Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem bez grosza przy duszy

potrzebuję pilnie pieniędzy, czy to dobry sposób? pilne

Polecane posty

Gość jestem bez grosza przy duszy
bede musiala sprawdzic tego providenta bo naprawde gdybym wiedziala gdzie co i jak to bym poszla w akie desperacji sie puścić wiem wstyd ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
i przedewszystkim ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
po co bedziesz sie puszczac?pozniej bedziesz tego bardzo zalowala i moze to zniszczyc twoja psychike a pamietaj ze masz coreczke.zadzwon do tego prowidenta nawet z domu nie bedziesz musiala wychodzic.w jakiej czesci polski mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
mam umowe o prace do 2013 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffcfchfc
najlepiej sie puszczac :O masz cos w glowie czy raczej samo siano ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
jestem z Wrocławia a zarabiam 1487,00 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie PROWIDENT
Dziewczyno nie pozyczaj pieniędzy od PROWIDENTU tam zanim ci coś dadzą to musisz podpisać dokumenty i zapłacić pierwszą ratę a poza tym oddasz parę razy tyle!! może ktoś kto bral pożyczkę w PROWIDENCIE wypowie się na ten temat?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
pozycz w prowidencie..masz kae od reki ale..do tyg mozesz oddac ta pozyczke bez kosztow..czyli zrezygnowac.zobacz umowe..pozyczysz wtedy gdzie indziej i tyle..kombinuj troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
gffcfchfc łatwo Ci mówić, wiem jak to brzmi ale jestem sama z dzieckiem, gdzie mam pójść ;/ ciężko o jakąś pomoc z MOPSu bo uważają, że mam spore dochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
chcialam z tym telefonem zakombinowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukualamaa
nie bierz z providentu pozyczki.. bd musiala oddac 2x tyle co wzielas.. i bd co tydzien baba przychodzic po pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
to wez za przykladowa zlotowke i sprzedaj w sklepie z telefonami..jak to nie wyjdzie dobrze to wez prowidenta i do tyg go oddaj..sa jescze chwilowki na 2 tyg..sprawdz ogloszenia we wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1500zł prawie dochodu, dostaniesz kredyt bez PROBLEMU!. Umowe masz na prawie 2 lata, nie ma problemu :). Karta to nie problem. Wnioskuj o karte przez internet, dostaniesz od ręki! Nie ma problemu naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
skoro tak to wydaje mi sie ze masz zdolnosci kredytowe mozesz w banku sprobowac tylko podejzewam ze tam trzeba troche czekac za nim rozpatrza twoj wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrjkj
jeśli jesteś w miarę ładna to 300 zł za lodzika nadal aktualne zostaw tylko jakiś kontakt do siebie, jestem z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W plusie nie ma simlocków w telefonach. 2 lata temu jak brałam telefon to już nie było. 2 tygodnie temu przedłużałam umowę i specjalnie pytałam o to i powierdziła,że u nich telefony są bez simlocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach na decyzje czekasz 15 min. Możesz wnioskować o szybką pożyczke w Milenium Bank. Jeżeli chcesz, moge Ci taki wniosek wypełnić. Mój e-mail ProszekDoPrania84@interia.pl. Nic się nie bój, złożymy wniosek w ciągu 15 min decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
lepiej uwazac na karty kredytowe bo tam tez sporo naliczaja jesli wyjmiesz z niej pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombinuj
lepiej z tym telefonem.ja tak zrobilam.najpierw poszlam do salonu po liste telefonow dostepnych dla mnie/przedluzalam umowe/,potem do komisu,wybrali jaki mam wziac,ten najlepiej oplacalny dla mnie...najszybcirj zarobione przeze mnie pieniadze...1200zl w mala godzinke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanova
Wprowadzają cię w błąd , droga autorko.Kupowałam telefon w Plusie 3 miesiące temu i nie ma simlocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosik oddany
jest lub nie ma simloca ale sprzedac tel sie da..kasa szybka i tyle..a o to jej chodzi:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(;(;(;(;(;(;(
skoro go nie ma to wytlumaczcie mi dlaczego w tv leci reklama play w ktorej mowia o tym ze jako jedyna siec rozdaje telefony bez simloka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
jest simlock, nawet pisze na regulaminie, ktor dzis od nic otrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
sprzedam ten telefon jutro. wiecie co mi sie dzisiaj przytrafilo? chcialam juz podpisac umowe a tu nagle okazuje sie, ze w calym kraju plus ma awarie w systemie do mixplusa... mogli jedynie na abonamenty. zupelnie jakby mi to nie bylo pisane ehh. ale jutro pojde po ten telefon. zalezy mi tylko na 300zl. proszku a do ciebie i tak sie odezwe bo bede musiala wziac jakis kredyt tak czy siak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Wystaw go na Allegro, tam zarobisz więcej. W komisie dostaniesz dużo mniej, bo przecież oni też muszą zarobić. Ja zawsze jak biorę nowy telefon to sprzedaję na Allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
niestety nie mam czasu na allegro, jutro muszę mieć pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×