Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co o tym myślicie?

Mój chłopak mieszka z matką i dziadkami! Czy wypada mi takie zachowanie?

Polecane posty

Gość co o tym myślicie?

Chłopak został wychowany przez matke i dziadków. Z ojcem nie utrzymuje kontaktów, żalił mi się że był u swojego ojca to tamten powiedział mu by zniknął z jego życia. Matka go przez całe życie źle traktowała, nie kochała go. I wychowywali go głównie dziadkowie. Teraz ja się tam wprowadziłam a jego dziadkowie mają do mnie że u nich mieszkam, w dodatku ja zastanawiam się czy warto się wiązac z takim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myślicie?
Ja już się tam wprowadziłam i widzę że dziadkom przeszkadza tam moja obecnosc. Chłopak powiedział mi że to nie jest mieszaknie ani jego, ani jego matki tylko dziadków ale poinformował ich o tym że ja się do nich wprowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu to bym się
ze wstydu spaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myślicie?
W moim rodzinnym domu jest za mało miejsca a tutaj jest przestrzeń. Dziadkowie jego jakby chcieli to mogą mnie spokojnie unikac, ja nie będę im wchodziła w drogę. I wcale nie wstydzę się tego że mieszkam tutaj. Moi rodzice mają tylko dwa pokoje a oni duże mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myślicie?
Ale jak oni mogą miec do mnie pretensje? Swojej własnej córki nie umieli wychowac. Matka mojego chłopaka urodziła go jak miała 18 lat, nie opiekowała się dzieckiem i oni wszystko za nią robili. Teraz ja jestem dorosła, mój chłopak jest dorosły i postanowiliśmy zamieszkac razem. Mieszkanie jest duże i oni jakby się bardziej postarali to możemy się unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na miejscu tych dziadków
wyrzuciłbym cię za drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................... brak słów
Jak możesz się wprowadzić do czyjegoś mieszkania bez zgody tej osoby? w dodatku skoro sami Ci tego nie zaproponowali? Wstydu nie masz.... Wynajmijcie mieszkanie z chłopakiem a nie u dziadków mieszkać..... ktorzy w dodatku sobie tego nie życza.... Oni mają starac się Cię unikac? Śmieszna jesteś... to ich DOM! Pokazujesz im ze jesteś niekulturalna i niewychowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarne oczy1234
NIE WYPADA to jest zenujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillali
no dziewczyno, pomyśl przez chwilę - oczywiście że nie wypada, mieszkasz bez zgody właścicieli, jak intruz. dziwię się że twój chłopak miał czelność oznajmiać - ona będzie z nami mieszkać, też niezbyt dobrze świadczy to o jego wychowaniu. Jesteś tam inruzem, powinniście sami sobie coś wynająć skoro tacy dorośli jesteście, a nie siedzieć starszym ludziom na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skjhgfd456765
nie wypada :O moj chlopak mnieszal z matka i dziadkami-czyli tak jak twoj. nieraz chcial zebym zostala na noc, zawsze mu odmawialam, tlumaczac ze to niezreczne zarowno dla mnie jak i reszty dla domownikow. nie dalam sie przekonac nawet tym ze mowil ze jego poprzednia dziewczyna u niego spala i nie mieli nic przeciwko. (moze i nic nie mowili ale pewnie swoje mysleli). moze i jestem staroswiecka, ale uwazam ze dobrze robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×