Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza po wakacjach :(

Zakochalam sie w Arabie z Egiptu, ale mam watpliwosci :(

Polecane posty

Gość to jest taki stan, podobny
chodzi mi o to, że w akademiku na Kórnickiej w Poznaniu, mieszkali arabusy, Wietnamce i były kobiety wietnamskie, a arabskich nie było, tak sobie to teraz uzmysłowiłem, ale przecież wiadomo, że kobieta u nich to rzecz, powiedzmy więcej warta niz gówno wielbłąda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
oj nie. nie zamierzam mieszkac w Egipcie. nigdy. zdecydowanie wole z nim zamieszkac w Polsce w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
Generalnie problem polega na tym że atrakcyjność partnera wynika z jego odmienności.Ja spędziłem ok.2 lat w Chinach i często musiałem wyganiać panienki z hotelowego pokoju.Jestem blondynem z jasnymi oczami i lokowatymi włosami.Na Dalekim Wschodzie ideał urody.Czarne włosy to tam jest normą.Nikt nie zaimponuje smagłą cerą.Wprost przeciwnie,ciemniejsza cera świadczy o wieśniactwie. Dlatego też chinki używają parasolki osłaniając się przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam , ksiądz, jak spaść to
miej kobieto litość dla niego, nie wszyscy są tak mocni psychicznie, po roku pobytu w Polsce, ucieknie do Finlandii, albo sie powiesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza po wakacjach :(
grozisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajar
Moja Miłość (mężatka :)) 'pojechała" do Egiptu (z mężem i z dzieckiem!) "odpocząć" . Wróciła odmieniona! :( "Zakochała się w Egipcie"- jak bajdurzy jej mąż (tez kochliwy) w sieci. Trudno! Myslę o tym i myslę i mimo upływu czasu...smutno, że okazała się taka pusta, bo bez Niej bardzo mi ŹLE. Czy każda musi być taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ale macie racje!!
Tez bylam na wakacjach w Egipcie ale z chlopakiem. Spacerowalismy po uliczkach, naokolo mnostwo sklepow, kazdy podchodzi, chwyta za reke, mowia " moj przyjacielu" . Mimo ze bylam z chlopakiem, probowali mnie podrywac, "oh jakie piekne oczy ble ble ble" " jaki chlopak szczesciarz" tanie slodzenie zeby tylko cos kupic. ;)) Co do syfu w jakim zyja. Swieta racja. Wynajmuje mieszkanie od takiej rodziny. Oni maja duzy dom, a ja zyje sobie w podpiwniczeniu, takie dodatkowe mieszkanko z osobnym wejsciem. Ale do rzeczy.. To co jest naokolo domu.. Masakra!! Smieci, stare meble, wszystko czego nikt nie potrzebuje. Az wstyd stac kolo tego, w domu maja to samo ! Nie wiem jak mozna zlapac sie na ich tanie gierki, mimo wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Egipcie mówią że „Polki to najgłupsze i najbardziej zeszmacone kobiety na Świecie”. Wstyd mi za polki, jak można szanować takie kobiety, przecież robią z Polski pośmiewisko i kraj szmat puszczając się co chwilę z czarnymi. Cały film dokumentalny jest na YouTube po wpisaniu: Egipt Egypt Sex w Egipcie HBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka jest z arabem ze 2 lata, w styczniu 2009 brali ślub, dziś mamy grudzień 2010, a ona chce rozwodu. Chce rozwodu, bo... wszystko było ładnie pięknie do ślubu, potem po ślubie, najpierw on żądał, aby ona zrezygnowała z pracy, bo według niego powinna zajmować się domem i od tego się zaczęło. Ona zaczęła się sprzeciwiać jemu, bo on dążył do całkowitej kontroli nad jej życiem. Gdy się stawiała, w czasie kłótni zaczął ją bić. Tak też ktoś z komentujących miał racje tutaj, że z arabami, to wszystko ładnie wygląda tylko do ślubu. Po ślubie się zaczyna dopiero prawdziwe życie z arabem. Co lepsze, bo teraz ten arabski mąż mojej przyjaciółki nie chce jej dać rozwodu, a mówiłam jej żeby z arabami, turkami, albańczykami i resztą muzułmaninów dała sobie siana. Ale mimo wszystko, widocznie musiała się przekonać na własnej skórze. Dobrze, że przynajmniej dziecka nie mają, bo on oczywiście chciał, ale ona się wstrzymała. Chociaż jedna opatrzność losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwna

Może są i naiwne...a zastanowił się ktoś dlaczego Polki są łatwym "łupem "?

Bo polscy mężczyźni są do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×