Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mafiax

depresja w ciazy

Polecane posty

Gość mafiax

mysle ze mam depresje jestem w ciazy jakis 16tydzien i jestem totalnie rozbita ciagle chce mi sie ryczec najchetniej bym nic nie robila nawet z domu nie wychodzila i sama nie wiem czemu, moj facet wcale tego nie rozumie...wieczne kłutnie:(nie boje sie porodu ani tego czy bede dobra mama, raczej boje sie tego jak wytrzymam sama ze soba, czasem mam takie mysli ze az wstyd sie przyznac.czy ktos ma lub mial cos podobnego w ciazy?prosze o powazne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafiax a pytalas lekarza o te "doleglliwosci"? wiesz, moze to tylko hormona a moze faktycznie masz depresje a wtedy warto zeby ktos pomogl Ci sie z tym uporac. ja jestem w 39tc, bywaly gorsze dni ale az tak mnie to nie martwilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineez
ja tez tam mam siedze calymi dniami sama w domu(maz pracuje do 19) nie ma sie do kogo odezwac i tak nudy dzien w dzien jedynie weekend zostaje zeby gdzies razem wyjsc,pojechac,rozerwac się.Sama nie mam ochoty wychodzic z domu.Jestem w 26tyg i miare dobrze sie czuje tylko ta samotnosc przygnebia i doluje...takze nie jestes sama,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafiax
nie nie pytalam bo myslalam ze to minie a teraz jest coraz gorzej poprostu...dzisiaj sie poryczalam bo mi sie przypomnial moj byly(a z niego kawal chuja byl)wczoraj sobie wkrecilam ze nikt mnie nie kocha ze rodzice mnie nienawidza ze zniszczylam im zycie(a to gowno prawda)poprostu mam takie wkrety w glowe ze sama ich nie rozumie skad to sie bierze do cholery!!poza tym mam zajebisty wstret do seksu na sama mysl mi sie wymiotowac chce.co do mojego faceta to stara sie niby jak moze a ja i tak go ciagle neguje i wyzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciazy kobietki maja rozne "wajchy" i rozne rzeczy sobie wkrecaja. ja na swojego tez bez przerwy sie darlam i w ogole :p moze pogadaj z jakims psychologiem czy cos? to zaden wstyd ze ktos potrzebuje sie wygadac jkaiemus fachowcowi :) ineez od tego jest wlasnie kafe :) tez wiem jak to jest calymi dniami sama w domu... rozne glupoty wtedy czlowiekowi do glowy przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafiax
chyba bede musiala tak zrobic...bo boje sie ze normalnie na glowe dostane!!!najciekawsze jestw tym wszystkim to ze ja bardzo chce tego dziecka(choc nie bylo polanowane)oboje sie ucieszylismy...dziekuje ze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×