Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agamalina

pod prysznicem

Polecane posty

Gość agamalina

pare dni teu gdy byłam z chłopakiem i znajomymi na weekend nad jeziorem, mnie i jego dopadła ochota na sex pod prysznicem. Zawsze chciałam tam się sprawdzić no i kicha. kompletna klapa ciągle się wyślizgiwał ze mnie. staliśmy oboje, on jest tylko nieco wyższy ode mnie. nie wiem jak temu zaradzić na następny raz. a i ja i on byliśmy max podnieceni. wiem jeszcze że źle zakończyłam całe zajście bo po kolejnej próbie wejścia odepchnełam go i wyszlam na papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mocno pupę do tyłu wypiac a nie czekać ze on bedzie miał wygietego jak półksiezyc Turecki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
haha śmieszne. pytam poważnie, czemu tak mogło być, jak zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
v34 czyli od tyłu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie ma co sie martwic po tym twoim ostentacyjnym wyjsciu na papierosa zapewne mu juz nigdy pod prysznicem nie stanie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
no właśnie od przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
dzień póżniej stanął że mmm ;D ale przenieśliśmy się od razu do łożka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz spokój problem rozwiazany ;) ale stracisz najfajniejszy sposób na seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa ateraz doczytałam :D:D:D od przodu na stojąco??:D:D:D to musiało komicznie wyglądac :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] S_M Jak widać, taki wygięty jak banan (ew. póksiężyc) bywa bardzo praktyczny bywa :classic_cool: fajnie trze o kręgosłup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Bo rzeczywistość to nie film :) Niestety w praktyce nie wszystko wychodzi tak łatwo jakby się to mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
ej kurcze, w sumie wyglądało żałośnie...ale mi teraz głupio, nie pomyślałam o tym że od tyłu. ja pierdziele, to wszystko dlatego że dopiero zaczynamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny z całym szacunkiem nawet przy mostku nasza "dziurka" nadal jest pod spodem :D Musiałby ją wziąść na biodra :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Nie ma nic lepszego jak pozycja od tylu. Mozna na stojaco, na kleczaco, z oparciem, bez oparcia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa przystojny i jeszcze w poprzek :classic_cool: jasne ze ma z przodu jak stopy tez masz z przodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamalina
narobiliście mi ochoty ;p a jak tak już rozmawiamy a troche się znacie w temacie ;p nie chce brać tabletek, za dużo komplikacji na starość, jak narazie uzywamy gumek(przede wszystkim extra safe z durexa), z dojściem na zewnątrz, starając się w dni niepłodne. ostatnio dodatkowo użyłam Patentex oval N, ale to chyba nie dla mnie, ja nic nie czułam, oczywiście udałam lekko że było mrrrr bo jemu za to bardzo się podobało... jakie znacie metody jeszcze, albo tabletki niby anty. i nie, nie chodzi mi o szklanke z wodą albo palca, serio sie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Ja nie uzywam gumy, ale partnerki biora pigulki. Gume zakladam tylko jezeli mam "zabawe" z prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×