Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem bez grosza przy duszy

potrzebuję pilnie pieniędzy, czy to dobry sposób? pilne

Polecane posty

Gość MistrzPatelniZłotaWara
Telefon możesz sprzedać w każdym telefonicznym komisie i sposób jest dobry bo już nie raz stosowałem. W mixie za złotówke chodzą droższe tel. Niż za 300zł. Nieraz sprzedałem za 700 lub 800zł. Providenta nie polecam. Procent jak ch... I kasę chcą co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko rude
Wyslij mi ten rachunek. I nie mow glupot o puszczaniu sie dziewczyno! Jedyne co Ci zostalo to szcunek. magdanemail-guard@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
słucham..? jaki rachunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Pewnie za szkołę, pewnie chce Ci go zapłacić, a kasę za telefon spożytkujesz w inny sposób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
MistrzPatelniZłotaWara na 1 stronie podałam kilka telefonow... mozesz doradzic ktory bedzie najbardziej oplacalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
nie no nie wierzę, nie mogę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, przecież możesz wziąć kredyt nawet te 300 zł. Już lepiej niż kombinowanie z telefonami.. Mam kilka specjalnych kodów na obniżenie marży i prowizji. To tylko zbadanie wniosku, możemy spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzPatelniZłotaWara
Doradzam nokie. W komisach zawsze trzymają wysoka cenę jako marka, chociaż inne już są technologicznie dużo bardziej rozwinięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Proszek, kulaj gówno. Pewnie lubisz wykorzystywać biednych ludzi i naciągasz ich na kredyty. Co za badziew z Ciebie. A Ty autorko skorzystaj z propozycji koleżanki powyżej. Znasz powiedzenie: jak dają to brać, a jak biją to uciekać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holidays
ja wzielam telefon bo przedluzalam umowe dali za 1zl-z bajerami,internetem i czyms tam jeszcze wystawilam na allegro i z pol godziny byl sprzedany-800zl mi i tak nie byl potrzebny bo ja bajerow nie lubie nokie sa najbardziej chodliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda, nie jestem żadną naciągaczką. W pracy mam poprostu "pośrednictwo kredytowe" w ramach aplikacji.. Wniosek w banku, ja tylko wypełniam, reszta to już Bank - klient..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Ale tak ją naciskasz na ten kredyt jakbyś pracowała dla jakiejś firmy krzak, gdzie są karki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzPatelniZłotaWara
Proszek toż to żadne kombinatorstwo. Zwykły biznes. I to szybki. Nikogo w ten sposób nie oszukuje Co Cię tak przypililo z tym kredytem że ja tak na siłę przekonujesz?:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bez grosza przy duszy
wiecie ja doceniam intencje tej Pani, ale nie chciałabym podawać swoich personaliów. poza tym tej Pani już chyba nie ma. u mnie na uczelni preferują tylko przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyryl
witam odezwij sie do mnie wiem jak mozna szybko pozyczyc kase na procent i zaczac oddawac ja za kilka lat taale@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realiiiiiiaaa
Wyjedz z polski i zamieszkaj w innym kraju,to nie będziesz miała problemów z kasą. Ja chciałam iść na studia ,ale nie miałam na to pieniędzy...A na rodziców nie mam co liczyć... Do pracy mnie nikt nie chciał zatrudnić,bo niedoświadczona... Każdy mnie tylko pouczał i mówił co to on by zrobił,gdyby był na moim miejscu...Ojeju sreju... Moja ostatnia rozmowa w pl o prace skończyła się tym ,że koleś dostał w gębę... Powiedział ,że zatrudnić mnie nie może,no chyba ,że prywatnie do łóżka. Co mnie za przeproszeniem wku*rwiło. Nigdy bym się nie puściła za pieniądze ,za jakieś papierki,śmierdzące... i srać na ludzi ,którzy proponują wam pieniądze za sex. Pojechałam do babki na wakacje,zatrudniłam się u kolesia który uprawiał ziemię i od 4 rano do 22 pracowałam w polu. Po 6 miesiącach trochę zarobiłam.Otworzyłam mapę europy i powiedziałam sobie ,że lecę do irlandii. Pokój znalazłam przez internet. 6 września 2006roku wyleciałam,znalazłam prace w sklepie.Po roku awansowali mnie na menagera,pensja mi podskoczyła i do dzisiaj siedzę na tym stanowisku. Rodzinę odwiedzam 2 razy w roku ,a do polski wracać nie zamierzam. W życiu trzeba czasami ryzykować.Ja zaryzykowałam i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyx
podaj nr konta , wysle ci te 300 za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyx
no gdzie jestes autorko???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyx
nastepne durne prowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaa
xyyx chyba troche za pozno nie uwazasz? ona potrzebowala kasy w sierpniu a mamy styczen;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Szalewicz
Dosyć drastyczny sposób na zdobycie pieniędzy, bo umowy z telefonami są droższe i dłuższe czyli przez cały czas trwania umowy tracisz na tym niestety. Porównaj sobie oferty pożyczek sms, nawet w trudnej sytuacji owinny zostać CI udzielone, a skoro masz nóż na gardle, to ten sposób będzie dużo wygoniejszy. Pieniądze od chwili złożenia wniosku masz na koncie w przeciągu 1h. Porónywarka - http://kredyt-sms.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub Szalewicz
Dosyć drastyczny sposób na zdobycie pieniędzy, bo umowy z telefonami są droższe i dłuższe czyli przez cały czas trwania umowy tracisz na tym niestety. Porównaj sobie oferty pożyczek sms, nawet w trudnej sytuacji owinny zostać CI udzielone, a skoro masz nóż na gardle, to ten sposób będzie dużo wygoniejszy. Pieniądze od chwili złożenia wniosku masz na koncie w przeciągu 1h. Porónywarka - http://kredyt-sms.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub-Szalewicz
Dosyć drastyczny sposób na zdobycie pieniędzy, bo umowy z telefonami są droższe i dłuższe czyli przez cały czas trwania umowy tracisz na tym niestety. Porównaj sobie oferty pożyczek sms, nawet w trudnej sytuacji owinny zostać CI udzielone, a skoro masz nóż na gardle, to ten sposób będzie dużo wygoniejszy. Pieniądze od chwili złożenia wniosku masz na koncie w przeciągu 1h. Porónywarka - http://kredyt-sms.cba.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radanadzisiaj
Idz do burdelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość First Alliances Loan Firm
Boże Narodzenie zbliża się i boisz się go obsługiwać, bo już nie może obsługiwać obciążenie finansowe? Masz wiele rat, masz poszedł do banku i włączyć się w dół z powodu jednej lub innego powodu. Masz już do innych firm pożyczkowych, ale miały swoje pieniądze bez wam pożyczkę można wymagać od nich. szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie problemy finansowe to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złych kredytów lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania na działalności w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Tak, skontaktuj się z nami poprzez e-maile: firstalliancesloanfirm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potrzebowałem pieniędzy i znalazłem taki sposób. Narazie działa, teraz mogę szukać czegoś innego; Link do strony : http://zarabianieblog.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immaculate112
Szukasz kredytu biznesu? pożyczki osobiste, kredyt dom, kredyt samochodowy, kredyt studencki, kredyt konsolidacyjny zadłużenia, niezabezpieczonej pożyczki, venture capital, itp .. Albo czy odmówiono kredytu przez bank lub instytucję finansową dla jakichkolwiek powodów. Jesteśmy kredytodawców prywatnych, kredyty dla firm i osób prywatnych na niskim i niedrogie oprocentowaniem 2% stopy procentowej. Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami w (immaculatefinance@hotmail.com) i dostać dziś kredytu Pozdrawiam immaculatefinance@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNAŃ KREDYT
Witam, pomogę uzyskać dodatkową gotówkę, pożyczkę, kredyt. Kwoty które można uzyskać to: -200tys na wyciąg z konta -40tys na oświadczenie, tylko z dowodem -20tys bez sprawdzania baz, BIK, BIG, KRD czy też komornika. Dlaczego my? -brak zbędnych dokumentów -BRAK OPŁAT OD OTRZYMANEGO KREDYTU -BRAK PRZEDPŁAT -wstępna decyzja w 5 minut -pieniądze w 30 minut -możliwość otrzymania pożyczki bankowej lub spoza banku zadzwoń lub napisz sms o treści "kredyt" na 505:950:716 a oddzwonimy lub napisz maila na poznan.kredyt(małpa)wp.pl [bez bik, bez big, bez krd, bez komornika, szybka gotówka, kredyt, tani kredyt, pożyczka, tania pożyczka, szybka decyzja, bez formalności, na świadczenie, na wyciąg, na dowód]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×