Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z dziecki 3 latnim

musze sie spakowac w godz nad morze- wpiszcie co wam przyjdzie do głowy

Polecane posty

Gość z dziecki 3 latnim

bo pewnie cos zapomne!!! a tak zawsze mnie olsni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz tu siedziec
zamiast myslec czego nad morzem bedziesz potrzebowac, to na pewno zapomnisz polowy rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dziecki 3 latnim
nie bede siedzie ..po prostu sobie odswierze co 20 min i mam nadzieje ze mi pomozecie a nie beda same tego typu wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi przyszlo do glowy
kurczak z ryżem,mozna odswiezyc ;) milego pobytu nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie w budżetówce
przede wszystkim sztormiak :) A oprócz tego spodnie, bieliznę skarpety, ciepły sweter, kostium do opalania, kilka T-shertów, tenisówki, klapki i jakoś kieckę na disco :) O kosmetykach, ręcziku i pascie do zębów nie wspomnę. A i kasiorę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie w budżetówce
aaaaaaaaaaa, z dzieckiem - nie doczytałam :) No to dziecka nie zapomnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g óra l odowa
najważniejsze to abyś nie zapomniała dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parawan, koc, ręczniki, bielizna na zmiane, woda do picia, klapki na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bedziesz tu siedziec
a czego sie spodziewasz? Spisu: kostium kapielowy, reczniki, szampon, szczoteczka do zebow..? Przeciez sama to wiesz. I masz cala godzine. Ja pakuje sie w kwadrans... Po prostu otworz szafe, wyloz potrzebne rzeczy na lozko i kombinuj. A potem wez kosmetyczke, jedna mniejsza, druga wieksza i laduj z lazienki asortyment :) a nawet jak czegos zapomnisz - na miejscu tez beda sklepy. Pasta do zebow z pewnoscia tam sie znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAROT TYSIĄCE STAŁYCH KLIENTOW
Kochani już na samym allegro jestem ponad rok z wami zyskałam wielu ludzi zaufanie setki stałych klientów setki a nawet tysiące pozytywnych komentarzy..... http://allegro.pl/tarot-najtaniej-uwaga-nowe-zasady-u-mnie-i1780786330.html pozostałe aukcje http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=16500872 ZAJMUJE SIĘ TAROTEM w każdej dziedzinie ***UCZUCIA ***FINANSE ***ZDROWIE ***ANALIZA ZWIĄZKU *** ANALIZA DOCELOWA NA ŻYCIE ***WRÓŻBA MIESIĘCZNA ***ANALIZA FINANSOW ***ANALIZA CHARAKTERU ZAWODU PŁEĆ DZIECI NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ U MNIE CIESZĄ SIĘ PYTANIA POJEDYŃCZE Z ODPOWIEDZIĄ OBSZERNĄ A TAKŻE WRÓŻBA MIESIĘCZNA ZAPRASZAM DO MNIE O KAŻDEJ PORZE WPROWADZIŁAM NOWE GODZINY OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU OD 12 DO 22 GODZINY OD PIĄTKU DO NIEDZIELI OD 12 DO 24 A NAWET DŁUZEJ KOCHANI WPŁATY DOKONUJECIE MAKSYMALNIE DO 2 DNI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 34 l
ja byłam z dwójką dzieci niedawno na 5 dni - młodszy 2,5 roku; miałam dla niego na każdy dzień swiężą koszulkę plus 3 na zapas (norma, że się uwali - na plażę w jednej chodzilismy, grunt by spełniała swoją rolę), gacie (inne ma plazowe i inne takie na codzień, tzn. na plażę dawałam starsze "wiekiem"), skarpety (patrz w ilościach jak koszulki), do tego ręczniki (2 na plażę, 2 do mycia wiecozrno-porannego, oddzielnyu dla nas, oddzielny dla dzieci, koc, parawan, parasol, klapki na plażę, sandałki, tenisówki, piżamki, kurtka przeciwdeszczowo-wiatrowa, gumaki (przydały się jak najbardziej, bo 2 dni padało a rano rosa na placu była przed domkiem, a dzieci od rana biegały po dworze, więc szmaciaki by zamoczyły, a tak gumaki i już). No mydła, szampony, pasty, kosmetyki do opalania i po nim, chusty i czapki na głowę. Ciuchy dla nas - nie wymieniam:p co kto lubi i preferuje. No i żarcie plus "kesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 34 l
aaa i jeszcze plasterki, woda utleniona, coś od pogryzień komarów i innych paskudztw, nożyczki małe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dziecki 3 latnim
dzieki masakra jakas zeby to autem to pół biedy ale my pociagiem :IO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dziecki 3 latnim
kur** kur*** ale z pogoda to pech !! dzisiaj sie pieke a od jutra jak patrze to 18 st i mniej i deszcze i jeszcze dzis dostałam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×