Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sierpniopadowa2011

Moje 5 dni z dieta Amerykańską :) ubędzie 5 kg ? kto sie przekona od 25.08.11

Polecane posty

Gość sierpniopadowa2011

Witam ! od jutra zaczynam zmagania z dietą Amerykańską :) dzisiaj waga pokazała 63,5 kg chce dojść do 58 kg :) schudłam już 8,5 kg na MŻ ale waga się zatrzymała chce ją pchnąć ta dietą I tu kieruje pytania czy ktoś ją stosował te 5 dni jakie efekty, skutki uboczne może jakieś rady jak wytrwać?:) Bardzo proszę o pomoc i zapraszam!!:) Zasady ( te moje) bo jest ich kilka:): 10.00 - czarna kawa, pół serka topionego 12.00 - jajko na twardo 14.00 - jabłko 16.00 - 200g gotowanego chudego mięsa, można dodać trochę warzyw 18.00 - 150g chudego białego sera 20.00 - lampka czerwonego wina Od jutra melduję jak mi idzie jakie odczuwam dolegliwości - wczoraj odebrałam wyniki krwi sa wzorowe 1.09.11 zrobie kolejne i zobaczymy czy ta krótka dieta wpłyneła na moje zdrówko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
hmm ale ja chce tylko 5 dni a potem 100-1200 kcal + sport wiec mysle ze te wlosy i paznokcie to mnie nie dotkna co ?:( ehh 3,5 kg to malo jak na tyle det i taki ciag ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
ale bardzo dziękuje za wypowiedź!:) każda informacja będzie ważna a Ty zaczynałaś od tego czy tak jak ja byłaś wcześniej na diecie i potem zabrałaś się za amerykańską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
Hej wszystkim :) Zaczynam dzień pierwszy widzę ,że nikt nie ma ochoty dołączyć więc pisze sama stratuje z wagą (na dziś 63,4 kg)mam nadzieję ,że dieta pomoże osiągnąć mi wymarzoną 58 a zdrowy rozsądek utrzymać kilogramy:) pierś będe robiła w worksch do gotowania na parze w mikrofali więc to zajmuje chwilkę herbaty jakie będe piłą to czerwona i zielone smakowe suplementacja w herbatkach mojej mamy na spalanie i coś tam były takie tabletki na rano południe i wieczór z l-karnityna chromem itd więc będe je zażywać każdego dnia napiszę o ewentualnych skutkach ubocznych i moich refleksjach dot diety :) Zastanawiam się jak sie wazyc czy codziennie czy po zakonczeniu "kuracji":D ale to wyjdzie w praniu co do sportu mam zamiar codziennie jezdzic na obiterku i kilka razy zajrzec na siłownie - domyslam sie ze nie bede miala sil tyle co dotychczac ale tlumacze to sobie 5 dniami (moze nierozsadnie ale jak sie czlowiek nie przekona to nie bedzie wiedzial) po kazdym treningu bede wciera w siebie balsam ujedrniajaco antycellulitowy - zwracajac uwage na to ze jaki skutek uboczny byla wymieniona obwisla skora:P Dziekuje kazdemu kto odwiedzil to forum :) licze na kolejne odpowiedzi i ewentualna pomoc w razie mojej chwili słabości :) NO TO ZACZYNAMY :) Milego dnia bez pokus zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to bo nie warto
moze akurat na Ciebie zadziała. Na kafe było kilka dziewczyn, co ladnie schudły w 5 dni, ale najwiecej jedna 4kg, 5 to chyba nie nwidziałam. A nuż Tobie sie uda - trzymam kciuki. ja najpierw byłam na mż przez kilka miesiecy, ale była zła, że tyle miesiecy ograniczen, a ja schudłam może 2-3kg, a naprawde sie ograniczalam, wiec stwierdziłam - teraz cos mocniejszego. poczatkowo waga leciala szybko w dól, potem już nie... a i wszystko wróciło, nawet z nawiążką :-( a teraz jestem na takiej ostrzejszej wersji mż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to bo nie warto
jesli moge coś poradzić: nie waż sie codziennie. Ja np. pierwszego dnia stracilam 0,1kg a drugiego było juz mniej o 0,9. Wieksza kupa juz może zepsuc wynik :P a na siłownie tez bym przez te 5 dni nie chdozila - to tylko 5 dni, a siłownia spowoduje, że raczej przybierzesz miesni i waga moze nie drgnac. Moze bedziesz miala lepsze ciało, ale brak wynikow na wadze moze byc dołujący :P i co jak co, ale ja to nie miałam wtedy siły na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
:)hej mam nadzieję ,że uda mi się zrzucić -marze o tych 5 kg:) no ale jak się nie uda to ręki sobie nie utne:) z tym ważeniem masz rację :) tylko ,że !! za 3 dni będe miała okres więc całe te kg które pokaże waga będą nie miarodajne ...:( tez sobie wymyśliłam termin ...ehh pierwsza dygresja na temat Amerykańskiej jestem bardzo głodna i oczekiwanie na sniadanie dobija.... ale już za 5 min jem!!:) wypiłam już prawie litr wody żeby sie zapchać :) co do ćwiczeń będe robiła aeroby a nie siłowe żeby uniknąć tego o czym wspomniałaś:) mam pytanie czy piłaś to wino jeśli nie to co w zamian ?:) czy wprowadziłaś jakiś zamiennik do czegokolwiek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to bo nie warto
tak, ja piłam wino, bo bardzo je lubie. Watpie czy jest inny dobry zamiennik. moze herbata najwyzej, wino wytrawne ma 0 IG i dlatego jest dobre na późną porę. A przy tym malo kalorii. wiele jest posilków o zerowym IG ale maja kalorie. Mozesz sobie spróbowac np. kilka migdałów,... nic co ma cukier, ale też nie mozesz zjesc duzo, ten wieczorny posiłek ma byc symboliczny, jak to winko, i byc przjemnoscia jak ono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
w zasadzie wszystko w tej diecie ma 0 lub niski ig :) to jest tez jej sekretem:D jestem po 3 "posiłku" no i nie czuje głodu czuje sie dobrze mysle ze wytrwam zaraz jade do sklepu po jakies najlepsze winko ( tez lubie) bo w domu mam tylko pol albo slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wina wloskie
pyszne jest tez chianti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
za Twoja namowa kupilam wloskie winko zobaczymy :) troche mi sie reka trzesla i ogladalam i przebieralam nie wiedzialam jakie wybrac aby nie zaszkodzic diecie no ale skoro wszelkie czerwone i biale wytrawne maja IG rowny 0 wiec nie ma obaw :):) zjadlam juz pol piersi z kurczaczka z pomidorem i jestem najedzona za pol godziny twarog i dla mnie to bedzie najmniej przyjemny "posilek" chyba najbardziej w tej diecie cieszy mnie jablko :D zmeczona nie jestem odczuwam moze wieksze pragnienie , z pokusami sobie radze najgorsze jest to ze mialabym ochote na np bulke pelnoziarnista z szynka z kurczaka i z warzywami a tu nie moge nawet takiego zdrowego posilku no ale co tam do poniedzialku wytrzymam mam nadzieje :) Martwie sie tylko co pokaze waga bo za 3 dni okres ( biore tabletki dlatego taka dokladnosc) no i ta waga moze mnie troche zaskoczyc wiec chyba bede wazyla sie codziennie zeby kontrolowac co sie dzieje Mam pytanie troche osobiste jak wygladaly u Was problem z wyproznieniami podczas tych 5 dni byl problem czy szlo raczej "gladko"?:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wina wloskie
no ja miałam spore zaparcia niestety. Pij duzo, to ważne przy diecie wysokobialkowej :-) żeby sie nie zakwasić. co do twarogu, to ja wkrajałam szcypiore, cebulke, sypałam mase przypraw i był jadalny. Na slodko nie lubie, ale czytałam, że niektore dziewczyny dosypywaly słodzik i cynamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wina wloskie
a i jesli moge cos doradzic, to uważaj na jojo. mi niestety po amerykanskiej wróciło wszystko co stracila i jeden dodatkowy kilogram jeszcze :-( a nie rzuciłam sie na jedzenie, jadlam wydawało mi sie normalnie... teraz jestem na diecie mż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wina wloskie
chetnie bym przeszla na nia, ale nie moge jesc grejfrutow, a one sa tam bardzo wazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z toba sierpniopadowa
?????? gdzie cie wcielo?? :( chcialam sie dowiedziec jak ci poszlo przez te 5 dni i jak z waga a tu juz na drugi dzien diety zniknelas..... odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniopadowa2011
hej :) jest 59.7 czyli ubylo 3,7 ale nie polecam nie mialam sil na cwiczenia i jeszcze dzisiaj dostalam okres ale dieta wykancza i jest taaaak monotonna ze ja marzylam o np bananie ....od dzisiaj dieta mniej zrec :) dieta amerykanska jest dla osob ktore sa naprawde zdesperowane ja uswiadomilam sobie ze nie potrzebowalam jej tak bardzo a co do wyproznien to ok moze dlatego ze b.duzo pije ok 5 l dziennie wlosy paznokcie ok po okresie zrobie badania krwi i zobaczymy :) dzieki za zainteresowanie wino mi nawet przez ta diete zbrzydlo .... a nie pisalam bo nikt nie zdeklarowal checi odchudzania ze mna :( przepraszam myslalam ze moj topik zostal zlekcewazony ... zakonczylam ta diete i mam nadzieje ze nigdy juz jej nie bede musiala powtorzyc jesszcze tylko 1,7 kg i moj cel osiagniety !!:) pozdrowki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to bo nie warto
mówilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xlaudia
7:00 - 1 Śniadanie jajko + pomidor+ kawa 11:00 - 2 Śniadanie zielona herbata + 3 liście sałaty+ plaster szynki 15:00 Obiad- 20 dag chudego mięsa + czerwonej papryki + garść kiełków 16:30 Podwieczorek jogurt naturalny + garść truskawek 18:30 Kolacja zielona herbata + wybrane świerze warzywo O wiele lepsza wersja tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry1253
ale to pseudoamerkanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagładą tu jeszcze autorka? Jak wyszły wyniki krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaość
Czy jest to ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej spróbuje. Dzis zaczęłam. Koniec z obżarstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam dziś, ktoś się dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_32
Ja dzis zaczynam :) Niedlugo lece po zakupy i o 10 pierwszy posilek ;) Rano sie zwazylam i dopiero we wtorek lub najlepiej srode jak juz bede po. Nigdy nie slyszalam o tej diecie,ale chetnie sprobuje. W ciagu kilku lat przerabialam kopenhaska (-6,5kg),norweska (-6kg),a i nawet sprobowalam 10-dniowej na ktorej tez ubylo mi 6kg. Ciekawa jestem ile zejdzie mi na tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_32
Dzis 5 dzien i daje sobie na luz z ta dieta. Przez pierwsze dwa dni bylo spoko,od 3go dnia problemy w toalecie plus zgaga i tak jest do dzis. Podejrzewam,ze to przez brak blonnika w pozywieniu tylko samo bialko,nawet picie duzych ilosci wody nic nie daje. W ciagu 3ech dni udalo mi sie zgubic niecale 2 kg,a teraz przez te zaleglosci w jelitach waga stoi,a ja sie czuje jak balon. Nie polecam...stracone 4 dni i marny rezultat. Dieta niestety na minus -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_32
Dzis 5 dzien i daje sobie na luz z ta dieta. Przez pierwsze dwa dni bylo spoko,od 3go dnia problemy w toalecie plus zgaga i tak jest do dzis. Podejrzewam,ze to przez brak blonnika w pozywieniu tylko samo bialko,nawet picie duzych ilosci wody nic nie daje. W ciagu 3ech dni udalo mi sie zgubic niecale 2 kg,a teraz przez te zaleglosci w jelitach waga stoi,a ja sie czuje jak balon. Nie polecam...stracone 4 dni i marny rezultat. Dieta niestety na minus -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami28x
Ja miałam bardzo duży problem z wypróżnianiem się gdy chodziłam do dietetyka i przyjmowałam suplement który oni sami mi dali;/ przez pierwszy tydzień ok ale już następny bóle brzucha i brak wypróżniania się powiedziałam dość nie będę tam chodzić skoro mój organizm nie toleruje ich suplementów;/ zaczęłam odchudzanie na własną rękę czyli dieta 1200kcal do tego suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl zaryzykowałam i zamówiłam ale nie żałuję bo odchudzam się już z nim 3 miesiące i żadnych problemów ;) do tego ćwiczenia w domu cardio z Mel B plus bieganie i basen;) zrzuciłam już 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×