Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zonka bronka

Ile zarabiaja Wasi meżczyźni na budowie za granicą?

Polecane posty

Mam pytanko do CIebie ---> Quis leget haec? Czy twój partner zna język szwedzki ?? czy posługuje się angielskim ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja powiem szczerze że zastanawiam się pomału znowu nad wyjazdem z kraju... ale nie jestem do końca pewna... Byłam już za granicą, prosto po studiach... Pracowałam w zawodzie - jako asystent projektanta w międzynarodowej firmie w Szkocji... ale ze względu na to, że byłam zatrudniona przez agencję nie miałam zawrotnych zarobków... gdy chcieli mnie zatrudnić przez firmę bezpośrednio po ok. roku czasu... przyszła recesja i dupa blada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooooooooooooooooooo
[zgłoś do usunięcia] JellyBelly ale czekaj, ja tez mieszkam poza granicami, i nie slyszalam zeby robole zarabiali 2500 na reke... hmmmm.... niezle niezle matko co za debil?? robola znajdz sobie w najblizszym otoczeniu a nie obrazaj ludzi ktorzy ciezko pracuja na swoje utrzymanie, ps ani ja ani nikt z mojej rodziny nie pracuje, faktem jest jednak ze wkurzaja mnie tacy debile ktorzy wyzej sraja niz dupe maja, szkoly wyzsze w koziej dupce i uwaza sie za nie wiadomo kogo , ze swoim 1500 zł , zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooooooooooooooooooooooo
szkoly wyzsze w koziej dupce POKOŃCZĄ *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
Dzieki za odpowiedź Niebanalna:) Tak jak pisałam- umowa na najniższą krajowa Polską- to wiem, na rękę natomiast tyle, co pisałam. Pieniążki dostają do ręki. Dojeżdża tam do grupy- robote załatwił mu tam kolega. Tylko czy realne sa takie, jak dla mnie, duże zarobki, nawet 8-100 tys.PLN w tym fachu. Wyżywienie i spanie opłaca pracodawca. Nie jestem zwolennikiem wyjazdów i rozłąki- stąd moje rozterki. Ale nie mamy innego wyjścia:( Mąz z zawodu nie jest montażystą, bo coś tam mają montować, ale zna robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak tak to w takim razie to są normalne zarobki nie jakieś przekrętne bo z tego co piszesz wnioskuję, że boisz się, że to nierealne tyle zarabiać, jeśli tak to nie musisz się martwić :) Tylko ta umowa na najniższą krajową... żeby się nie okazało, że firma NIE ZAPŁACI pracownikom po skończonej robocie a w razie jakby ktoś się odwoływał to mają na papierku grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
Wiem,że podpisując taka Umowę, mąż ryzykuje...ale wypytywał się pracowników i jeszcze pracodawca w konia nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że chodzi o podatek a raczej zwolnienie z podatku ale to inna historia :P Skoro Twój zna ludzi którzy długo tam pracują i nie zostali oszukani dotychczas to myślę, że warto spróbować ;) a nie chcecie na stałe wyjechać za granicę razem? Przecież to zupełnie inne życie niż w PL zupełnie inne perspektywy dla młodych ludzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
Mychol:) jesteśmy juz po 40-stce, dzieci tu studiują...i trzeba je utrzymać. Ja nie chce wyjeżdżać, chyba już na to za późno:) Zobacze, jak tam mężowi sie pwoiedzie. Tu tez bardzo ciężko pracuje, dojeżdża codziennie 80km. a zarabia coraz mniej:( Takie życie, trzeba podjąc to ryzyko z wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] ło ło ło Mam pytanko do CIebie ---> Quis leget haec? Czy twój partner zna język szwedzki ?? czy posługuje się angielskim ??? angielski :) ale chce isc na kurs szwedzkiego :) w szwecji kazdy za angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka bronka
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherezada500
Zeitkraft płaci 8 brutto za godzinę, a daje około 1000eu za miesiąc. Strasznie dużo odliczają. Za ciuchy płacisz, praktycznie za wszystko. Obcinaja ile się da. Mój mąż przeniósł się do innego polaka w Niemczech. Dostaje 8 eu na ręke. Pracuje 6 dni w tygodniu po 12-15 godzin. Jak zdają część lub całość budowy, pracują dzień i noc. Lepiej iść do Niemca, oni traktują poważnie polskich pracowników, porządnych pracowników, takich, którzy są dobrzy w tym co robią i nie wszczynają burd, po alkoholowych libacjach. Ma ktoś może jakies namiary na niemieckich pracodawców w Hanowerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zwrocic uwage na istotna sprawe.Przestancie przeliczac na zlotowki i podajcie mozliwe zarobki w walucie danego kraju. Zarobki sa zawsze podawane w brutto ale jest tyle ludzi pracujacych w roznych branzach ze wiedza ile wynosi neto i blagam-przestancie z tym przeliczaniem!jezeli mowimy o legalnym zatrudnieniuto np.stawki zaleza od wielkosci firmy i miasta.Najlepiej sie zarabia w stolicach i tam nalatwiej o prace.Nalezy wziasc pod uwage : przejazd,mieszkanie i wyzywienie.Te koszta sa inne w kazdym kraju. Podam przyklad najnizszy.Austria- Wieden- pokojowka zarabia 1080 € netto i moze spokojnie odlozyc 500€.Budowlancy maja lepiej: malarz,spachlarz 1300€,Murarz jakie 1500€ netto.W Niemczech jest to troche wiecej a w Norwegii czy Szwajcarji jeszcze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Ja znalazłem pracę na budowie w Niemczech poprzez inserv. Byłem bardzo zadowolony bo nie tylko płacili pensję w terminie ale jak potrzebowałem zaświadczenia dla żony o moim zatrudnieniu to go dostałem od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darekooo
ja na budowie zarabiam 3 tys euro po 10godz pracy dziennie w sob 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malermeister
W rzeszy pracuję na etacie. W prawdziwej firmie niemieckiej pracownik wykwalifikowany dostanie od 15 do 18 € brutto na godzinę. Minimalna dla pomocnika albo tych co robili wszystko :) to prawie 9 € praktycznie jest to przeważnie 12 max 15 € Na swojej działalności możesz pisać 18 do 32. Zależy co robisz. Wynajęcie łóżka to od 250 do 300€ Mieszkanie to 1000 z mediami. Tyle w tym temacie. Ps. W niemieckich firmach nadgodziny i soboty pracujące to rzadkie przypadki. W polskich na terenie Niemiec to norma 10h + 8 w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylu Polaków wyjeżdża za granicę a w Polsce brakuje wykwalifikowanych pracowników takich, jak chociażby tokarze, cieśle czy stolarze http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ . Uważam, że Polacy powinni więcej walczyć o swoje, bo teraz właściciele chociażby firm budowlanych wolą stawiać na tanią siłę robocza ze wschodu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilpiotrowski
Jak szukacie pracy za granicą, to sparwdźcie sobie stronę http://ensila.pl/ to firma budowlana, oni szukają fachowców typu dekarz, elektryk, murarz itp. Zarobki oferują dobre, zapewniają też mieszkanie, co jest dużym plusem. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet zarabia 25euro na godzinę w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma 15€ na godzinę na budowie w Niemczech. Pracuje po 10h dziennie 6 dni w tyg. No to mamy co tydzień jakieś 900€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zarabiaja to zalezy gdzie masz firme jesli w polsce a pracujesz za granica zwykly robol dostanie 10 euro na godzine powinno gdzies wynies w granicach 2000 euro minus koszty typu mieszkanie jedzenie wyjscia powrot do polski itp. na gewerbie pewnie to samo nikt nie da ci wiecej tak maja pomocnicy Czy da sie zarobic wiecej jasne ze sie da jak cos umiesz robic konkretnego na budowie (: jesli umiesz to napewno twoja wyplata powinna siegac 3000 euro na miesiac oczywiscie odliczajac koszty (: nie ma zle jesli ktos sobie chce przyjechac dorobic napewno cos dla siebie znajdzie roboty pelno wszedzie na budowach pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta952
Mój mężczyzna nie pracuje jeszcze za granicą, ale bardzo by chciał - do jakiej firmy powinien się zgłosić? Czy http://ensila.pl/ jest godna zainteresowania? Z tego co widzę, szukają pracowników do prac w Belgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wyjeżdżać za granicę skoro i w kraju można dobrze zarobić. W budowlance siedzę już pare lat i nie narzekam, obecnie pracuje w usługach budowlanych grunt i sobie chwalę. A rodzinę mam blisko przy sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Niemcy zachodnie stawka dla pracowników fizycznych na budowie to w granicach od 10 do 15 euro wiecej ci nie daja na poczatek , nie jest to zla stawka ale rodzi sie pytanie czy jestesmy zatrudnieni czy tez na wlasnej gewerbie musimy pracowac i jakie koszty musimy ponosic to bardzo wazne bo mozemy dostac i 17 euro na godzine ale poniesione koszty gewerby mieszkania jedzenia itd. zniweluje je nam znacznie mimo tego iż fajna stawke nam proponuja . Mysle ze dla zatrudnionych plus jakies tam doplaty za paliwo czy cokolwiek za 12 euro na czysto jest okej jesli chodzi o kogos kto ma wlasna gewerbe a co za tym idze nikt ci do niczego nie doplaci ani nie zapewni heh stawka godzinowa powyzej 15 euro jest jak najbardziej na miesjcu pozdrawiam zachodnie niemcy nawiazujac do wyzszych stawek typu 20 tys na miesiac owszem jest to mozliwe ale tu juz wymagaja bardzo dobrego doswiadczenia, komunikatywnosc jezyka ,samodzielnosc itd. i jest to zarobek napewno nie na czysto i napewno nie na zatrudnieniu tylko na gewerbie gdzie koszta ponosisz sam typu paliwo mieszkanie jedzenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazek

Zalezy od firmy a troche sie jezdzilo. A masz fach w reku? Bo jak nie to ciezko widze ten twoj zarok. Sam pracuje dla Iwo-Bau jako murarz i pieniadze sa dobre, nawet bardzo, ale trzeba sie przykladac, bo wszyskto musi byc zrobione jak nalezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Mój zarabia bardzo dobre pieniądze, ale to dlatego, ze ma dobra pracę. Trafił do Permonta w Niemczech i nie dość, ze pracuje w dogodnych godzinach, dali mu zakwaterowanie , to jeszcze hajs sie zgadza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×