Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalipso234

Wole starszych facetow...

Polecane posty

Obalam tez teorie o lenistwie :D W zyciu codziennym bywam leniwa z wielka przyjemnoscia :D uwielbiam robic NIC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli twierdzicie, że kobieta (lub mężczyzna) która nie dba o ciało, bo jej się nie chce dupy ruszyć może być zajebista? Nawet z płaskimi pośladkami i wiszącym brzuchem i celulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba oczywiste, ze 30-latej ma po pierwsze lepsza kondycje, po drugie mlodsze cialo, a po trzecie wiecej fantazji oczywiscie 40-latek moze byc w swietnej kondycji, ale nie da sie ukryc, ze procesy starzenia nie dotycza jedynie kobiet panowie, na was czas tez pozostawia pewien slad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celullit nie ma akurat nic wspolnego z kondycja i sportem:P A jeszcze co do wygladu - najbardziej zadbana kobieta majaca kompleksy na punkcie swego ciala moze przegrac w przedbiegach z kobieta mniej "dopracowana", ktora lubi swoje cialo i umie czerpac z niego przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondycja? A ja myślałem, że to zależy od tego czy o nią dbamy a nie od wieku. Mimo, że mam 40 lat, to jestem w świetnej formie i jeśli chodzi o wytrzymałość, to nie mam sobie nic do zarzucenia. Wizualnie to może być różnie, bo różne są gusta. Ale jeśli chodzi o sam seks to i tak żadna kobieta nie jest w stanie wytrzymywać rżnięcia bez końca, więc kondycja nie ma tu żadnego znaczenia o ile jest na przyzwoitym poziomie. Nie wiem więc, gdzie widzisz te 10 lat różnicy. A jeśli chodzi o fantazję, to pewnie Ty 10 lat temu też miałaś o wiele większą, co? Bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Celullit nie ma akurat nic wspolnego z kondycja i sportem" No właśnie, że ma. Redukcja tkanki tłuszczowej to gładsza skóra. Celulit to zaniedbane ciało. Tylko kobiety leniwe tłumaczą się, że to geny lub cokolwiek innego. A to można zredukować dietą i aktywnością fizyczną. Mówię oczywiście o kobietach z nadwagą a nie o grubasach +150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mialam wieksza fantazje, bo mlodosc ma swoje atuty. Ok, dojrzalosc tez, ale dojrzalosc trwa o wiele dluzej, mlodosc, spontanicznosc - na prawde nigdy nie teskni ci sie za soba sprzed 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo teraz jestem w lepszej formie, mam więcej fantazji, więcej potrafię. Zdolny do szaleństw jestem tak samo jak byłem wcześniej. A co do tego fragmentu: "A jeszcze co do wygladu - najbardziej zadbana kobieta majaca kompleksy na punkcie swego ciala moze przegrac w przedbiegach z kobieta mniej "dopracowana", ktora lubi swoje cialo i umie czerpac z niego przyjemnosc " No dla mnie jest odwrotnie. Wolę popracować nad kobietą z ładnym ciałem i kompleksami. Jestem wzrokowcem i zwracam na to uwagę. Sam dbam o ciało i w zamian chcę dostać to samo. Dlatego piszę, że kobieta zadbana może dużo więcej i jest lepiej oceniana przeze mnie na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona malva
w twoim wieku też tak miałam, mój pierwszy facet był ode mnie o 16 lat starszy. Teraz za to wolę młodszych i mój obecny jest 8 lat młodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd fizyczny ma się słabo do fantazji i chęci w łóżku. Żaden celulit nie przeszkadza w byciu demonem seksu. Przeszkadza tylko tym którzy w łóżku się na nim skupiają. Ale nie miałem na myśli tego rodzaju lenistwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze cie, Andro... To dlaczego kobiety szczuple tez go maja? Dlaczego ja go mialam w wieku lat 20? ;) a mojemu zadbaniu nie mozna bylo nic zarzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei A u nas odwrotnie- mamy coraz więcej pomysłów i coraz dzikszy seks uprawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głównym powodem celulitu jest zła gospodarka cukrami. Jedzenie w tych czasach mamy jakie mamy. Gotowców jest na półkach full i tak na prawdę dość często wybieramy produkty niewiadomego pochodzenia i zjadamy byle co. Ludzie którzy wybierają zdrowe produkty i są aktywni fizycznie nie mają z tym problemów. Zasada jest zawsze taka sama: Zjadasz byle co, to byle co Ci rośnie. Nie ma tu żadnej magii. A celulit robi się tylko na tkance tłuszczowej. Jeśli jest mięsień to skóra jest napięta i nie ma mowy o brzydkim wyglądzie. I wiem co mówię, bo odchudzałem już niejedną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Chyba że kobiety jakoś inaczej mają... Ja jadam takie śmieci że świnie chyba by wybrzydzały a jakoś ani mi nic brzydko nie rośnie, ani nie mam nadmiaru kilogramów :P Tyle że nie cierpię siedzieć na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruslan, ale tym, co napisales niejako potwierdzasz moje slowa :D Mnie juz 40 dogania, wiec piszac o dekadzie wstecz mam na mysli wlasnie ten wiek, w ktorym znajduje sie twoja pani. Nic dziwnego, ze wam jest swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to ma ogromny wpływ na ruchanie przecież. Pomarszczona dupa wygląda obleśnie i aseksualnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odkłada się pod skórą to odkłada się w mózgu i w żyłach. Jak będziesz jadał słodycze to tłuszcze trans wypełnią lukę po tłuszczach z ryb i będą wypełniać Twój mózg. W lustrze nie będziesz zmian widział, ale w wieku 50-60 lat Twój organizm Ci o tym przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalipso234
i nie przeszkadza mi to, że sikają dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro, ale rzecz w tym, ze wlascicielka tej pomarszczonej dupy moglaby zrobic ci takiego loda, ze bys go do konca zycia wspominal ;D A bywaja i takie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei, ale ja wolę taką, która ma zajebistą dupę i zrobi mi odlotowego loda. Są na prawdę kobiety +35 które mają gładkie ciała. Są wysportowane i potrafią się dobrze bawić. Nie zadowala mnie byle jaka dupa, która dobrze ciągnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wygrales :P Chociaz ja lubie moj tylek nawet jesli jest wiekszy niz bym chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×