Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spasliaczek

DIETA NORWESKA

Polecane posty

Gość neta!!!!
A mozna zastąpić czymś szpinak?Bo jest okropny dla nie doprzełknięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta!!!!
Witam,mam pytanie czy można zastąpić niektore produkty czyms innym np.szpinak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś jadłospis co nie ma tam szpinaku. Jest mięso plus warzywa no to jak warzywa to gotuje mix fit 1/2 porcji albo kroję pomidora z ogórkiem i sałatą, Warzywa to warzywa. Wiem ze w kopenhaskiej mozna szpinak zastapic brokułami wiec pewnie i tu można. Nie ma co się tak spinać, jak będziesz jadła małe porcje i zdrowe reczy czyli mieso bez tłuszczu plus porcja warzyw to i tak poleci. Ja po tygodniu mam na minusie 2 kg, ale nie przekraczam 600 kcal dziennie a przez same ćwiczenia spalam około 700, przynajmniej mi licznik w rowerku tak pokazuje a ile w tym prawdy to nie wiem. Wczoraj sobie grejpfruta zastąpiłam ananasem bardzo smaczne i miło dla odmiany zjesc coś innego. Jeszcze 6 dni do końca i ma zlecieć jeden kg conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda, ale powiem jak ja to robiłam i robię, jem śniadanie miedzy 7-8 2 jajka i kawa albo herbata, nawet 1 dnia jadlam 2 rano bo 3 to byloby za duzo, nie jem w ogole 2 sniadan bo jestem w szkole no i te jajka to niezbyt pieknie pachna i smiesznie by to wygladalo gdybym nosila je w pojemniczku :P obiad miedzy 13 a 15 zalezy jak koncze lekcje, i wczoraj na kolacje byl grejpfrut bo rano nie zdarzylam go zjesc, popijam tez sporo herbatek i wody w ciagu dnia, za pierwszym razem w 4 dni zgubilam 4 kg, podjadalam jablka albo 2 kromki chleba zamist jednej, ale teraz trzymam sie scisle jadlospisu i zobacze jak to bedzie, odzywajcie sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypcia
Właśnie chciałam sprawdzić czy ktoś tu jeszcze zagląda...no frekwencja nie za duża, ale :) Jestem na tej diecie 6 dzień, pierwsze 2 były najgorsze i głowa mnie bolała, a potem to już z górki do dzisiaj spadło 3,5 kilo więc następny tydzień diety pójdzie jak z płatka. Te jajka wcale nie są takie straszne w tej ilości jaka jest w jadłospisie i spokojnie da się je zjadać:) Aż sama jestesm ciekawa ile na tej diecie schudnę. Pozdrawiam każdego kto tu zajży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisss
Witam zaczynam tą dietkę i jestem ciekawa, jaki da efekt, wiem jednio za dużo kilogramów oznacza bardzo złe samopoczucie, czy ktoś jest jeszcze na tej diecie - jeśli tak to proszę o jakieś informacje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zand
Postanowiłam przejść na tą dietę po powrocie z wakacji, na których trochę przytyłam. Jestem przy 3 dniu, a schudłam dokładnie 3 kg.Na początku jedząc te jajka, czułam, że zaraz weźmie mnie niestety na wymioty. Ale potem się przyzwyczaiłam i w tym momencie jest na prawdę dobrze. Ale najważniejsze, to pić dużo wody! To moim zdaniem jest klucz. Na prawdę bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaxxx
Zaczynam pd dziś ktoś chce dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt92
Hej, ja się z chęcią dołączę :) dzięki wspólnej motywacji będzie łatwiej nam dotrwać "w Norwegii" :D Ważę 58kg przy wzroście 169cm. Cel: 52kg i mniej cm w brzuszku :D Ja dzisiaj dopiero 2 dzień. Pierwszego dnia zamiast 9 jajek zjadłam tylko 3, bo nie dałabym rady więcej, zamiast jednego jajka jem wafla ryżowego :D Była starta marchewka (której nie trawię :/) z jabłkiem na obiad, ale jakoś przeżyłam :) http://www.ofeminin.pl/diety/dieta-norweska-menu-przepisy-d38431c475480.html polecam zajrzeć tutaj jak ktoś nie ma pomysłu jak przygotować niektóre rzeczy z jadłospisu :) Jutro czeka mnie szpinak, omg, wyzwanie :D A jak Wam idzie Norweżki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArmyOfLovers
Witam dziewczyny, ja jutro rozpoczynam. Waga 75 kilo przy 170 cm. Jestem zalamana. Zawsze bylam kobieta, ktora cieszy sie powodzeniem, a teraz w lustrze widze wieloryba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt92
ArmyOfLovers - nic się nie martw :) wszystkie borykamy się ze zbędnymi kilogramami, dlatego tu jesteśmy :) zobaczysz, szybko zlecą te dwa tygodnie. Potem będziemy się cieszyć ładniejszą sylwetką :) A ćwiczycie coś dodatkowo czy tylko przestrzegacie jedzenia? Ja staram się codziennie te pół godzinki ogólnorozwojówki zrobić (brzuszki, 6 weidera, przysiady, pompki, hantelki), co by lepsze efekty były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczyc nie nawidze, ale chodze duzo. Okolo 8 kilometrow dziennie szybkim krokiem. Rowniez ostatnio duzo pracuje, wiec juz czasu na cwiczenia ani checi nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dzien 1. Zaczynam. Jestem naladowana pozytywna energia, bedzie dobrze :-) a wy kochane gdzie sie podzialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt92
Ja dzien 3 zaczynam. Sniadanie bylo ciezkie, jedno jajko i zalamka nerwowa troche ze juz nie dam rady. I serio tak mysle czy nie rzucic tym w p**du.. Zle sie czuje po tych jajkach, muli mnie.. A wieczory sa najgorsze, ochota na slodkie jest bardzo duzo :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie kochana, nie zalamuj sie. Ja tetaz jestem w dole. Nie moge sobie wybaczyc jak sie zapuscilam. Ale mysle tylko o gubieniu kilogramow. Powiedz mi czy cos ci z wagi spadlo po 3 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia764
nie tyle co dieta, a regularne odzywianie jest najwazniejsza ja ponadto stosowalam afrykanskie mango, które zakupiłam z portalu http://7minut-treningu.pl te dwa czynniki pozwoliły mi schudnąć 14 kg w dwa miesiące bez efektu jojO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia764
nie tyle co dieta, a regularne odzywianie jest najwazniejsza ja ponadto stosowalam afrykanskie mango, które zakupiłam z portalu http://7minut-treningu.pl te dwa czynniki pozwoliły mi schudnąć 14 kg w dwa miesiące bez efektu jojO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt92
Army, jak patrzyłam to waga wskazywała dzisiaj rano o 1,4 kg mniej więc są postępy nawet :) Ale co raz bardziej zastanawiam się nad tym, że przecież ćwiczę to schudnę, mogę jeść regularnie, a nie katować się jajkami.. Ehh, zobaczymy, póki co się trzymam :) dziękuję za wsparcie Kochana :* Jestem już po obiedzie, kotlet z piersi kurczaka. Oby dotrwać do snu bez podjadania to dzień 3 zaliczę :) Życzę powodzenia w Norwegii i jak najmniej depresji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik102
hallo jest tu jeszcze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×