Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisa-

a miało być tak ciepło dzisiaj...

Polecane posty

jade do pracy, a tam w radiu, że dzisiaj najcieplejszy dzień w roku! Do 35 st. !! Sobie myśle... SUPER! ! A tu zimno jak diabli. Br... Jaja sobie robili, czy tylko u mnie tak zimno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lubelskiego u mnie nie wiem ile stopni, ale jakbym przypadkiem nie miała ciepłej bluzy w samochodzie to bym się zatelepała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest okropny upał, niestety temp nie mogę sprawdzic, bo u mnie termometr od południa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na termometrze w moim aucie
bylo przed chwilą 42 stopnie, fakt ze stało dość długo w słońcu To na pewno najcieplejszy dla mnie dzień tego roku W tym kraju oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huu
ja z bialegostoku jakie ciepło? ja w dresach jestem codzien cioo innego pierdola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *********wielkopolska
upal jak cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna wychodzić słońce... ale zimno jak było tak jest zazdroszczę Wam tego upału zimno i nudno, no du doopy ten piątek :o 12:11 [zgłoś do usunięcia] chloe! podejrzewam że autorka nie miala mądrzejszego pomysłu na topik więc stworzyła co storzyła a Ty nie miałaś mądrzejszego pomysłu tylko odpowiadac na mój głupi topik :) nie ma to jak odpowiedziec na głupi topik, najpierw wchodząć mimo że głupi a potem jeszcze go przeczytać :) a na koniec pofatygować się żeby jeszcze coś napisać... brava dla tej pani 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×