Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laura26

dziewcznyny dajcie łatwy przepis na jakieś gruuubaśne ciasto

Polecane posty

Gość laura26

chodzi mi o to żeby było duże, wysokie i łatwe. Najlepiej to jakby to było jakieś z owocami bo teraz sezon na nie i mam ich pełno.Mąż ma urodziny i na sobotę chcę go mile zaskoczyć takim fajnym grubym ciachem a nie płaskim plackiem jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup blaty biszkoptowe
przełóż kremem z owocami i żelatyną oraz galaretkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
ok, dzięki ale mi właśnie chodzi o jakies samo grube ciacho a nie dodatki...rozumiecie...sam spód gruby- a z galaretkami mi się nigdy nie udają ciasta bo nie wiem jak je zalewać tą galaretką..zawsze zamaczam tylko cały biszkopt i mam ciape albo za mocno mi stężeje galaretka i mam kuchy...ja nie wiem dziewcznyny jak wy to robicie,że galaretka jest tak pięknie stężała na ciescie,a ciasto suche ,nie mokre...:(((nie wiem,jestem okropną kucharką,nigdy mi nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalutkuuuu
może ciasto drożdżowe ze śliwkami mniam mniam :) albo jakiś sernik na zimno na to owoce i galaretka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
pomalutku a masz przepis na takiego drożdzwoca?nie sądze by mi sie udał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refforma_..
to zrób ciasto takie jakie tobie najlepiej wychodzi, z tym że składniki pomnóż x 2 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalutkuuuu
niestety jadłam takie u mamy mojego chlopaka było przepyszne ciasto drożdzowe do tego śliweczki taki kwaśny posmak był i na wierzchu kruszonka mniam mniam znajdź przepis na ciasto drożdzowe w necie i dodaj śliwki przecięte na pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalutkuuuu
sama robiłam tylko ciasto kruche ze śliwkami, ale właśnie takie cienkie było ale też przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
dzięki Gosia Gosposia,widzę ,ze świetne to ciasto,ciekawe tylko czy mi wyjdzie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×