Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czynnik koci

IMO jesteś?

Polecane posty

Gość IMO13850
Większość jest private, bądź nude. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
pozdrawiam środkowym palcem "pokazywał jak był mały, teraz się wstydzi bo ma mauego" Skoro pokazywałem jak był mały (co się nie zmieniło), to czemu miałbym się nagle zacząć tego wstydzić? Chyba znowu piłaś. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
czynnik koci "mi tam jego jotpegi się podobają" pozdrawiam środkowym palcem "chyba nie rozumiesz" To Ty nie rozumiesz. Nie każda chce wielkie jotpegi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Pończoszko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
pozdrawiam środkowym palcem ale to nie zmienia faktu, że widzę iż OBOJE koorwa nie rozumiecie - **Tutaj wstawić odgłosy czkawki i zadowolone z siebie mamrotanie** :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pśp mam prawo nie rozumieć 😭 Jestem dopiero co po urlopie,a jak udowodniono naukowo na urlopie spada IQ:D Jeszcze tydzień będę otępiała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Pończoszko - przedawkowałem Proszku i przez to leczyłem moralniaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Pończoszko - czy do prania, czy nie jest nieważne. Ważne, że owy Proszek był jeszcze zbyt 'świeży' i gatunkowo nie taki, jak mówił diler. Stąd me zafrasowanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D ok nie wnikam :D eee ja to akurat nic nie wiem na jej czy jego temat, ominely mnie te nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
pozdrawiam środkowym palcem "to by się zgadzało. bo ja całe życie na urlopie" Szok i zaskoczenie! A ja naiwny sądziłem, że to tylko przez używki wszelakie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Kocico - zapytaj się PŚP ona była jednym z Nadwornych Detektywów. :P Pończoszko - ile razy mam powtarzać - jesteś kobietą, nie możesz w nic "wnikać" to jest fizycznie niemożliwe. Ja natomiast...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
pozdrawiam środkowym palcem "bosz... tam miało być oczywiście jaka ja jestem... a nie Ty. dziewczynko" Tutaj niestety pomimo swej dumy, muszę niestety Ci ustąpić pola. Znam wszakże znam swoje granice męskości i wiek kiedy trafiam na bardziej samczego samca. ;) Pończoszko - wnikanie, a wskazywanie palcem, to dwie różne metody podejścia do zagadnienia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Uwaga! Uwaga! Noxi w temacie! Chronić szyje (ja biedny mam aż dwie do chronienia, PŚP także z resztą)! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×