Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konkretooo

czy podoba ci sie ta kobieta? ocen

Polecane posty

Gość lomar
ani 1 ani 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
ok , tylko ze to jedna i ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam jej. Kolejny topik jest o tym zakładany i to chyba w tym samym stylu. Po co Ci opinia szerszego grona na temat wyglądu tej dziewczyny? Jeśli Ci się podoba to wyłącznie Twoja sprawa i powinieneś/powinnaś kierować się wyłącznie swoją opinią. Nie rozumiem celu takiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
ludzie nie spijcie odp na te dwa pytaniiaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
co za tucznik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
chce sie z nia skontaktowac a wczesniej zebrac jakie kolwiek info o niej i poznac wasze zdanie na temat jej wypowiedzi i jej wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknij sie
Baleronik z kaczymi nozkami. Nie nie podoba sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
chcesz mnie zniechecic? ok kacze nogi ale z tym baleronem to nie uwazasz ze troche przesadzilez? ja jako facet nawet grubej kobiety tak nie nazwal a co mowic j skoro wcale tak nie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknij sie
Duze cycki, szerokie biodra, duza dupa i uda. Inaczej jak baleronikiem nie potrafie jej nazwac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puknij sie
Moze ty takie lubisz... ale ja preferuje kobiece, filigranowe dziewczyny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
no ok szanuje twoje zdanie ale nie wiem gdzid ty widzisz szerokie biodra i duza dupe nie mowiac o nogach ja zadalem pytanie czy ci sie podoba .. a nie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mógłbyś wytłumaczyć mi logikę swojego myślenia? Gdybyś chciał się skontaktować z kimkolwiek innym też zbierałbyś o niej opinię? Jak ją ludzie postrzegają? Nie masz swojego rozumu by samodzielnie stwierdzić czy ktoś jest wartościowy? A jak Ci powiedzą, ze to głupia sucz to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie.....!!!!
jesy rownie chooyowa z charakteru i wygladu , tzn z tego co pisze ale pisze jak 14 latka z okresem, nic sie nie trzyma kupy nie ma dystansu do niczego ani poczucia humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hangininthecorner90,k
tak poza tym ze autor to pewnie jest nią :D to powiem ci że masz wyłupiaste oczy i urode pekińczyka :o ale tusze...masz jak 50 latka z pgru :o nie ruchalbym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
nie wiem jak mam sie z nia skontaktowac biore wszystko pod uwage , kogo mam spytac jak nie tu skoro nie widze jej nigdzie wiecej??? 14 latka? czytalem posty jej i wiem ze madrze pisze a ma 24 lata , cenie szczerosc a to ze ona pisze wprost co mysli i nie znosi kurestwa to nie znaczy ze musicie linczowac .. . a po za tym z reszta czego ja oczekuje , polowa wyzywa od grubych a sami chodza jak kaczki nie mowiac o tym ze jestescie zazdrosnikami a szczerosc u was to tylko na kiblu.. bez sensu o nic spytac nie mozna bo przeciez od razu albo prowo albo autor o sobie , źenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleSolis
no raczej twoiu koledzy nie beda patrzec z zazdroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To po coo
kurwa pytasz, skoro wybierasz sobie odpowiedz, ktore ci odpowiadaja, a inne odrzsucasz, wyzywajac. devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretooo
nie musza boze ludZie .. to straszne ze o nic nie mozna spytac wszyscy od razu jada po niej ... od glupich grubasek .. sklepi kurwa jestescie?? z reszta ide stad bo sam sobe poradze i znajde kontakt do niek . pozdrawiam was , zazdrosne mendy ,spojrzcie na siebie . ps. nie musza zazdrosic wazne ze jest pozodna kobieta .. a wy jestescie podli bo nie umiecie pisac szczerze a te cafe sluzy wam do krytyki innych osob a tak naprawde wielu osobom stad nie dorastacie do piet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellOnMe
ma chujowa cere, nawet na przeswietlonym zdjeciu. fuj fuj :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellOnMe
Jak sie oburzyl, ze nikt nie podziela jego chujowego gustu. hahaha Spadaj stad czopie bez jaj :D:d:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i nie wierze !!! AUtorze byl to najbardziej prostacki pomysl zaczepienia mojej osoby.jakim prawem robisz mi tu reklame wstawiajac moje. zdjecia!!!!!!! do reszty : moge byc paszczurem , kwoka baleronem ... wiecie co?? mam wasza opinie w dupie, moge pisac jak 14 i chcialabym zeby wszystkie 14 latki byly takie jak ja , szanujace sie normalne . o to trudno w dzisiejszych czasach . . to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zalozylam o sobie tematu!! nie bawi mnie to!! a uwazaj sobie mnie za kogo chcesz !!!! bo ja nic sobie nie mam do zarzucenia wkurwia was to ze pisze szczerze i to co mysle !!!! najlepiej zebym grala kogos kim nie jestem? wszyscy. w mordzie jestescie mocni ale nikt mi nie powie ze napisalam cos zle do kogos bo jak ktos jest dla mnie mily sama jestem taka sama !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie jak znaleźć
o kurde, ja cię nie lubię. zawsze wydaje ci się, że się zna na wszystkim i ten nick sam mówi za siebie. Buzia ładna ale reszta...blech. Mogłaby się inaczej ubierać to by fajna nawet laska z niej była,,,tylko w glowie pustka :) Ale pomimo tego uważam, że to chamskie co robicie. Ja bym to zgłosiła do prokuratury, nie żartuję. Nie macie prawa posługiwać się czyims zdjęciem bez zgody autora. koleżanko, zgłos to do administracji a później do prokuratury, niech dowcipniś za to beknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, fajne ma kapciuszki :) stylowe i pasujące do reszty :P nastepnym razem rób sobie fotke na bosaka, bo tak juz bedzie lepiej wyglądać :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistrzPatelniZłotaWara
A ja to bym jej z łóżka nie wyrzucił:-P więc zapraszam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×