Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tak strasznie tęsknie

Piotrusiu

Polecane posty

Gość wasabii soss
tak. był nie do ogarnięcia... nie dał sie zdobyć. nie mowil,ze kocha. nie ufal, ze mozemy byc szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piotr i jestem łotr :P
wasabii soss nie dał się zdobyć i dlatego tak Cię pociąga ;) wwysokie_obcasy wysokie obcasy lubimy tylko , gdy są długie ,zgrabne nogi , a nie jak "S"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasabii soss
teraz juz chyba nie... on ma juz rodzine, ja tez. to wspomnienia i ten slad.... od wielu, wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piotr i jestem łotr :P
wwysokie_obcasy a umiesz chodzić w szpilach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotra zdobędzie
łotrze nawet pisac ze samkiem Piotra 100% nie potrafisz.Przerost formy nad trescia i tu potwierdza sie twoja teoria nie kazdemu psu na imie burek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr A
dwie tęsknoty Nie pytałem o definicję tęsknoty ale o jej sens. Skończyło się, padło, umarło, zdechło, poszło się gonić w kibinimater, przepadło ze szczętem, już se ne wrati , przeminęło z wiatrem, koniec, finito, final, the end. Karta pewnej historii zamknięta z mniejszym lub większym hukiem. Co było to było ... http://www.youtube.com/watch?v=WfSnMXlqWzA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie tęsknoty
:) A jednak padło kiedyś zdanie ..poznam Cię na końcu świata :) Prawda to ..jak w piosence . i nie potrzeba aż tylu słów ....wszystko jasne . Jednak nie wierze, że czasem nie tęsknisz ... szczególnie teraz, w tym światecznym czasie ... radio nie pozwala na to .... a tęsknota ..hmm czasem to martyrologia w czystej postaci czy ma sens ? kiedyś miała i była piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie tęsknoty
A jednak :) padło kiedyś zdanie ..poznam Cię na końcu świata :) Prawda to ..jak w piosence . i nie potrzeba aż tylu słów ....wszystko jasne . Jednak nie wierze, że czasem nie tęsknisz ... szczególnie teraz, w tym światecznym czasie ... radio nie pozwala na to .... a tęsknota ..hmm czasem to martyrologia w czystej postaci czy ma sens ? kiedyś miała i była piękna. kafeterio litości !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piotr i jestem łotr :P
Piotra zdobędzie łotrze nawet pisac ze samkiem Piotra 100% nie potrafisz.Przerost formy nad trescia i tu potwierdza sie twoja teoria nie kazdemu psu na imie burek mam Ci dodać więcej cukru dla smaku? :P nie każdy łotr , jest jak pies dla suczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem piotr i jestem łotr :P
tak naprawde to jestem dupkiem i nic mi w zyciu nie wyszlo moze poza kupom poranna. ta to zawsze jest punktualna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie tęsknoty
wiesz co myślę Piotrze A ?(czasem myślę ;) ) otóż myślę, ze sam nie wierzysz w to co napisałeś... gdyby tak było, oboje poszlibyśmy juz DAWNO!! tam gdzie pieprz rośnie... a jednak .......... zdrowy rozsądek przegrywa, ciągle przegrywa, cholera jasna!!więc chyba jest chory ?!! .. a mózg to nie twardy dysk , nie da się go zresetować a mały konfident czuwa.... ciągle siedzi w tym samym miejscu, głupie ?............... a aniołek czeka na swój czas ... połączyła nas również SZTUKA ...i JEJ nigdy nie wyrzucimy ... i dzisiaj z pełną świadomością powiem ze nikt , tak jak MY ...... ......... Zniknie i przepełźnie obfitość rozmaita, Skarby i siły przewieją -- ogóły całe zadrżą, Z rzeczy świata tego zostaną tylko dwie, Dwie tylko: poezja i dobroć... i więcej nic... Umiejętność nawet bez dwóch onych zblednieje w papier, Tak niebłahą są dwójcą te siostry dwie!... ....... ponieważ czas to magiczny , świąteczny, wszyscy wszystkim ślą życzenia proponuję otworzyć nową czystą kartę pod tytułem "Sztuka" ..i skupić się na tym ... bo przecież(powtórzę)..nikt tak jak my ....... amen. pozdrawiam :) idę na kolację ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr A
Jak widać niespecjalnie mi zależało na kamuflażu Byłem w kinie ale czy repertuar podpada pod sztukę ? Mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly Evangeline**.==
nie wiem czy to przypadek, czy ktoś się pastwi nade mną. Ale co wchodzę na kafe, to temat o Piotrusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xox p
Tylko tesknota... jak popsuta plyta.... i nie wiem jak to zatrzymac Piotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrze dlugo tesknilam za Toba... za dlugo... teraz Ty tesknisz za mna... lecz nigdy wiecej nie zamierzam tesknic za Toba... spozniles sie... juz jest za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze ono kochają.Jak kazdy.I pragną czulosci,dotyku,troski,ciepła,tej calej otoczki,ktora sprawia,ze nic nie dobije bo jest ktos,kogo kochają i kto ich kocha...tylko,ze oni kochają kogos tam,nie te teskniace duszyczki,ktore za nimi płaczą,szlochają,czekają. Bo przeciez jesli by mu zalezalo,takiemu czy innemu,ani nie pozwolilby polozyc na Jego kobiecie czyjejs innej łapy a napewno zrobilby cokolwiek,by z nią byc,czuc,dotykac,zasypiac,tarmosic,sprzeczac sie ale byc blisko.Dlatego tez jak zwykle jestem zdania,ze jesli zadna droga do Jego serca nie znalazła wejscia na tyle silnego by trzasnal ,wyrzucil klucz i zyl dla nas,z nami,przy nas-to czas spasowac,odpuscic,z myslą ze zrobilysmy wszystko.A z drugiej strony,jesli jest z kims szczesliwy to [dosc trudne] ale moze warto sie z tego Jego szczescia cieszyc ,bo przeciez jak kochamy nie chcemy cierpien tej drugiej osoby ale wlasnie szczescia.... wszystkim topikowcom,teskniacym,jak rowniez Piotrom szczesliwego po Swietach i szalonego roku 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowelody
Dobrego Nowego Roku, Piotrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko z córką!!!!!!!
współczuję wam dziewczyny, że tak kochacie, tęsknicie, czekacie na kontakt... dlatego w Nowym Roku życzę spełnionej miłości na całe życie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Joasia22
tęskno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co tez
teskni :(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Właściwy
Mamy w sobie to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tja _ akurat
że niby co macie ? wszystko to samo co inni mężczyźni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteś mój przyjacielu
tęsknię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem wciąż i wciąż tutaj
codziennie, dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś tu codziennie i nic nie
piszesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
też tęsknie za moim byłym Piotrusiem, choć wiem że szanse są znikome aby wrócił w sercu wciąż jest nadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×