Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatinaka julia

Chce wam się gotować?

Polecane posty

Gość tatinaka julia

Lubicie gotować czy chętniej zamawiacie jedzenie do domu...za cene 12 zł zamówilibyscie jedzenie do domu ? Np. byłaby to pierś w panierce,ziemniaki ,surówka...itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie czasami zjesc cos przy czym nie musze sama stac, ale lubie tez gotowac, kobieta zmienna jest, czasami mam wstret do kuchni a czasami robie trzy ciasta na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzien wole ugotowac,bo wtedy to panuje nad czasem,nienawidze czekac w kolejce albo na dostawe.ale w niedziele albo jak cos wypadnie to chetnie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinaka julia
Chciałabym otworzyc swoją firme tylko tak sie zastanawiam czy ludzie chętnie zamawiają jedzenie na telef. czy mają na to pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w duzych miastach na pewno:) moja kumpela w wawie baaaardzo rzadko gotuje.ja mieszkam na wsi i jemy wychodne moze 3 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinaka julia
już sama nie wiem... myśle i mysle i mam takiego stracha ze nie wypali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawezalabym do samych domowych obiadkow.duzo ludzi zamawiajac zarcie chca wlasnie pizze,kebaba,ot cos niezdrowego.lepiej byc otwartym na wiecej dan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinaka julia
no właśnie tego jest wszystkiego pełno ...chciałabym : pierogi,krokiety,kopytka,nalśniki i inne wymyslne potrawy których nie ma. Dowóz na wybraną przez siebie godz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatinaka julia
byłoby zaznaczone +, - 10 min. wszystko jest do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbie 2
Nienawidzę gotować, nie umiem tego robić dobrze i nie mam ochoty się nauczyć. Owszem, gotuję w domu, ale wiem, że to jest partanina. Po prostu nie mam do tego talentu i wyobraźni, jak połączyć ze sobą różne składniki, żeby wyszło coś pysznego. Mąż i syn wiedzą o tym, nie są wybredni i cieszą się, że w ogóle jest jakiś ciepły posiłek. Nie jestem rozlazłym leniem, mogę bez problemu myć gary, sprzątać, nawet kamienie na drodze tłuc. Byleby tylko nie gotować. Do tego trzeba mieć serce. Naprawdę podziwiam moje koleżanki, które czarują w kuchni i chylę czoła. Szkoda, że to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×