Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomato84

Portal poszukuje redaktorów

Polecane posty

Witaj, Poszukuję zainteresowanych współpracą przy redagowaniu portalu dla kobiet. Jeśli: + posiadasz bardzo dobra znajomość języka polskiego, + posiadasz łatwość pisania ciekawych tekstów, + posiadasz umiejętność współpracy z autorami z zewnątrz, + posiadasz łatwość wynajdywania tematów, + masz dobra orientacja w tematyce reportażowej pism, blogów + posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodne tłukaczenie/rozumienie treści prasowych, + cenisz sobie swobodę w działaniu, + chcesz współtworzyć portal internetowy, + chcesz stać się częścią młodej dynamicznej redakcji, (tworzenie samodzielnych video tutoriali, porad - mile widziana) Zainteresowanych proszę o kontakt na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chćechcę chcę
Jestem chętna. Proszę o szczegoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak szukac
redaktorow na forum dla debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chćechcę chcę
E tam,każdy sposób jest dobry.Nawet na Kafe są zdolne i fajne osoby,co prawda w mniejszości,ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missskkkaaa
Tomato84,czy możesz zdradzić jakieś szczegóły? Na jakiej zasadzie odbywałaby sie praca,czy jest jakiś casting,kryteria,które trzeba spełnić? A co z angielskim?Bo ja znam biernie doskonale,waśnie czytam książki i wszystko,ale mówię kiepsko.Nadawałabym się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nadal poszukujecie redaktorów lub macie jakieś inne oferty pracy? Redagowałam kilka tekstów dla http://kobietyn.eu mogę podesłać jakieś próbki w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×