Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bleufille

Co do domu na komary???!!!!!!!!

Polecane posty

Zabiliśmy z mężem wczoraj w nocy chyba z 20 komarów i i tak rano byłoich pełno a synek cały pokąszony. Kupiliśmy coś na te stworzenia w biedronce, taka lampka, ale wogóle nie działa tylko świeci strasznie;/ Co jest dobrego na komary, takiego do kontaktu czy coś? No i jeszcze żeby 9 miesiecznemu nie szkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wytrzymałam
Kupiłam Raid wtyczkę do kontaktu, mam syna 5 lat i też był pogryziony, ja pół nocy komary zabijałam :( Tylko nie wiem czy to nie zaszkodzi maleństwu. Wiadomo chemia ale po kilku nieprzespanych nocach miałam dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Polecam siatki na okna. Może najlepiej to nie wygląda, ale jest skuteczne. Kiedys też miałam raid, ale jak widziałam, co działo się z komarami, po uzyciu tego, to wolałam się przerzucić na bardziej "ekologiczne" metody. Na dodatek siatki zapobiegają wlatywaniu much i os do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka888
ja mam kratke na komary i muchy firmy BROS. dziala na około 2 miesiace. Jest skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wyszka
Kupcie sobie opaski na komary. Zerknij tutaj - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,40284,drecza-cie-komary-nie-daja-ci-spac-mamy-dla-ciebie-rozwiazanie16-zl-zamiast-100-zl-za-10-oryginalnych.html na grupowkach sprzedają je za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opaski na komary są g...o warte, za przeproszeniem. polecam wtyczkę raid, jest świetna i ma spory zasięg, my codziennie wieczorem ją włączamy, a rano zamiatam tylko komary, przynajmniej nie jesteśmy pogryzieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wtyczke z Brosa i juz drugi rok jej uzywam.. jest genialna. i zasięg tez ma spory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×