Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slawietta

Mam wiotkie cialo , nie jedrne , nie sprezyste

Polecane posty

Gość slawietta

skora nie jest napieta jak u innych . Zaczeam cwiczyc , juz dw a miesiace ale rezultat znikomy .tak jakby skory bylo za duzo .co robic aby to zmienic ? moze masaze beda lepsze .Jak widze dziewczyny z takim ladnym cialem to krew mnie zalewa .Niby jestem szczupla , mam szczuple lydki 158 wzrostu 46 kg wagi lat 35 , kolezanka ma 34 i i ma super napieta skore , co robic ? kurde moze masaze byly by lepsze np banki chinskie , ogolnie chodzi o skore na nogach , bardzo lubie szorty , i ramioona kumuluje mi sie celulit i skora nie jest napieta , moze mial tak ktos lub ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, idź na siłownię, najpierw sobie ułóż plan ćwiczeń i trochę się przypakuj, tak w granicy rozsądku oczywiście. Skóra będzie trochę bardziej jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
o widze ze ktos sie odezwal ,milo mi i dziekuje :) powiem tak , takie cwiczenia rozciagajace w domu , nie ma szans na silowni , dzieci ... pewnie cwicze za krotko tzn codziennie po 20 -30 min a moze lepiej byloby co drugi dzien ale przez 45 min a jesli chodzi o obciazenie to ramiona cwicze z butelkami z woda ( brak ciezarkow ) na nogi juz sie nie da doradzcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Myślę że masaże by Ci pomogły ale najpierw poćwicz niech Ci ktoś mądry da odpowiedni zestaw ćwiczeń Masaże ujędrniające są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina023
Ja zapisałam się na Aqua Aerobic na Basenie Mosir Gdańsk Chełm do Pani Yvetty z Argonaut :) Ocena na 6.0 z dużym "+" Ćwiczę aqua aerobic od czterech miesięcy... Właśnie czegoś takiego szukałam, może aqua aerobic w końcu rozwiąże mój problem z nadwaga,pomyślałam - Po urodzeniu drugiego dziecka znacznie przybrałam na wadze, ale nie to było najgorsze. Moje ciało bardzo się zmieniło; miałam brzydkie rozstępy, cellulit. Chciałam mieć znowu gładką, jędrną skórę bez konieczności poddawania się kosztownym zabiegom. Zwykły fitness wydawał mi się nudny, co innego aerobic w wodzie! Na pierwsze zajęcia szłam jednak pełna wątpliwości, ale wszystkie rozwiały się tuż po wejściu do wody. Po 4o minutach ćwiczeń czułam się fantastycznie! Aqua aerobic to same zalety- przyjemna woda, fajni ludzie, a jeśli chodzi o ćwiczenia to instruktorka dba, by zawsze działo się coś nowego. Ale przede wszystkim jestem zadowolona z efektów, jakie dał wodny trening- cellulit wyparował, a moje ciało nabrało jędrności! Jestem zauroczona i zachwycona Aqua... http://www.argonaut.gda.pl/aquaaerobic/aquaa erobic.php Zajęcia u Pani Ywetty są MEGA SUPER , no porostu ZJAWISKOWE u zajwiskowej Pani Ywetty. PS. Fakt , trudno się dostać na zajęcia do Pani Yvetty Dobroczek , ale warto, a jak już się dostałam to pilnuję swoich miejsc , chodzę trzy razy w tygodniu z koleżanką , razem jeździmy samochodem raz ja swoim , raz ona swoim. A tak na marginesie podziwiamy figurę Pani Ywetty , a jak dowiedziałam się ,że ma syna 18 letniego to z koleżanką usiadłyśmy i oniemiałyśmy . No , Aquaerobic to jest to my też schudniemy . Polecam Panią Ywettę. Na zajęciach super ćwiczenia , przy bardzo dobrze dobranej MUZIE. Warto obejrzeć FILM z ZAJĘĆ AQUA AEROBICU prowadzonego przez Panią Yvettkę , który można znaleść na stronie http://www.argonaut.gda.pl/index.php#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11.11.11
kurczę, to nei tajemnica, ze niektiore sporty ujedrnaija cialo lepiej, inne mniej...ja słyszalam ze plywanie jest jedna z najlepszych metod i chyba sie zgadzam - ruch w wodzie wiele daje. ja akurat wybralam aquapark - dokladnie tatralandie na slowacji, bo mam blisko do granicy i jestem bardzo zadowolona z efektow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selivanov
Kup sobie szczotę ze świńskiej szczecinki i się skrob codziennie pod prysznicem - kolistymi ruchami poczynając od stóp. Rób sobie krótkie, chłodne natryski. Obciążniki na nogi i ręce zapinane na rzepy kosztują 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
hm...zaciekawila mnie ta szczotka ? gdzie mam o nia pytac ? moze w rosmanie ? co to za szczotka ? a takie rekawice szorstkie nie pomoga ? nie nadaja sie ? akurat takie mam ale o szczotke bede pytac i ja kupie ja cwicze juz 4 miesiace , codziennnie po 30 min troche juz widac efekty ale zadna rewelacja mam wrazenie ze moje ramiona przy moim wzroscie i wadze 158 , 46 kg sa za grube , widze ze kolezanki maja takie szczuple , gladkie ramiona ponadto firanki ktore mi wisza ja to normalnie mam obsesje na punkcje ladnego ciala lusstruje kazda kolezanke 9 oczywiscie robie to dyskretnie aby ona tego nie zauwazyla ) a tak naprawde to im cholernie zazdroszcze nogi niby tez szczuple i lydki tez ale co z tego jak takie malo napiete skora taka jakby z rowkami - dopiero jak ja naciagne to jest gladziutka w cholere inni nie musza naciagac aby byla sprezysta , ona juz sama w sobie taka jest robie cwiczenia silowe na te ramiona posladki tez maja wiele do zyczenia i co z tego ze jestem szczupla i zgrabna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rossmannie są takie szczotki. Nie wiem, z czego dokładnie je robią, ale chodzi o to, żeby miały bardzo twarde włosie. Rękawica jest dużo bardziej miękka więc nie działa tak intensywnie. Taki masaż bardzo wygładza, poprawia krążenie i ujędrnia. I wykurza cellulit. Myslę, że to dobre uzupełnienie ćwiczeń siłowych w Wielkim Planie Ujędrniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwicz nadal, rób sobie peelingi połączone z masażem ciała, balsamuj ciało a raz na jakiś czas zasponsoruj sobie weekend w spa z zabiegami antycellulitowymi i masażami, w Primavera Spa nad morzem mają bardzo fajną ofertę takich masaży i zabiegów antycellulitowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
No niby cwicze nadal ale od poniedzialku postanowilam robic 3 razy w tyg a nie codziennnie jak dotychczas ale dluzej czyli 45 min , bo pomalu zaczyna mnie to wszystko meczyc i bola mnie wszystkie miesnie . Najgorsze jest to ze mam grube ramiona do swojej sylwetki , przeciez waze tylko 46 kg przy wzroscie 158 . Rok temu jak wychodzilam ze szpitala to mialam 42 kg az strach patrzec bylo jak wygladam , no moze nie jak anoreksyczka ale jak 12 letnie dziecko a mam 35 lat i dwoje dzieci . Normalne ze chcialam przytyc i bardzo sie ciesze ze przytylam te 4 kg , nawet moznaby bylo wiecej ale rowniez ze mna tyja te cholerne ramiona , dlaczego mi to nie pojdzie w cycki ? dzis jak byla u mnie kolezanka to mi mowi ze sie pobralam , ze mam grube rece ( no pomyslalam sobie milo mi bardzo , no fakt pobralam sie ale razem ze mna pobraly sie ramiona czego nie mozna nie zauwazyc ) a moze przy okazji jakies jeszcze dodatkowe cwiczenia na te moje "zlosliwe ramiona " ktore wciaz przybywaja na wadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskka
Nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ciagle powtarzasz jak to mało wazysz przy swoim wzroscie i jak zazdroscisz koleżankom-chyba masz problem psychiczny-kobieto nikt nie jest idealny. Napisz co to znaczy "pobrac sie " odnosnie ramion i twego ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie na masaże. Są całe serie masaży ujędrniających ciało - spokojnie Ci pomogą. Ewentualnie jakieś urządzenia typu rollery. Wybierz się do jakiegoś spa. Wiem, że fajne zabiegi mają np. w Primaverze w Jastrzębiej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ćwiczysz, bo to z pewnością pomoże w uzyskaniu dobrego efektu. Żeby trening był efektywny, najlepiej połączyć go z dietą. Przeczytaj sobie więcej na ten temat http://rog.fitdietetyk.pl/oferta/uslugi-dietetyczne/chce-poprawic-jedrnosc-ciala/. Ja pozbyłam się cellulitu z ud dopiero jak odstawiłam niektóre produkty, bo ćwiczenia też mi niewiele dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na bas en. Ja Pô miesuacu treningow na badenie 2-3 razy w tygodniu mam jedrniejsze cale cialo. Ramiona i nogi wyraenie lepiej umiesnione. Brzuch mniejszy, ale jeszcze nieidealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćW89
Jaka masz możliwości czasowe i finansowe to idź na CROSSFIT. tam nie tylko osiągniesz to co chcesz, ale też nauczą Ciebie prawidłowo wykonywać ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede szczera, nie kazdy jest Z******TY i nie kazdy moze byc idealem. kazdy jest inny ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaii
Jeśli myślisz o zabiegach to polecam klinikę la perla, np. w Zakopanem w hotelu Nosalwy Dwór albo w Wawie. ale wiadomo, najlpsze są ćwiczenia - z obciążeniem tak myślę plus odpowienia dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba duzo cwiczyc wytrzymalosciowo, cos co pobudzi skórę do nawilzenia sie samoistnie, spali sie tluszcz i skóra się ujędrni. W Saturn Fitness warto zapisac sie na jakies zajecia grupowe mozna bardzo duzo sie nauczyc i przez chociaz 1 godzine cwiczyc intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 187
Hej, polecam Icoon, zabieg jest przyjemny a efekty widoczne po 3 zabiegach. Co prawda to trochę kosztuje, ale znalazłam fajną placówkę we Wrocku ChiroplasticaBC mają atrakcyjną cenę, naprawdę bardzo konkurencyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielaf
Jeśli to ma być w naturalny sposób to myślę,że fajnie sprawdzi się renevskin. Miałam problem w wiotką skóra na szyi. Spróbowałam szczerze mówiąc na próbę a okazał się strzałem w dziesiątke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×