilowe "ujędrnienie" optyczne majtki z poduszeczkami w odpowiednich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulfoniaczek
Zaciskanie bardzo mocne posladkow kilkaset razy w ciagu dnia ujedrnia pupe dosc znacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie bylbym taki
pewny, jak sie nie ma figury "gruszki" z natury, to zadne cuda-niewidy nie pomoga. Bo tluszcz musi sie odkladac na biodrach, pupie i udach - jak u "prawdziwych" kobiet, a nie po chlopsku - plechy i bary szerokasne i obrosniete tluszczem jak u hipopotama, wielki brzuch, cyce do pasa lezace na nim, a do tego wszyskiego zamiast talii - opona, malutka, plaska, czesto, o zgrozo, zapadnieta pupinka, broste,waskie, meskie biodra i chude nogi- patyki. M-A-K-A-B-R-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka159
Hej, ja mam problem innego rodzaju, mianowicie zanik mięśnia na pośladku. Drugi pośladek wygląda normalnie, ładnie. Niestety nie moge założyć to na co miałabym ochote, obcisłe legginsy odpadają, itd. Mam tak od urodzenia i zastanawiałam się czy istnieje możliwość naprawienia tego defektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz poza ćwiczeniami, żeby pupę podnieść to jakoś nie bardzo mi do głowy inne sposoby przychodzą. No i faktycznie, jak ci bardzo z tym źle to może odpowiedni zabieg? Widziałam, że w Dermedzie można biust i pupę powiększać z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej. Może to jest jakiś sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Tomala
U mnie niestety ćwiczenia nie dały takiego rezultatu jak bym chciała. Dlatego zastanawiam się nad operacją. W Szczecinie, tam gdzie mieszkam działa taka klinika i też mają taki zabieg w ofercie: http://www.aestheticmed.com.pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/sylwetka/powiekszanie-posladkow Zanim jednak się tam uda, chciałam dowiedzieć się czegoś więcej od Was, z Waszych doświadczeń, jak to jest zwłaszcza po...Czy boli, czy można usiąść etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że ćwiczenia mogłyby pomóc - ale musiałabyś przetestować jak działają na Ciebie i czy są jakieś zauważalne efekty. A co do zabiegów - to jeśli masz rzeczywiście problem z wyglądem pośladków i źle się z nimi czujesz, to nie widzę problemu :). Teraz jest mnóstwo klinik, które oferują powiększanie i modelowanie pośladków, np. https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna/powiekszanie-i-modelowanie-posladkow/ - to akurat sposób z wykorzystaniem Aquafilling® bodyline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia101
Polecam bezoperacyjną metodę powiększania i modelowania piersi Aquafilling. Jest to bardzo bezpieczna metoda,zabieg odbywa się w znieczuleniu mejscowym i nie pozostają blizny po zabiegu, okres rekonwaelscensji po zabiegu to 3-4 dni. http://medestetica.com.pl/medycyna-estetyczna/aquafilling-powiekszanie-biustu-nowosc/ Zastanawiacie się również nad wypełnieniem miejsc kwasem hialuronowym- różnica jest taka- kwas hialuronowy utrzyma się 12-15 miesięcy,natomiast aquafilling 5-8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jesli chodzi o Szczecin to naprawde jedno z lepszych miejsc w których mozecie wykonac dokładnie ten zabieg. Polecam też ze wzgledu na dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o znam to, coś za coś. Niestety to jest dość częste, że jak się schudnie to potem skóra wisi, a nie ukrywajmy, że i pupa i piersi są naszymi kobiecymi atutami. Sama się zastanawiam, czy nie poddać się zabiegowi modelowania pośladków u dra Piotra Osucha. Myślę, że taki zabieg byłby dla mnie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milama
Moze nie warto ingerować na poczatek tak w cialo, w sieci jest sporo produktów, które moga załagodzic sprawe plaskich posladkow p http://perfectbody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy słyszałyście o dobrej klinice w gdansku gdzie można podnieść pośladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat nie moje rejony, ale jakby ktoś szukał dobrego chirurga plastyka we Wrocławiu, to ja mam pełne zaufanie do tej kliniki http://chiroplastica.pl/. Sama byłam na zabiegu modelowania pośladków i efekt jest naprawdę mega! Nie było też żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zna dobrego lekarz w katowicach od ujędrniania pośladków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy powiększenie pośladków boli bo oczywiście musisz robić to dużą strzykawką nie wiem czy kiedykolwiek wcześniej miałaś zastrzyki w pośladki ale jak tak to to jest bardziej bolesne moja kuzynka robiła to sobie w Krakowie za jakieś minimum 1500złotych zaraz wyśle nazwę strony na której możesz zobaczyć a efekty są w skali od 1 do10 ma 1000 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie pośladków metodą Aquafilling 1 500zł KRAKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulita666
Jest tutaj ktoś po liftingu brazylijskim ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestem na temapie szukania odpowiedniego lekarza. Mieszkam za granica, niestety mam wrazenie ze w Polsce ten zabieg nie jest jeszcze wystarczajaco popularny. Lekarze nie maja wystarczajcej praktyki ze wzgledu na niskie zapotrzebowanie na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam już wątpliwą przyjemność spotkać na swojej drodze niejednego chirurga, który uważał, że zna złoty środek na mój odwieczny kompleks płaskiej pupy. Kiedy jednak przychodziło co do czego to każdy skutecznie mnie do siebie zrażał. W końcu jednak trafiłam w ręce doktora Pabiańczyka i choć na pierwszą wizytę szłam bez entuzjazmu to okazało się, że tym razem ktoś naprawdę może i chce mi pomóc. Doktor po przygotowaniu i konsultacjach przeprowadził zabieg powiększania pupy. Teraz już naprawdę wyglądam jak milion dolarów. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×