Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewkaa899

Wesele Ruda Śląska, Katowice, Zabrze, Gliwice, Mikołów, Paniówki

Polecane posty

Gość miranda26
ja byłam tam na weselu jako gość, ale również bardzo mi się podobało. Jedzenie naprawdę mają dobre to muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula28w
widziałam na ich stronie zdjęcia, muszę przyznać bardzo ładne miejsce, jestem z okolic, ale jeszcze tam nie byłam, może będzie okazja bo myślę że za jakiś czas będę szukała sali na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my szukamy i właśnie ten hotel biały dom jest w czołówce, mi się bardzo podoba, a czytałam opinie i są naprawdę okej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zerknęłam z ciekawości, nie jestem z okolic, ale mają SPA cisza spokój więc ja bardziej w tym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinaJackowiak
Moim zdaniem jest to jedno z lepszych miejsc na przyjęcie tego typu w okolicy, prezentuje się bardzo luksusowo, jedzenie z tego co wiem również na duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Katowic więc mam blisko do tego hotelu co piszecie, chociaż niestety mało czasu na taki wyjazd, ale dobrze wiedzieć, że jest w pobliżu takie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dopiero po zaręczynach, nie znam hotelu w Paniówkach może dlatego, że nie jestem tak zupełnie z okolic. Ślub i wesele będzie na śląsku, ponieważ stąd jest mój narzeczony, on na pewno kojarzy gdzie to jest. Zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko lubisz takie klimaty to zajrzyj sobie do Chaty z Zalipia. Mają taką chatę w Katowicach i w Sarnowie. W środku są piękne malowidła inspirowane wsią Zalipie. ja akurat przepadłam kiedy zobaczyłam tę restaurację i natychmiast zaklepaliśmy termin na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy nasze wesele w Hotelu Biały Dom w Paniówkach i z czystym sercem możemy go polecić każdemu, kto nie zdecydował się jeszcze na sale na swój ślub. Miejsce jest wspaniałe, cicha, przyjemna okolica, duży parking, przestronna elegancka sala i co najważniejsze pyszne i pięknie podane jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscem, w którym warto zrobić wesele jest Hotel Biały Dom w Paniówkach, gdzie rok temu mieliśmy tam nasze wesele. Było cudownie. Sala jest bardzo elegancka, duża, a jedzenie przepyszne i pięknie podane. Obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Biały Dom w Paniówkach oraz zespół weselny Medium z Pszowa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy nasze wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach i jesteśmy zadowoleni z całego przebiegu. Ukłon w stronę szefa kuchni, jedzenie na najwyższym poziomie, goście bardzo chwalili. Sala wyglądała pięknie, sam hotel prezentuje się bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magetf
Cześć Wam Bardzo wiele z Was pisze o BIAłYM domu w Paniówkach Ale nikt nie napisał w jakiej miałyście sali wesele... tam są 3 sale. Nie mogę się zdecydować pomiędzy Gorńą albo Bankietową ... ktoś może pomóc? Każda rada na wagę złota. Gości ma być 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaaaR
Byłam ostatnio u znajomych na weselu w tej restauracji http://restauracjaatmosfera.eu/oferta/wesela/ I muszę przyznać, że pozytywnie mnie zdziwiło to miejsce, bo sala fajna, sala klimatyczna. Jednym słowem, super miejsce, gdzie można zorganizować wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie weź jeszcze pod uwagę Chatę z Zalipia w Sarnowie. Bardzo ładna i elegancka sala, pomieści się tam około 150 osób, zatem spora. Jest dużo miejsca do tańczenia i maja dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Paniówkach jest Hotel Biały dom, piękne miejsce. Moja kuzynka organizowała tam swoje wesele. Mi się bardzo podobało, jedzenie był dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaKleszcz
Widzę że hotel biały dom w Paniówkach jest dość popularnym miejscem na Śląsku, ale w sumie to się nie dziwię. To miejsce idealne jest na przyjęcie weselne, jest tu wszystko czego dusza zabraknie. Ja byłam tu jako świadek, ale wiem że od krzesełka młodzi płacili 210 zł, a jedzenia full było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy w Dąbrowie Górniczej w Zajeździe Kwadrat :) piękna sala, na prawdę ślicznie wygląda do tego mają takie piękne zdobienia z kwiatów. A jedzenie - bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na weselu w Piekarach Śląskich w Luxury Hotel, pięknie tam było i pyszne jedzenie, sala ma super klimat ale najbardziej podobały mi się dekoracje kwiatowe, od razu wzięłam namiar od koleżanki i też się zdecyduję na swoim weselu na dekoracje od Dekocuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel Biały Dom w Paniówkach to idealne miejsce na wesele. Mamy zaplanowane z narzeczonym na 2019 rok ;) Bardzo zauroczyła nas okolica. Obiekt jest wielki więc bez problemu pomieści naszych gości, a słyszeliśmy też że jedzenie mają bardzo dobre, więc mamy nadzieję, że wesele się uda a goście będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jeśli Paniówki to na pewno Hotel Biały Dom bardzo zadowolona z pobytu w Spa i byłam też dwa razy na weselu tam, miejsce idealne wrecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×