Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 29latka

30tki jak dbacie o figure i wyglad?

Polecane posty

Gość 29latka

Mam 29 lat jak widac urodziłam dziecko, moja figura strasznie an tym ucierpiała. Przed ciaza miałam jedrne ciało. jak to robicie atrakcyjne kobieytki ze wygladacie tak super ze az mlodziaki sie za wami ogladaja zdradzcie sowj sekrte. Mi przed porodem dawano 5lta mniej teraz po urodzeniu dziecka 3 lata z plusem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo
no i zauwazylam, ze jak tylko przytyje 1-2kg to juz jest fałda na nbrzuchu:( a ze jestem niska to widac natychmiast:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latka
dokladnie a na ulicy sie widzi tyle pieknych kobiet po 30tce ktore maja bardzo duze powodzenie u facetów zarówno mlodszych jak i starszycj. ja przec ciaza byłam zajebista laska, wystarczyło urodzic i cała figure szlak trafił.Moze te sexy panie zdadza swoj serket?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam po ciazy
ale szybko wróciłam do wyglądu przed ciążą :) 3 miesiące ćwiczeń + zdrowa dieta + karmienie piersią i waga idealna i brzuch płaski :) polecam a6w i pas wibro belt + hula hop i 3 razy w tygodniu wieczorami jak mała już spała i mąż był w domu jezdziłam na rowerze. Ja się tak zawzięłam, że szybko pozbyłam się nadmiaru kg. Owszem, przy dziecku ciężko ale akurat moje było spokojne, prawie ciągle spało i miałam trochę czasu by ćwiczyć poł godziny dziennie. A dieta i ze względu na karmienie i na kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to samo
ja po ciąży jak karmilam to raz dwa bylam chuda jak patyk ale teraz jak mala ma 2,5 roku to jest gorzej...:( to cos slodkiego, to fast food itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp
moze wspolna motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, proponuję zacząć własnoręcznie remont w mieszkaniu - gładzie, malowanie itp. - gwarantuję kilka kg w dół - przetestowałam :) A na poważnie - zbliżam się do 30stki, dziecko mamy już odchowane (8lat).Sporo się ruszam (mnóstwo spacerów, staram się ćwiczyć), mocno ograniczyłam uwielbiane słodycze (od czasu do czasu sobie pozwalam), jem dużo owoców (uwielbiam jabłka i arbuzy), rano kilka łyżeczek czystych otrębów owsianych, zrezygnowałam z późnych posiłków (max.3godz.przed snem).Bardzo rzadko biorę kąpiel, raczej chłodne prysznice, a po nich balsam. Do tego krem na dzień i na noc oraz krem do rąk. Czasem szampon koloryzujący na włosy, by pokryć siwki :P Najlepszym kosmetykiem konserwującym jest jednak radość - staram się nie martwić pierdołami, ale cieszyć drobiazgami, akceptuję siebie (choć do wymarzonego ideału mi trochę brakuje), czuję się atrakcyjna (mąż mnie w tym utwierdza), czerpiemy dużo radości z seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi pani
"Moze te sexy panie zdadza swoj serket?" 1) trzeba się ruszać SYSTEMATYCZNIE (kilka razy w tygodniu) 2) nie można podjadać pomiędzy posiłkami 3) nie jeść po godzinie 20:00, albo i po 19:00 4) nie pić słodzonych napojów gazowanych 5) ograniczyć alkohol 6) trzeba się systematycznie ruszać 7) fitness, bieganie, ćwiczenia areobowe, siłownia (ale bez przesady) 8) wysypiać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat tak :) Najpierw kilka godzin w pracy, zakupy, obiad, przebrać się i zasuwaliśmy do 2-3 w nocy (starając się nie przeszkadzać innym).Potem tylko szybki prysznic i już na nic nie mieliśmy siły - więc to była w zasadzie dieta MŻiRD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati459
Też jestem niska i mam fałdkę na brzuchu -9 mieś po porodzie. Ogólnie waga jak przed ciążą, ograniczam jedzenie , słodyczy 0 , na ruch nie mam czasu bo dużo pracuję, masuję, smaruję i czekam aż się pojawi oferta w moim mieście na Gruponie na liposukcje bez skalpela hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się ukryć, że ruch ma zbawienny wpływ na sylwetkę - nawet jeśli waga nie leci w dół (wiadomo,że mięśnie też swoje ważą) to sylwetka nabiera sprężystości, gibkości i fajnych kształtów. Jeśli raczej stronicie od sportu proponuję coś mało wyczerpującego, a równie efektywnego - pływanie lub wodny aerobik - choć raz-dwa w tygodniu, ale przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fałdkę dobre są wszelkie ćw wzmacniające mięśnie brzucha.Ja stosowałam A6W - wiem,że ona jest na wyrzeźbienie mięśni, a nie spalenie tłuszczu,ale pomogło mi na "boczki" - po prostu talia bardziej się zaznaczyła i brzuch wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×