Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza po wakacjach :(

Zakochalam sie w Arabie z Egiptu, ale mam watpliwosci :(

Polecane posty

Gość Realmenn
Hahahaaaaaaahahahaaaaaa:D:D:D Pewnie prowo ....a może i nie:) Ja i moi kumple jak tylko słyszymy od kobiety że była sama w Egipcie, Maroku, Tunezji itp to grzecznie dziekujemy pani za znajomość choćby nie wiem jak czarująca była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden co byl i widzial
watpie. bylem w Egipcie, Turcji... i tam sa setki, jak nie tysiace polek juz. one nawet tam mieszkaja. pelno polek jest z nimi. zobaczcie w Niemczech. kazdy arab juz mial jakos polke. smutna rzeczywistosc. lecicie na nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Realmenn, nie przesadzaj. Ja byłam z kolezanka i wcale nie szukałayśmy takiego typu "wakacyjnych przygód" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden co byl i widzial
watpie. bylem w Egipcie, Turcji... i tam sa setki, jak nie tysiace polek juz. one nawet tam mieszkaja. pelno polek jest z nimi. zobaczcie w Niemczech. kazdy arab juz mial jakos polke. smutna rzeczywistosc. lecicie na nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden co byl i widzial
sorry, za dubel :) problem jest co raz wiekszy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo orient jest fajny :) Uwielbiam te dźwięczne, pełne zycia ulczki, zapach jasminu, orientalna muzykę. Można by duzo wymieniać. Na wakacje to super miejsce, ale na wakacje tylko i nie chciałabym tam mieszkac na codzień. O takim naiwnym zakochiwaniu sie juz nie wspomnę. Jak można mniec takie klapki na oczach i nie zauważac, że oni Was robia w konia???? Przeciez to widac na kilometr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
ej nie przesedzajcie. prosze. kazdy jest inny. widac, ze mu bardzo zalezy na mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobic, jest wiele naiwnych lasek...i tyle tych historii, ktore ciagle koncza sie podobnie...zalosne to est :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo pewnie tak
sobie to tłumacz-on jest inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia P
z pewnoscia jest wspanialy i inny niz wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem
ble arabowie i murzyni. Nigdy bym takiego kijem nie dotknela. Moj maz jest bialy, i innego bym nie wziela. Jak sie poznalismy i kiedys o tym gadalismy powiedzial, ze nigdy nie przespal sie z czarna kobieta. Ja nie wierze, ze wiekzosc Polek pragnie murzyna lub ciapatego albo juz jakiegos miala. Spojrzmy prawdzie w oczy jestesmy nietoleranyjnym zamknietym narodem, wrecz rasistowskim. Jest pewnie jakis procent dupodajek, ale on pewnie jest i tak mniejszy niz gdzie indziej, Ci co tak jadą po Polkach, powinni zobaczyć Hiszpanki w akcji albo Brytyjki. Dodam, ze juz dosc dlugo mieszkam za granica, w roznych krajach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
oj, ale komentarze. co tam za znaczenie kolor skory. mam kilka kolezanek, ktore sa, lub byly z czarnymi. swiat sie zmienia. mamy prawo wiazac sie z innym nacjami. a zwiazkow z arabami europejek jest mnostwo!!! zobaczcie na Francje! kijem bys nie dotknela... no jeszcze powiedz mi, ze polacy sa od nich ladniejsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, faceci zwlaszcza tu na forum (jesli tu mozna mowic o facetach...) uwielbiaja uogolniac i sie wyrzywac, a najlepsze jest to ze sami jezdza na wakacje i spia z pierwsza lepsza laska ale wtedy to jest w porzadku i nikt ich nie wyzywa od najgorszych...ja bron boze nie chce bronic sexturystek i lasek tego typu, ale ostatnio nawet czytalam o nich taki artykul na onecie....ale jak facet sie kur** na prawo i lewo to mu ujdzie na sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
szczerze, wiekszosc z mlodych arabow jest bardzo ladna. naszym chlopcom brakuje wiele do nich. sa bardziej zadbani, bardziej uczuciowi. no piekne usta zazwyczaj. obrzezani, wydepilowani, ladne sylwetki... OCZY!!!! facynujace maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się tak szybko zakochałaś
toś kochliwa jak królikowa, zona królika domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak się tak szybko zakochałaś
toś chyba głupia, jak but tego arabusa. Pracowałem w Libii i mogę ci powiedzieć, że to co napisałaś to tyylko iluzja. Jakbys weszła do męskiego kibla , to ręczę ci, że wyrzygałabyś, obiad zjedzony w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fj huewf
A wiesz że arabusy nie używają papieru toaletowego. Wiesz jak się podcierają? :D Zgadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey niestety :( Arabusy zadbane? w jakim swiecie ty zyjesz? Mieszkalo ich troche u mnie w akademiku podczas studiow to do czystosci i higieny im bardzo daleko...smieci i odpady to rzucali w kuchni np na podloge bo i tak przyjdzie sprzataczka i tak tez mowili nowym ktorzy sie wprowadzaja...nie wspomne tez jak toalety wygladaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest taki stan, podobny jak
jak studiowałem na PP było tych arabusów, cała kupa, ale żadnej kobiety, teraz tak właśnie pomyślałem sobie, wietnaskich dziewczyn było do diabła, a te pedały tylko między sobą się walili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
glupki. z Libii nikogo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest taki stan, podobny jak
a czym się Libia, od Egiptu różni, głupia polska franco?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taki stan - jak juz musisz, to czy moglbys pisac po polsku? bo nie da sie za bardzo zrozumiec o co ci chodzi w tym pierwszym wpisie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×