Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujarana_morda

Zostawila mnie PROSZE O POMOC !

Polecane posty

Gość ujarana_morda

Witam wszystkich, otoz zostawila mnie dziewczyna dla kogos innego, na poczatku blagalem, ale teraz zrozumialem ze nie warto ale ku***sko boli. Ciezko sie zyje i miewam sny w ktorych bliska zmarla osoba pokazuje mi ze ona przyjdzie juz 2 sen, wcale o tym nie mysle. Mialyscie/mieliscie taka historie ? Jak to wygladalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupp
czy sny miewaly u Ciebie przewaznie tak ze sie sprawdzaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujarana_morda
pomozcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklklooo
zostawila bo pewnie dales dupy ,byles jak wiekszosc wiec co sie dziwisz ,widocznie nie zalezy ci az tak bardzo bo juz dales sobie na luz,a co do snow to sa odwrotnosc r zeczywistosci wiec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llelleikaaaklaa
"miewam sny w ktorych bliska zmarla osoba pokazuje mi ze ona przyjdzie juz 2 sen" sny przewaznie czyta sie na odwrót ...wiec jezeli przychodzi do ciebie zmarła osoba (nie logiczne w rzyciu realny) i mówi ci ze ona wróci do ciebie ...to tez nikłe szanse aby to sie sprawdziło. sny sie sprawdzaja - na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llelleikaaaklaa
*zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujarana_morda
hehe tylko ze te sny zazwyczaj sie sprawdzaly ... jklklooo, nie wiem czy oddanie sie calkowicie, 0 imprez i w ogole, poprostu ejstem taki ze wolalem spedzac czas z nia i sie przytulic i bylem bardzo przywiazany z jej osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po nicku sadzę że za dużo paliłes miałeś faze i wolałes to od realnego uczucia i swojej dziewczyny na co liczyłeś, kobieta nie zostawia bez powodu faceta!!! szukaj winy w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×