Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucyjka

czy to normalne u przedszkolaka?

Polecane posty

Moja corka dzisiaj zle sie czula, wymiotowala, miala biegunke. Z tego powodu zostala w domu zamiast pojsc do przedszkola. I niestety bardzo sie z tego cieszyla. Jej slowa: jak to dobrze, ze dzisiaj rano wymiotowalam, to nie musialam isc do przedszkola. Martwi mnie taka reakcja u 3-4 latki. Ok, rozumiem, ze w wieku szkolnym dzieciaki sie moga cieszyc, ze uniknely pojscia do szkoly z powodu choroby. Ale przedszkolak kombinujacy w ten sposob? Boje sie, ze niedlugo zacznie symulowac chorobe, zeby tylko zostac w domu :( Czy zdazylo sie to kiedys waszym przedszkolakom? (czy tylko moje tak nienawidzi przedszkola :S)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielkaprzedszkola
pewnie ze normalne :) dzieciaki w tym wieku jak i w kazdym zreszta wola posiedziec w domu z mama, babcia itd ktore poswiecaja jej 100% uwagi a nie jak w przedszkolu ,musza teraz np rysowac teraz to, teraz tamto. w domu dzieci robia co chca. nie ma sie co dziwic :) Symulowac? i owszem, na szczescie w tym wieku latwo zauwazyc kiedy dziecko udaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej nie da sie....
symulowac biegunki - chyba że ze stresu albo sie czym zatrula wymioty - dziecko moze symulowac - widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn tak nienawidzil
przedszkola,ze autentycznie rano dostwal goraczki, wymiotowal, biegunki. zostawal w domu - natychmiast zdrowial. Taka reakcja nerwicowa.W koncu odpuscilam. Niektore dzieci ( a i dorosli potem) wola kameralne sytuacje, meczy je gwar, ciagle towarzystwo. Ludzie sa przeciez rózni. Dorosly wie,ze musi isc do pracy czy miedzy ludzi, wiec idzie, choc nie chce. a dziecko broni sie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×