Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

little.d

helicobacter pylori - wynik silnie dodatni

Polecane posty

Mialam robione badanie na helicobacter pylori z sliny i choc widze, ze wyniki nie sa dobre to nie wiem, co w zwiazku z tym. helicobacter pylori IgG - ocena ilosciowa, wynik: < 0,4 U/ml - wynik ujemny - to rozumiem ze dobry helicobacter pylori IgM met.IFA - ocena miana, wynik: 1:40 - wynik silnie dodatni. I tutaj nie wiem co on oznacza. Czy ktoś moze mi to wytłumaczyc, zanim pójdę do lekarza. Dodam, ze zrobiłam to badanie w zwiazku z nieswiezym oddechem i bialym nalotem na jezyku, ale mialam tez robiony wmaz z jezyka na drozdze i wynik byl ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oznacza, ze możesz miec
wrzody zoładka i może Cie cekać gastrosiopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie znajduje informacji o wynikach wg wspolczynnika IgM, czym ons ię różni od IgG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każde laboratoium ma swoje
inne ilości - idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkka
do lekarza dostaniesz 3 antybiotyki,ale przeżyjesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkka
ogólnie z tego co pamiętam igm świadczy o zakażeniu aktywnym,nie tylko nosicielstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkkka
swoją drogą teraz jedz tylko ze swoich talerzy,sztućców aby nie pozarażac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wrzody ...
jesli ktos ma wynik dodatni nie oznacza to od razu wrzodow, ja np. miala zapalenie dwunastnicy, wrzodow brak. lekarz przepisze ci antybiotyk (pewnie HELICID) i przejdzie :) nie chce cie straszyc ale pewnie gastroskopia cie czeka. niesiwerzy oddech moze byc tez efektem refluksu lub zespolu suchego gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz wrzody ...
swiezy ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helicobakter to takie wredne malenstwo---ja to tak nazywam. Mialam i antybiotykami leczylam, paskudnie mnie to wykonczylo, ja mialam wynik 15 razy wiekszy niz norma podaje. I jest on przenoszony droga kropelkowa, czyli zarazic mozna przez oddychanie , kichanie , calowanie. Jednak on potrzebuje odpowiedniego srodowiska do rozwoju, mowia ze kazdy go ma , ale wyciszonego i uaktywnia sie w sprzyjajacych okolicznosciach. Czesto sa nawroty, ja juz po 3 razie jestem, a gastroskopia nie jest zawsze konieczna, ja mialam po narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×