Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przybita_kosztami

Fotograf i DJ na wesele w Krakowie - ceny

Polecane posty

Gość gość
Sprawdź również www.happybluephoto.com/. Dziewczyna jest po łódzkiej filmówce i robi naprawdę super zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź http://www.happybluephoto.com/ młoda dziewczyna do Łódzkiej filmowce. Robi fajne foty i stosunkowo niedrogo. Moi znajomi korzystali z jej usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam www.szadafotografia.pl ceny od 1500 zł za podstawowy pakiet zdjęć, więcej informacji dla zainteresowanych udzielę mailowo - kontakt znajdziesz na mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na strone fotografa www.szadafotografia.pl przez formularz na stronie możesz napisać do mnie i zapytać o dostępność terminu Waszego ślubu. Znajdziesz mnie również na fb i instagramie : szada fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataterk2
Zależy Ci na tym aby nie wydac zbyt wiele? Jeżeli tak to najlepszym wyborem będzie ktoś z chłopaków z playdjs.pl - mają niskie ceny, np. Dj Darek. Nie wydacie dużo kasy, a goście będą się bawić znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie na www.gdziewesele.pl tam masz wiele wykonawców i cenniki podane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manitka
Na wesele wybraliśmy DJ Kube z playdjs - pomógł nam doradzić jaką muzykę wybrać na wesele, goście bawili się naprawdę świetnie, a my nie wydaliśmy dużo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swirie
Też korzystałem z usług chłopaków z playdjs.pl - dokładniej chodzi mi o Kubę. Ma bardzo niskie ceny, a do tego naprawdę potrafi ciekawie dobrać muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj konferansjer aktor i wokalista operowo rozrywkowy porowadzę wraz z tłumaczem i wieloletnim pracownikiem ITALII wesele w eleganckim stylu z klasą i humorem a jako niespodzianka występ artystyczny operowo rozrywkowy.Zapraszam nawww.uslugi-muzyczne.com tel 694 858 996 pozdrawiam Jerzy P.S.prowadzimy również polsko włoskie wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego i niedrogiego fotografa to mogę wam polecić http://www.iana-photo.com/ Mają siedzibę w Warszawieie ale działają na terenie całej Polski. Zatrudniają świetnych fotografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć sobie okiem na którego z DJ z playdjs.pl - mają duży wybór, a ceny tez nie są jakieś przesadnie wygórowane. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, popieram to co pisze osoba wyżej, też korzystałem i naprawdę warto ;) Dużym plusem jest podejście do gości, propsy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swego czasu ktoś tu wspominał o Panu Macieju Wilkanowskim z djmw.pl - polecam i to bardzo. A co do zdjęć... Myślę że oferta krakowskich fotografów jest ogromna i zadowoli kazdego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
my polecamy świetną usługę Pana Jurka dj konferansjera OPEROWO ROZRYWKOWO świetne prowadzi wesele i wykonuje występ artystyczny w operowym stylu ,takiej usługi chyba nikt nie proponuje bo Pan Jurek śpiewa operowo , również z bratem prowadzi POLSKO WŁOSKIE WESELA podaje stronke www.uslugi-muzyczne.com TO BOMBA POZYTYWNEJ ENERGI ;)))) POLECAMY Anna i Sebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naszym przyjęciu grał Kuba z playdjs.pl - jeżeli szukacie kogoś kto nie pozbawi was wypłaty, to on sprawdzi się idealnie. Mają niskie ceny, a jakośc na najwyższym możliwym poziomie :P Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że nie chciałam tylko dj-a, ale również zespół. Ostatecznie poszłam na kompromis i wzięliśmy z mężem dja z wokalistką w duecie. Opłaciło się zdecydowanie. Kontakt do pana Marcina Ci zostawiam w soft-music.pl. Polecenie dostałam od koleżanki, która prowadzi agencję eventową i bardzo często z ich usług korzysta, więc już wiedziałam wcześniej, że będzie ok. Jeszcze nam podstawiali fotobudkę, dość fajną i dobrze zorganizowaną pod względem rozrywkowym. Wiem, że były do wyboru dekoracje światłem, czy dym, ale akurat nie musieliśmy stosować, bo sala była już nowoczesna. Fajni artyści, grają od ponad 20 lat chyba. Widać, że się znają i ogarniają w ciekawy sposób konkursy. Duża kreatywność w prowadzeniu weseliska i na pewno się nie zawiedziesz. Ja ten kontakt trzymam i daję każdemu znajomemu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrkwit
2500 to bardzo dobra cena za dobrego fotografa :) Tyle samo za DJ-a. Ja polecam Dj na wesele Michała Stradomskiego https://djstradom.pl/. Byłem jako gość - wybawiłem się jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalny Dj / wodzirej na wesele - Nowak Muzyka - polecam http://www.nowakmuzyka.pl Poza dobrym sprzęt, światłami itd. dysponuje dodatkowymi atrakcjami, które wprowadzą niezwykły nastrój do wesela. Szczegóły na www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marco
polecam dj konferansjer OPEROWO ROZRYWKOWY WYSTĘP E CENIE USŁUGI www.uslugi-muzyczne.com POLSKO WŁOSKIE WESELA I NIE TYLKO a wszystko z klasą i humorem w eleganckim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Sołtysik
Nasza kuzynka miała Dj z akordeonem - Dj SELECT Wolbrom. Super obsługa! Bardzo nam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3musketeers
Zależy co kto lubi. Proponuję usługi Dj'skie na poziomie bez tysiąca durnych konkursów, z wyczuciem i klasą. Zabawa głównie przy muzyce i konferansjerskie minimum, umożliwiające wzajemny kontakt. http://3musketeers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dj spectrum, cennik dopasowuje konkretnie pod charakter imprezy. rozbawia wszystkich gości, bez wyjątku, nikt nie chciał nawet siadać do posiłków - taka była impreza! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj wesele Kraków
Ceny za dj'a to 2000 - 2500 zł za zespół jazzowy z dj'em 4 500 zł Dotyczy cen na miejscu - czyli Kraków. Więcej informacji poniżej http://3musketeers.pl/dj_zespol/ Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaolo
styl klasa + koncert na żywo dj -konferansjer vip usługa możliwość prowadzenia wesela polsko włoskiego w wyjątkowej atmosferze www.uslugi-muzyczne.com polecamy paolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×