Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B777

ONE NIGHT STAND - JAKIEŚ CHĘTNE?

Polecane posty

Gość Magda777777777
dla lilou droga jest bardzo krotka, wystarczylo ze szef w firmie kiwnal palcem i juz miala majty na dole i nogi na za pietnascie trzecia :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do B777
to wy to musicie mieć ciekawie w związku :O zdradzacie siebie wirtualnie normalnie szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa jasne żona cię zdradziła po czym stwierdziła że może ty też byś chciał poruchać sobie na boku więc dała ci przyzwolenie... albo ty jesteś chory a twoja żona ślepa i głupia albo kłamiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś szrapnel CIę chyba
wierzycie temu debilowi????? ;) kiedyś nie umiał wyjaśnić po co smiglowiec ma drugie ,śmigło - teraz pierrdoli 3 po trzy ... ze żona mu pozwala na flirty bo jest odcięty od świata :D kurwa - 🖐️ Boże jakie jesteście głupie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
jakiś szrapnel CIę chyba "wierzycie temu debilowi????? kiedyś nie umiał wyjaśnić po co smiglowiec ma drugie ,śmigło - teraz pierrdoli 3 po trzy ... ze żona mu pozwala na flirty bo jest odcięty od świata" Cicho! Siedź i obserwuj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
Lilu - a co Ty taka cięta na starszych panów, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble nie chciałabym
bueheue , pogrążasz sie chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjasnilem ci debilu po co smiglowiec ma wirnik ogonowy i nie pierdol farmazonow pseudofachowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś szrapnel CIę chyba
jak ty jesteś kurwa pilotem to ja jestem ruską ksieżniczką idź na fotkę.pl i spróbuj tam - może CI się uda znaleźć kogoś głupszego od siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka zdrada? a skad wiecie co mialoby byc tematem rozmowy.... ? :P to wy jestescie tepi i ograniczeni umyslowo. mierzycie innych wg oklepanych szablonow albo wg wlasnych brudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
lilou_moew "faceci to gnoje o czym przekonuje się na każdym kroku..." No akurat do tego najgłębszego KROKU, to raczej ON Cie przekonał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze calego
albumu nie wpietoliłeś do tej stopki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno tematem rozmowy byłyby wirniki ogonowe :/ IMO - zajmij się swoim nudnym jak papier toaletowy życiem i zejdź ze mnie bo moje życie to moja sprawa i nie tobie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lksjdcb
LILOU głównie na swoim KROKU się o tym przekonujesz, miedzy nogami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegnam frajerzy... jak kto jest w czyms lepszy to musicie mu do...ac. niczym nie roznie sie od innych facetow.. kazdy nawet najwierniejszy mezus choc raz do roku pofantazjuje na widok jakiejs niezlej laski.. tylko wy naiwne kobietki wierzycie ,ze jest inaczej :P zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiuuuu33
umów się z lilou na ruchanie bo oboje jak widać niewyżyci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiś szrapnel CIę chyba
BRUDY...to Ty masz pod kopułką frajerzyku i teraz grzecznie obraź się i wyypierdalaj na portal imbecyle.pl prawić swoje morały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do B777
a w czym Ty jesteś lepszy :O fantazjowanie nie jest jeszcze zdrada gorzej jak te fantazje wprowadza się w czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
lilou_moew "IMO - zajmij się swoim nudnym jak papier toaletowy życiem i zejdź ze mnie..." Lilu - żebym mógł zejść z Ciebie, najpierw musiałabym wejść. Niestety mój NIEZAAWANSOWANY wiek mi to uniemożliwia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem , ale 13 latkowie powinni juz dawno spać, lepiej udaj się w kimono bo matka znowu będzie ryja darła że jeszczen nie śpisz a juz dawno po wieczorynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorobimy sie na wojnie
B777 jesli to naprawde Ty jestes na tych zdjęciach, to... tak jak jesteś przystojny, to tak samo głupii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13850
lilou_moew "rozumiem , ale 13 latkowie powinni juz dawno spać, lepiej udaj się w kimono bo matka znowu będzie ryja darła że jeszczen nie śpisz a juz dawno po wieczorynce" Lilou - a jeśli otworzę własną firmę, albo zostanę w innej jednym z szefów, to będę miał u ciebie szansę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×