Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fruzia z przedziałkiem

Karczma pod Blachą - KRAKÓW!!

Polecane posty

Gość fruzia z przedziałkiem

Witam, chcialam sie czegos dowiedziec odnosnie tego miejsca. Karczma znajduje sie przy krakowskich bloniach a wlasciwie na samym koncu blon, przy petli tramwajowej Cichy Kącik. Czy ktoras z Was byla tam na weselu, bądz organizowala wlasne? Ciekawa jestem doslownie wszystkiego, zwlaszcza odnosnie organizacji, jedzenia i obslugi przez kelnerow, w necie nie ma za duzo informacji o tym miejscu. Zaznaczam, ze mimo wszystko troche w ciemno organizujemy tam nasze wesele. Piszcie cokolwiek wiecie o tym miejscu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaeara
chcę ci napisać żebyś na mnie liczyła ,bo ja tam nigdy nie byłam i nawet nie wiem gdzie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a imprezę będziecie mieć
na dole, czy gorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedzialkiem
na gorze sie je, na dole są tance i zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam byłam na obiedzie takim
po ślubie. był czerwiec, obiad na górze i masakra jak w saunie (chociaż na zewnątrz bylo max 23 -25 stopni), poza tym schody są tam takie wywrotne i strome (jedna babka była o kuli, to non-stop jej ktoś pomagał wejść i zejść). I miejsca na górze mało :( Na deser wszyscy zeszli na dół, bo nikt nie mógł na górze wytrzymać. Dobrze, ze to tylko obiad byl. Ja bym tego miejsca na wesele nie wybrala. Obiad rodzinny ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
A na ile osób był ten obiad? Jeju, zaczynam żałować naszego wyboru...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia z przedziałkiem
Z tego co mi wiadomo, to na górze jest zainstalowana klimatyzacja, dziwne, że tam było gorąco podczas obiadu, przecież młodzi powinni poprosić menagerkę o jej włączenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeee
piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylypracownik
rezygnuj poki czas, bardzo zly pomysl. znam ta restauracje od kuchni.....wiem jak wygladaa wesela.....nawet minuty sie nie zastanawiaj.....poczytaj inne fora w 90% to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po weselu, wszystko było oki :) Atmosfera tego miejsca jest rewelacyjna, nie wnikam w obsługę, która też niczego sobie, świetnie sobie radziła. Jedzenie było bardzo dobre:) Mam wrażenie, że nie dostaliśmy po przyjęciu całego pozostałego jedzenia, zależało nam na kilku produktach jak np. wędliny z wiejskiego stołu (były pyszne, a zwłaszcza kabanoski!) Mimo zapewnień menagerki, że WSZYSTKO potem zabieramy, co zostanie nie czujemy się do końca fajnie, bo jesteśmy wręcz pewni, że jedzeniem się również podzielono pomiędzy tak przypuszczam obsługą. Ale nie będziemy rościć o to pretensji, nawet nie poruszyliśmy tego tematu, ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni! Już wiemy, że tam odbędzie się nasza rocznica ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo fajne miejsce, stylowe i ładnie urządzone. Obsługa na wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre, polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12Aneczka12
Moim zdaniem to naprawdę fajna knajpa z klimatem staropolskim. Wesele było bardzo dobrze zorganizowane, obsługa miła i pomocna. Jedzenie smaczne i duże porcje, co ucieszyło mojego chłopaka :) Polecam to miejsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper10
W karczmie bardzo miła atmosfera, znakomite jedzenie, miła obsługa, wszystko co potrzebne ! Jesteśmy zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KandKa
Miejsce jak najbardziej na wesele, ale myślę że i tez na niedzielny obiad :) Wesele zaliczone do tych udanych. Klimacik był bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaNatki
My z kolei robiliśmy tam niewielkie przyjęcie okolicznościowe dla naszej córki, na początku tego roku. Ipmreza wyszła bardzo fajnie, cenowo również. Jesteśmy zadowoleni z jedzenia i obsługi oraz tego że można było załatwić wszystko bezproblemowo. Polecamy, bo naprawdę fajne miejsce na imprezy ! Goście bardzo chwalili jakość posiłków - że smaczne doprawione ze smakiem, no to chyba sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej jestem zadowolony z karczmy pod blachą''gdzie nas bardzo miło przyjeto jak i również kosumowalismy bardzo smaczne potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek
Ostatnio byliśmy tam całą paczką. BARDZO miło spędziliśmy wolny czas. Muszę przyznać, że mają świetny wystrój, wszystko współgra i ten wyjątkowy kominek. Zostaliśmy bardzo dobrze obsłużeni, kelnerzy służą fachową radą. Polecam żurek staropolski - pychotka. Również cenowo wypadają dobrze. Lokal godny rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna restauracja. Miejsce w którym można miło spędzić wolny czas, a przede wszystkim dobrze zjeść za dobrą cenę. Ja osobiście polecam pyszne polędwiczki z zapiekanymi ziemniaczkami. Miła i uśmiechnięta obsługa, przyjemne otoczenie wewnątrz i na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×