Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w-i-l-k

ciekawe czy na forum mógłbym znaleźć dziewczynę?

Polecane posty

Gość GotowaM
tak jestem po rozwodzie. ja tak już mam (mój kolega powiedział kiedyś - ty to masz chyba jakis DEFEKT mózgu, bo we wszystkim widzisz dobre strony), po prostu nie lubię się zamartwiać:) życie jest za krótkie na smutki, depresje i negatywne emocje. Nic nikomu z tego dobrego nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
to rusz glowa dziewczyno i sie domysl.oczywiscie dla smiechu a tu widze brak poczucia chumoru,wyluzuj dziewczyno prawo to nie je bajka ani madre ani zabawne............jak sie ktos nie zna na zartach i wszystko bierze doslownie to trudno widze,ze ty jestes z tych powaznych studentek........ na studiach nauczysz sie przede wszystkim zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
studia to szkola zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
zegnam sie i wracam,bo jakos ciezko mi zostawic cos niedokonczonegoi tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu mam inne poczucie humoru, nie widzę nic zabawnego w puszczaniu bezsensownych fochów przez neta. Po paru wypowiedziach oceniasz mają osobę, a wszystko było ok póki nie zwróciłam uwagę na Twoją pisownie. Ale spoko, skoro odczuwasz taką potrzebę i uznajesz to za istotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GotowaM
wyluzujcie:) bez sensu takie przepychanki. Są "anonimow" więc można komus nawrzucać, tylko - PO CO? Lepiej porozmawiac o czymś fajnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocną porą
chic jakaś ty durna :o na ciebie to brak mi słów, chyba nawet nie muszę komentować, bo każdy to widzi. co do pozostałych "kobiet" - ambiwalencja bije z waszych wypowiedzi po oczach, ja nie wiem co wy kombinujecie, ale tu mówicie o sobie: "normalna, mądra, miła", po chwili "nienormalna, taka ze mnie śmiechowa świruska". Tu niejaka "kultura" pisze: "Ja też czasem robię błędy, w tym temacie także. To mnie skreśla?:D" a po chwili sama poucza i "czepia się". No ale to Internet, tu każdy może być kim chce:D Ech, wstyd przynosicie naszej płci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocną porą
a co do samego tematu - autor chyba właśnie przekonał się, że to, co zasłyszał spacerując okazuje się w dużej mierze prawdą. Smutne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
no coz foch........jaki foch?powiedzialam co chcialam i tyle jeszcze przez neta?juz ci napisalam,ze pewne rzeczy pisze na rozluznienie a jak to ktos przyjmie to juz jego sprawa no ja akurat mam takie poczucie humoru twojej osoby nie oceniam a co do tej smiesznej ortografiiii.......... smieszne to dla mnie wszystko nie mam napewno takiej potrzeby,zeby uznawac to za istotne, kilkakrotnie o tym pisalam mowie czy pisze to co mysle czasami po paru zdanich mozna dowiedziec sie o czlowieku wielu rzeczy powodzenia na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię błędy bo to jest ludzkie chyba, ale w miarę moich możliwości staram się dbać poprawność. I sądzę, że jednak widać to w moich wypowiedziach. Chodzi Ci o hipokryzję, ale hipokrytką bym była gdybym uznała się za ideał. Choć ogólnie każdy jest hipokrytą, jednak nie będę filozofować :D A to jaki ktoś jest jaki nie jest, nie uważam się za osobę normalną więc nie potrzebuję spełniać kryteriów osób normalnych. Może i się przekonał, i co z tego? Jest późno, żadne z nas nie śpi bez powodu, z nudów można choćby i tak poklepać:) Chic, szczere nie szczere, ale dzięki. I fajnie, że piszesz co myślisz, to rzadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
do nocna............ za to ty podnosisz nasze iq dobrze ,ze cie mamy a to co autor sobie pomysli to mnie nie obchodzi ale komentarz ci wyszedl,heeeeeee gdybys wykazala sie wiekszym polotem to bys na to inaczej spojrzala ale chyba jednak twoje iq jest jednak duzo nizsze niz myslisz,szkoda mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
dopisze tylko,ze szczerze niektorym sie nie podoba co pisze ale trudno wkoncu o to chodzi na forum a nie pisac jakies wielce obmyslone teorie tylko spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna po części rację ma. Za dużo tu, na forum, już czasu spędziłam. Każdy ma inne poglądy, gdyby wszyscy sie zgadzali to to by niepokojące było ;) Gdyby się wszystkich opinią przejmować to by się w psychiatryku wylądowało, zwłaszcza w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocną porą
Opluwać się jadem tu z wami nie zamierzam - nie tłumaczcie się. Ambiwalencja - chodzi o ambiwalencję, nie hipokryzję. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×