Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piękna okularnica

dziewczyna na polibudzie

Polecane posty

Jestem atrakcyjna młodą kobietą, wokół zawsze sami mężczyźni, patrzą, podziwiają i jakby nie śmieli nic poza tym. Tak, trzymam trochę ludzi na dystans, ale trochę, nie jest to dystans, którego by nie można zburzyć :) Mimo to jestem sama, czemu? Z drugiej strony zastanawia mnie co oni myślą? Lubię to uczucie gdy stukam obcasami i ludzie odwracają głowę, młody doktorek na chwilę przestaje "nadawać" przez komórkę (trochę za tym tęsknię, ale niedługo październik :D ), patrzą z zachwytem. co mi jednak po tym, to daje tylko chwilową satysfakcję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorozwinięty
Kiedyś napewno znajdziesz fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami słyszę rozmowy kolegów na temat kobiet, przechwałki, wulgarne żarty :( Łudzę się iż mnie traktują jak koleżankę i nie mówią o mnie w ten sposób, gdy mnie nie ma w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na polibudzie
takie dziewczynki na szpileczkach w sukieneczkach traktują jak lekkich obyczajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma!
jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska balbinka to ja
a co ma tytuł tematu do tego co piszesz dalej? Bezsens totalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że nie znajdę. Jestem już u schyłku mej edukacji, ja dojrzałam, a chłopcy pozostali chłopcami :) Zdesperowana - gdzie ty znalazłaś swojego? Czy te denerwowało cię robienie z ciebie głupiutkiej przez niektórych wykładowców? (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska balbinka to ja
stwierdzam z całą stanowczością że ten temat jest z dupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowali ze mnie robic glupiutka, ale mnie to nie denerwowalo bo ja jestem z tych co znaja swoja wartosc a na takie komentarze usmiechalam sie tylko ironicznie. wiesz co mi sie podobalo? ja jestem wysoka dziewczyna (175cm wrozstu), w szpilkach bylam od wiekszosci wyzsza, podobalo mi sie rozmawiac z takim profesorem patrzac na niego z gory, kiedy on kulil sie uciekajac jednoczesnie wzrokiem ;) a swojego faceta poznalam juz po studiach, w pracy:) na inzyniera szkoda czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gąsko, to jest specyficzne środowisko, sami faceci, sami koledzy i ja (no mam jeszcze 2 koleżanki na roku). To wieczne udowadnianie, że nie jestem głupia :( Z drugiej strony uwaga zawsze skierowana w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nigdy niczego nie udowadnialam. polecam zmienic podejscie. odwrotnie : czulam sie wyjatkowo :) na calym roku mialam jeszcze 2 kolezanki, a inne kierunki nie mialy wogole dziewczyn. zdarzalo nam sie zaczepiac kolegow na korytarzu rzucajac przypadkowe "czesc", swietnie sie bawilysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc jest zbyt inteligentna - wiem ze to moze niedobre okreslenie ale oni jakos poza ta swoja wiedza nie maja pasji... wiekszosc niestety ale jest z wygladu bardzo brzydka, wglednie srednia, a przystojniaka trudno a jak juz sie zdarzy to "zbyt inteligentny" zeby o sobie zadbac, jakos nie maja gustu co do ubioru np. malo wyluzowani, jakby kij od miotly polkneli, zapewnie wiesz o czym mowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąska balbinka to ja
wiem jak jest na polibudzie bo sama tam studiuję :D (czuję tu noskiem informatykę) :D u mnie jest dużo przystojnych facetów, ale większość to ruchacze ;) wogóle w moim wieków nie ma materiału na ,,męża'' dlatego ja tam nawet się za bardzo za nikim nie rozglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana - wcale nie są zbyt inteligentni :D o to bym ich nie posądzała :D gąska - ja tez się już nie rozglądam wśród kolegów, ja zaczynam dorosłe życie a oni dalej gierki, procesory, komputerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thyet
ja na polibudzie-arch wnętrz mam same dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×