Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlet1976

edytor tekstu ABIWord2,8

Polecane posty

Cześć Mam prośbę do osób korzystających z tegoż programu Sciągnęłam go ale coś nie działa jak należy bo podczas zapisywania danych,nawet jak klikam na "tak',że chcę zapisać zmiany cały tekst się usuwa i po ponownym otwarciu dokument jest pusty z góry dzięki Pozdrawiam aha-program mam ze strony dobre programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorex
Nie zapisuj pliku z polskimi literami w nazwie i powinno się otworzyć bez problemu... Nie ma to, jak ktoś prosi o radę na temat jakiegoś programu, dostaje odpowiedź ściągnij to lub to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej powyższe. Kazdy logicznie myślący homosapiens używa : - torrentów - azureusów - OFFICE'ów - Cracków ściągnij sobie ale v.2003, do tego kilka łatek m.in dla docx i juz. Lepszego narzędzia nie wymyślono. Nie twierdze ze linuxowy jest zły, ale po co sobie utrudniać FORMATOWANIEM z jednego do drugiego ? Pracuje w pewnej firmie gdzie przesyłane są do nas pewnego rodzaju oferty. I jak widze jak wiara śle mi to w OpenOffice to mnie normalnie..... 0 myślenia. Oferte powinno słać się w PDFie !, aby nie było problemu z odczytaniem na WSZYSTKICH systemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam ,że się nie znam na edytorach bo nie pracuję na takich programach ,ale dzięki za podpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×