Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrednamalpa26

imie Aron czy Liam dla chłopca

Polecane posty

Gość wrednamalpa26
zazdroscicie mi bo yebałam sie z murzynami i wziełam ślub z boagtym żydem z manchatanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnnnajeje
dwójka dzieci Wsadjusz i Plemnicja hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa26
-Jendrzej łałąhahahah nie umiesz nawed pisac po poslku ja dam synowi lepsze imie niz polacuy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoja maleńka
Są 2 imiona -Jędrzej (Jędrek) -Jendrzej (Jendrek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ephedra
wrednamalpa26- zazdrościć Ci "yebania" z Murzynami i męża Żyda? Rahahahahahahaha :D Umarłam ze śmiechu :D Czyli, wyszłaś za mąż dla kasy, a bzykałaś się dla (wg stereotypów) długiego wacka? Śmiechowy orgazm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoja maleńka
Jastarnianah - jestes wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liam? :o Może i w hameryce to to się przyjmie. W Polszy jakbym usłyszała takie imię, to nie wiedziałabym czy to męskie, czy żeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ephedra
Jeszcze jedno, wrednamalpa26- tzn. że Twój bogaty Żyd ma gdzieś Twoje tradycje, zasady, gusta, bo przez to, że jest Żydem, to Wasz syn musi mieć na imię Aaron, czy Liam? Po ch*lerę radzisz się Nas, Polek? Żenada!! I wstręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoja maleńka
Są imiona które nadawane są zarówno chłopcą jak i dziewczynką : -Sasza (Rosja) -Kola (Ukraina) -Merccedess (Niemcy) -Nelly (Usa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Merccedess" :o Litości! Swoją drogą nie chciałabym mieć obojniackiego imienia. Facet podejrzewam tym bardziej. Najbardziej z takiego imienia byliby zadowoleni transseksualiści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tricksy
Moj syn ma na imie aron. Podoba Mi sie i tyle. W nosie mam co kto mowi więc miglybyscie byc trochę bardziej kulturalne a nie odrazu jechać epitetami. Jak sie wam nie podoba to wystarczy po ludzku napisać: nie Podoba mi Sie, zadne.... Styka! A nie małpy wredny w sieci sie potrafią powyzywac a Na żywo szare myszki, co by sie słowem w razie czego nie odezwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdasdasdasdsaASS
azor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natikalika
Mój brat ma na imię Aron i może to nie Polskie imię ale moim rodzicom sie podoba i mi też więc może bylibyscie bardziej tolerancyjni ok ??? !!!!!A mojemu bratu by bylo przykro jakby to przeczytal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo293031
Moj syn ma na imie Aron jak tylko wiedzialam ze bede miec synka to z mezem bylismy jednomyslni co do imienia! Dodam ze mieszkamy w angli i imie te jest dosc popularne na wyspach , choc nie wykluczamy z mezem powrotu (kiedys) do ojczyzny.Podoba mi sie to imie , nie uwazam zebym skrzywdzila w ten sposob moje dziecko, ajesli komus nie pasuje to zamknie gebe na kludke. Kazdy ma swoje upodobania i preferencje! A polacy sa narodem ktory niestety czesto wyśmiewa innych !Dodam ze w szkole Aron nie ma zadnych problemow z powodu imienia! Nalezy isc za tym co sie lubi za tym co jest dla nas wazne a nie za tym co wypada żeby przypodobac innym! POZDRAWIAM mamy wszystkie mamy ktore nie boja nadac sie orginalnych imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogliscie nazwać syna Dżejson lub Dżonatan zrobiliście dziecku jeszcze większą krzywdę a Aaron to tylko trochę śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam Aron lepiej Makaron Tron Puzon Koron A jak byś chciała z arystokracka-może być Baron Liam piękne, ale nie polskie lepiej brzmi Zwijam, Zapijam, Przemijam, Nawijam. Trochę patriotyzmu koleżanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaron tragiczne jest to imię.Pretensjonalne okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaligula mu daj:-) jak dorosnie to na ziemi juz taki burdel bedzie ze wszyscygo beda szanowac za imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaah dzieki forumowicze za poprawe humoru. kaligula wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paskudne imię.Patologia jak nic.Jak można tak skrzywdzić dziecko?Przecież jest tyle pięknych imion.Na bank będzie wyśmiewany w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w De i mamy tu sporo chlopcow o imieniu Liam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aron paskudne imię Patologia jak nic.Tylko takie osoby mogą nadawać tak pretensjonalne imiona swoim pociechom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaron kiczowate jest to imię kojarzy mi się z dresiarzami.Takie jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój syn ma na imię Aaron i dodał ze mieszkamy w Polsce i to w bardzo małym miasteczku .. Jak będę miała córkę dam jej na imię Miriam i nikogo nie powinno to obchodzić.. Ps. Nie jestem żydówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak Aron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×