Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shamai

Czemu kobiety są takie

Polecane posty

Nie rozumiem...zostawiła mnie dziewczyna p o3 latach mimo że dawałem jej wszystko co mogłem. Było nieźle w łóżku..mieszkaliśmy razem. pasowaliśmy do siebie idealnie.tyle wspólnych tematów i zainteresowań. poświęciłem dla niej swoje studia żeby pracować (ona sama je rzuciła bo nie dawała rady) i zarabiać na nas..planowała dzieci i sam się w końcu do tego planu przekonałem...a ta *** zostawiła mnie dla innego debila z pracy. I w ogóle nie czuje się winna. mam tego dosyć! mówiła że mnie kocha a okazało się że umie tylko kłamać...już nie zaufam żadnej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankerson
po co sie wiążesz zalicz i odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic bardziej
obleśnego jak facet poświęcający się dla baby... :O zostawiła cię dla kogoś, kto ma jaja, i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
czasami jest tak idealnie ze az za idealnie.poprostu miala za dobrze i tyle no chyba,ze sie zakochala to wtedy juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna104
wcale nie nei wystkie sa takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle
zaufasz... tylko musisz wyjsc z tego dołka emcjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
ta kobieta poprostu sie chyba znudzila tym,ze wszystko jest tak idealne ze az niedobrze sie robi.od czasu do czasu klotnia dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffwd
i zakoduj sobie, że kobiety kochają tylko facetów drukowanych na banknotach NBP :) Za cienki Boledk byłeś dla niej najwyraźniej. Jesteś facet? porażkę przyjmij na klatę i spróbuj z wartościowym lachonem . i nie skarż się na forum, tu co najwyżej możemy Cię wyśmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaja
nie wiezrze ze wszystko bylo ok,gyby tak bylo by nie odeszla.Rozstalam sie miesiac temu po 6 letnim zwiazku, on winy w sobie nie widzi, tylko udaje biednego zranionego chlopczyka.. ze to ja takiego super faceta zostawilam,smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery: masz jakiś kompleks małego czy co? jeśli nie wszystkie to gdzie znaleźć ta właściwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
nie chodzi o to,zeby wykorzystac i kopnac w d....,bo to jest zalosne i tylko frajerzy tak robia facet,ktory chce normalnego zwiazku powinien przede wszystkim szanowac kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaja
zawsze szczery, ty w kazdym temacie jestes najmadrzejszy ! wszedzie sie udzielaasz, chyba sam z soba masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
prawda jest taka,ze wina jest zawsze posrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaja
Magiel na kafe no faktycznie jest "wspanialy"eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
coz jakby kazdy kazda wiedzieli gdzie epotkac ta wlasciwa osobe to nie musze nic dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowiek uczy się an błędach, nastepnym razem nie rzucaj wszystkeigo dla swojej "księżniczki" :) kwiatek na pocieszenie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrynkaja
zawsze szczery a jakie ty moesz miec problemy z kobietami?chyba problem z netem bo ciagle tu siedzisz udajesz huj wie kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaCzyWalnięta?
Widzisz są tacy ludzie, przykre to. Ja tez mieszkam z facetem, ale nie chce słyszeć o naszej przyszłości, o ślubie, dziecku. Nigdy nikomu nie dogodzisz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie katarynko, wiem zw moze to przekraczac twoje sily, sa na tym swiecie ludzie, ktorzy potrafia problemy rozwiazywac bez pitolenia o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
poki co mimo,ze jestem kobieta to odpocznij troche od nich.wyjdz miedzy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa niestety
myslalam,ze forum jest po to,zeby sobie pogadac o wszystkim i niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaja
Nie tylko kobiety są takie. Ja miałam podobnie ze swoim byłym facetem tyle, że ja aż tak się dla niego nie poświęcałam. Też było pięknie i cudownie a nagle panu się odwidziało. To raczej kwestia charakteru osoby a nie płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×