Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pupcia_

powiekszanie posladkow

Polecane posty

Gość Beatiii
Witam, jestem po zabiegu powiększenia pośladków metodą aquafilling wprawdzie pierwszy dzień ale w końcu czuje, że mam pupę jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim dziewczynom, które borykają się z kompleksem małej pupy, a ćwiczenia siłowe nic nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Beatii, gdzie robilas zabieg? Mozesz cos wiecej napusac, bo tez mam zamiar poprawic posladki metoda aquafilling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rybniku u Dr. Piekarskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpaczekzmydlem40
ja mam plaska pupe jak schudne to poprostu przedluzenie plecow i w czechach lekarz w Pradze ktory mnie konsultowal odradzil przeszczep tluszczu bo trzeba miec ten tluszcz a cena wraz z implantami posladkow to 4500 euro....no iiiii hmm odpuscilam temat i cena i powrot samolotem jak...na kolanach kleczac...i dzieci w tym czasie , opieka...jak dla mnie temat odlegly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4500to tyle co w Polsce ja pytałam we Wrocławiu to mi powiedział 16tys zł. Ja też mam płaskie pośladki jak ważę 50 przy wzroście 162, poszłam na siłownię i trener mi pow. Zeby mieć pupę musze zrobić masę, zrobił mi zwyżke kaloryczna na 2100kcl plus 3razy w tygodniu trening w tym jeden dzień tylko pośladki.. No i ważę teraz 55 jest znaczna różnica do tego właśnie zabieg aquafilling 200ml w jeden poślad (to nie jest wcale dużo) po zabiegu miałam super piękne takie bardzo widoczne niestety 2tyg później jak cała opuchlizna zeszła one też zmalały ale mimo wszystko mam w końcu pupę a to był mój bardzo duży kompleks, płaskie, mała eh jak masz szansę to rób bo samopoczucie, że ma się na czym siedzieć jest hm.. Cudowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, że tak chaotycznie pisze ale prowadzę auto, jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila
Dnia 8.06.2018 o 20:07, Gość Beatiii napisał:

Witam, jestem po zabiegu powiększenia pośladków metodą aquafilling wprawdzie pierwszy dzień ale w końcu czuje, że mam pupę jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim dziewczynom, które borykają się z kompleksem małej pupy, a ćwiczenia siłowe nic nie pomagają

Jesteś nadal zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilagosc

Jesteś nadal zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Zrobiłam sobie pośladki u Pabiańczyka właśnie, w Krakowie w klinice, ale własnym tłuszczem bo nawet nie brałam pod uwagę żadnych implantów, jakoś mnie to przerażało. Po takim zabiegu szybko się dochodzi do siebie ale trzeba nosić specjalne ubranko uciskowe i to chyba jedyna niedogodność. Efekt jest ok, bo oprócz tego że powiększasz tyłek to przy okazji wyszczuplisz uda czy co tam chcesz, bo trzeba skądś pobrać ten materiał do przeszczepu. Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalinasss

Podnosiłam pośladki we wrocławskiej klinice Knack Clinic i jestem turbo zadowolona z efektu! Sama rekonwalescencja nie była przyjemna, ale warto było. Na siłowni bym nie dała rady tak ich dopracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 20.02.2019 o 15:57, Gość Aga napisał:

Zrobiłam sobie pośladki u Pabiańczyka właśnie, w Krakowie w klinice, ale własnym tłuszczem bo nawet nie brałam pod uwagę żadnych implantów, jakoś mnie to przerażało. Po takim zabiegu szybko się dochodzi do siebie ale trzeba nosić specjalne ubranko uciskowe i to chyba jedyna niedogodność. Efekt jest ok, bo oprócz tego że powiększasz tyłek to przy okazji wyszczuplisz uda czy co tam chcesz, bo trzeba skądś pobrać ten materiał do przeszczepu. Także polecam

Hej 😊 Mogę zapytać ile minęło już czasu od Twojego zabiegu? Dalej jesteś zadowolona? I czy dużo tkanki tłuszczowej po wszczepieniu się wchłonęło? Zastanawiam się nad tym zabiegiem lub nad implantami. Szukam jak najwiecej informacji odnośnie BBL bo na tej metodzie mi najbardziej zależy. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
Dnia 6.06.2018 o 00:42, Gość gość napisał:

Miałam już wątpliwą przyjemność spotkać na swojej drodze niejednego chirurga, który uważał, że zna złoty środek na mój odwieczny kompleks płaskiej pupy. Kiedy jednak przychodziło co do czego to każdy skutecznie mnie do siebie zrażał. W końcu jednak trafiłam w ręce doktora Pabiańczyka i choć na pierwszą wizytę szłam bez entuzjazmu to okazało się, że tym razem ktoś naprawdę może i chce mi pomóc. Doktor po przygotowaniu i konsultacjach przeprowadził zabieg powiększania pupy. Teraz już naprawdę wyglądam jak milion dolarów. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.

Co to za zabieg?  Możesz coś więcej napisać na ten temat? Jesteś dalej zadowolona z efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja powiększałam własnym tłuszczem u dr Boligłowy i jest bardzo fajnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia
7 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Ja powiększałam własnym tłuszczem u dr Boligłowy i jest bardzo fajnie 🙂

Jak długo się już efekt u Ciebie utrzymuje? Mogłabyś się do mnie odezwać? Chciałabym porozmawiać o szczegółach, bo zastanawiam się nad powiększeniem pupy własnym tłuszczem lub implantami. Będę Ci bardzo wdzięczna 😊

fancyfever11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że najbezpieczniej zrobić przeszczep tłuszczu, bo jest to najbardziej naturalna metoda. Jak zapewne wiecie zabiegi z użyciem żelu aquafilling, los deline zostały wycofane. Jest też możliwość innych preparatów, które są bezpieczne. Tu znajdziecie więcej info https://medycynaestetyczna.waw.pl/ i listę gabinetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Od zawsze marzyłam o pięknych pośladkach niczym jlo i ostatnio spełniłam marzenie robiąc niewielkie ale jednak powiększenie pośladków u chirurga. Ponieważ dr Pabiańczyk wykorzystał mój własny tłuszcz efekt jest naturalny, a i talia zyskała na smukłości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

<a href="https://wp.pl">wp.pl</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sońka25

moja kuzynka powiększyła pośladki własnym tłuszczem u dr Pabiańczyka i wygląda bardzo fajnie. Ponoć efekty nie trwają jakoś mega długo, jednak zaczęła więcej trenować i z taką motywacją jaką dawała jej pełniejsza pupa, skutecznie utrzymuje krągłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Zawsze miałam płaskie pośladki dlatego marzyłam o ich lekkim chociaż powiększeniu i podniesieniu, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie. Ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie ich moim własnym tłuszczem u dr Boligłowy w Krakowie - wyglądają ładnie, a i efekt trzyma się całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna
Dnia 28.10.2019 o 20:30, Gość milena napisał:

Zawsze miałam płaskie pośladki dlatego marzyłam o ich lekkim chociaż powiększeniu i podniesieniu, aby wyglądały bardziej atrakcyjnie. Ostatecznie zdecydowałam się na powiększenie ich moim własnym tłuszczem u dr Boligłowy w Krakowie - wyglądają ładnie, a i efekt trzyma się całkiem spoko

Też mogę plecić doktora Boligłowę, u którego robiłam akurat implanty pośladków. Efekty super, wszystko pięknie zagojone, a ja cieszę się z wymarzonych kształtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Hej, możesz napisać coś więcej na temat implantów? Praktycznie za chwile mam umawiać termin na implanty + BBL. 
Interesuje mnie rekonwalescencja, jak odczucia po operacji, przez jaki okres czasu nie mogłaś usiąść, czy przy pracy siedzącej (8h na tyłku) implanty się nie przemieszcza? Daj znac proszę, będę wdzięczna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mózg se powiększ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyanty

Kup sobie majtki typu push up i zapomnij o kombinowaniu z tłuszczem czy implantami, zapłacisz kiedyś za to własnym zdrowiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Jolka
3 godziny temu, Gość Antyanty napisał:

Kup sobie majtki typu push up i zapomnij o kombinowaniu z tłuszczem czy implantami, zapłacisz kiedyś za to własnym zdrowiem. 

A cycki to można powiększać? Nie rozumiem jednego, gdy kobieta powiększy sobie cyca lub zrobi pomniejszenie nosa to jest ok, a jak zechce powiększyć czy zrobić korektę pośladków bo np. ma dysproporcje to jest hejtowana, ktoś mi wytłumaczy dlaczego tak jest? 
Na stronach zagranicznych kazda kobieta kobietę wspiera, bez agresji czy wyzywania. Polski kraj - to taki zacofany kraj... Niech kazdy robi to co chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyanty

Gdzie widzisz ten hejt? Bo jakoś dopatrzeć się nie mogę. To była jedynie dobra rada, jak dla mnie to możesz sobie robić co chcesz tylko gdy pewnego dnia obudzisz się z nowotworem to będziesz sama sobie winna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
Dnia 15.12.2019 o 21:15, Gość Antyanty napisał:

Gdzie widzisz ten hejt? Bo jakoś dopatrzeć się nie mogę. To była jedynie dobra rada, jak dla mnie to możesz sobie robić co chcesz tylko gdy pewnego dnia obudzisz się z nowotworem to będziesz sama sobie winna. 

Co ma wspólnego nowotwór z operacja plastyczna powiększenia pośladków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Znajoma robiła implanty pośladków u dr Boligłowy w Krakowie i wygląda naprawdę ekstra. Sama nie wiem czy podjęłabym się takiego zabiegu, ale efekty są mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×