Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartuS&MichaS

Są tu jakieś Polki mieszkające w Niemczech?

Polecane posty

Witam :) Ja od 2 lat w ojczyźnie;p dokładnie w Bersenbruck Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bremen
hejka wszystkim tez jestem z Bremen myslalyscie juz o jakims spotkanku przy kawce?spacerku?moze z dziecmi jak ktoras z Was ma??:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astadas
czy po kawce mogę liczyć na coś wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmikkacper
siema wszystkim szukam polakow w bremen jest nas 5 chlopakow oni od 1m ca dopiero ty pracuja ale by sie pogadalo z kims przy jakims browarku czy czyms mocniejszym moje gg 8601163

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;p Ankum
Witajcie Ja z Ankum, jest tu ktoś z Anum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pisze jeszcze z Polski. Ale mam nadzieję,że już niedługo będe razem przy męzu w Bremen. Mąż pracuję od jakiegoś czasu właśnie w Bremen,póki co na Polskiej działalności,ale chce zmienic na niemiecką. Mam ogromną prośbę do dobrych i naprawdę życzliwych ludzi. Chcemy wynająć mieszkanie w Bremen. dzielnice Huchting, Obervieland, Neustadt lub może też być Delmenhorst. Problem w tym,że mąż nie znac niemieckiego. Ja znam,ale na odległość nie moge mu pomóc :( tzn piszę maile do gewoby i różnych instytucji ae póki co to cisza. Czy znajdzie się ktoś kto pomoże mojemu męzowi.Licze na bezinteresowną pomoc,ale jeśli będzie trzeba to zapłacimy. Jesteśmy małżeństwem któe bardzo się kocha,w Pl ciezko się żyje,mamy małęgo urwiska który ma 9 miesięcy. Chcemy spróbować nowego życia. Ogólnie wiem jak się żyję w DE bo przez 10 lat z przerwami jeździłam do opieki. Jeśli ktoś ma głupie rady,albo chce się wymądrzać,to niech sobie daruje. Może naiwnie wierzę,że są jeszcze ludzie którzy potrafią pomóc. czeklam na jakieś odpowiedzi tutaj albo na mój mail. gabcys@op.pl pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pomijając datę tego tematu, napiszę z nadzieją że ktoś odpisze. Moj chlopak jest teraz w niemczech i od wrzesnia bedzie pracowal w breme i szuka KAWALERKI do wynajecia z malymi oplatami (WARM 350E) i mala kaucja( umeblowana kuchnia) oczywiscie moga byc okolice bremen. Napewno jest mozliwosc wynajecia takiej kawalerki w takiej cenie, bo widzialam ogloszenia ale wiekszasc jest od poznego wynajecia. Wiec jezeli ktos cos slyszal o mieszkaniu bylabym wdzieczna o jakas informacje. Po 2 ja szukam jakiejkolwiek pracy w bremen lub tez okolicach. Obecnie jestem w polsce, angielski-komunikatywny, niemiecki jeszcze slabo komunitkatywny ale cos tam umiem. Chcialabym jak najszybciej dojechac do mojego chlopaka, wiec prosze tez o jakas odpowiedz jezeli ktos cos wie na temat pracy. Z gory serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelab sprobujcie w jakiejs spoldzielni np vonovia maja tanie kawalerki nawet za 2oo euro warm... ja wyruszam do bremen niedlugo na reszcze po rocznej rozlace z facetem,, z dwoma corkami , tyle sie naczytalam o szkolach dla dzieic ze probuje swoim optymizemme zarazic corkei sama mam ogromny lek przed wymowa wiecie przed osmieszeniem sie ale sie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×