Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuni16

Polka i Arab, czy to może się udać?

Polecane posty

Gość ,nfgsdsdsdk
Moze sie udac jak urodzisz mu dzieci i oddasz w "opieke".I pozwolisz sie bic,ponizac,jego rodzinie takze oczywiscie a moze przede wszystkmi,masz byc białym smieciem bo oni tak lubia.Wtedy ci sie uda.Mozesz byc szmata do pomiatania,jesli chcesz,wybieraj sama.Zapomnij o milosci,seksie z milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhv
POLSKIE KOBIETY/DZIEWCZYNY-ilez mozna pisac wam do rozumu,tlumaczyc.Ile mozna stracic czasu,pokazywac wam FAKTY zwiazkow z innokulturowcami?Malo bylo dramatow POLEK?Malo rozni detektywi wyciagali Polek z tarapatow z krajow arabskich?Czy wy naprawde nie wiecie kim sa murzyni,arabowie,turcy?Naprawde musicie doswiadczyc tragedii na wlasnej skorze zeby to wszystko do was dotarlo?Teraz gdy Polska jest w UE jest jeszcze wieksze niebezpieczenstwo zwiazane z tymi narodami.Oni za wszelka cene chca sie dostac do UE.Wy jestescie bardzo dobra droga dla nich.Bardzo latwa droga.Faceci-Polacy nie sa tak naiwni jak wy.Tutaj jest mniejsze niebezpieczenstwo.Poza tym strona inicjujaca znajomosc jest facet-to ma tez wplyw na to zjawisko.Wiecie ile ja znam takich przypadkow z polski ale tez z zagranicy?Zastanowcie sie co robicie.To jest ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjabc
Wiesz jaka jest optymistyczna historia?Ze ten ojciec co jest w Polsce trzy lata-bedzie musial ja opuscic.Na cale szczescie.A jego syn-razem z nim.Powiem ci jedno-znajac srodowisko arabskie zza granicy-dobrze je znajac-wiem na 100% jedno o arabach"co innego mysli,co innego mowi a jeszcze co iinego robi.Nigdy sie nie dowiesz co jest prawda w tym wszystkim.Prawda jest to ze oni nienawidza nas-europejczykow.Udaja ucywilizowanych dopoki nie poczuja sily.Dopoki nie dojdzie do odpowiednioej sytuacji.Wtedy sie dowiesz zes niewierna a on nadczlowiek-...arab.Tak,tak.Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie okłamuje w żywe oczy
i wie ze to łykasz bos młoda koza ...:D młoda i durnaaa aż boli !!!Oni takie lubią i zjadają na sniadanie ...moja przyjaciółka tez straciła rozum dla tekiego pajaca i co ?! Zasuwała na pana bo on ma wiecznego pecha i nie ma dla niego pracy!(?) LEŃ OBIBOK ŚMIERDZACY ale to wyszło dopiero po ślubie ...aa i taki mały drobiazg zapomniał jej powiedziec ze ma w turcji żonę i 4 letnie dziecko :O soorwiele których należy kastrować przed wpuszczeniem do CYWILIZOWANYCH KRAJÓW !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssu autorka sie naczytała
i teraz pewnie palce obgryza jak sie wycofac z tego bajzlu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze autorka już
zakłada topik o maltretowanych i wykorzystywanych dziewuchach i żali sie jak to ona kocha a on jaki podły :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o marokanczykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilku marokanczykow ktorych poznalam chcialo sie bzykac bez zobowiazan. niczego wiecej nie szukali tylko bialych koorvuff. mysleli ze rozloze nogi za dwa mile dla ucha slowka. w ogole nie wchodzi w gre dla mnie facet tak odmienny kulturowo i wyznajacy jakas religie, choc sama wierzaca nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są naiwne, niektórzy mówią wprost IDIOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak nasze panny lecą na ciapatych bo je karnacja ciemna podnieca nic tu nie ma do rzeczy higiena....powiem na swoim przykładzie mam czarne włosy i jak mam ryj opalony to od suk nie mogę się opędzić myślą że jestem turasem hahaha...dlaej nie będę pisał bi mi się ni chce zajmować tak hujowym tematem ..a kurwa jest kurwą i tyle ...a te co mają bachora z kolorowym niech spierdalają do krajów swoich kolorowych przyjaciół i huj im w serce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka zamieściła ten tekst w 2011, nie wiadomo czy jeszcze żyje, a może arab trzyma ją w mrocznej piwnicy zamkniętą w klatce mam złe przeczucia co do niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudzila mu sie i oddal ja swoim kuzynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuza
Jesteś głupia!!!! Dziewczyny co wy widzicie w tym brudasach? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetella16
Jestem Aneta mam 19 lat od 4 lat chodze z izraelczykiem (arab)od ponad roku jestesmy zareczeni ... poznałam go na tańcach ludowych Gdy byliśmy chłopak/dziewczyna było wszystko ładnie pieknie ,chodzi o słodkie słówka ,on przylatuwal do polski a ja do niego do Tur’anu. Dopiero sie tutaj zaczyna ARMAGEDON Gdy zostalam jego narzeczona zaczeły sie konflikty m.in on kazał mi skasowac facebooka oraz instagrama nie mozna sie spotykac z chlopakami chodzi o przyjaciol nie mozesz pisac z chlopakami a mowiac nie dajac mu hasla do fb czy do instagrama to lepiej wczesniej kasuj wiadomosci zeby przypadkiem z toba nie zerwał ,niestety... u mnie to tak wyglada ,a jak mu nie odpisze w ciagu minuty albo co gorsza sekundy to jestes po prostu jak „glupia c**a” bo pewnie piszesz z innym albo jakis fagas przyszedl do ciebie do domu i moze jestes zajeta nim czy cos .....jak chcesz cos zrobic np byc modelka a ty mu o tym powiesz to jest to „ty musisz byc modelka nie wazne ze powiedzialas ze chcialabys byc jak modelka ale jego to nie interesuje bo ty musisz byc modelka KONIECZNIE a najlepiej to od zaraz!!!!! To jest naprawde nikt nie musi mi wierzyc ale mozecie przeczytac od paru lat to trzymam w sobie i nikomu o tym nie powiedzialam ...zrozumcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetella16 dziś to sie rozstańcie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkimi z Azji i Aryki należy uważać, co innego etniczny Norweg, Duńczyk, Anglik czy Szwajcar, a co innego dzikus arabski, czeczeński, turecki, pakistański, nigeryjski, sudański itd Z KOZOJEBCAMI NALEŻY UWAŻAĆ!!!! Muzułmanie są chorzy psychicznie i ciężko upośledzeni umysłowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko Bosko tylko nie te brudasy Wychowuje Cię po katolicku matka i ojciec, łoży na utrzymanie, wykształcenie, robisz studia, masz plany i ambicje chcesz coś osiągnąć... Aż pewnego dnia zjawia się Ciapaty ze swoją durnowatą religią. Sielanka trwa dopóki nie wyjdziesz za niego. Jesteś nikim, nic nie możesz nic Ci nie wolno, masz służyć Panu. never ever Kobiety, które wiążą się z ciapatymi arabusami kozo***** nie mają szacunku do siebie. Ten wstrętny odłam ludzi chce zawładnąć światem, robią dzieci na potęge, szukają naiwnych białych dziewczyn aby rodziły im synów, córki które też będą musiały żyć z Islamem według ich tej idiotycznej religii. Idzcie po rozumy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylww

ciekawe co tam u autorki tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×