Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w-i-l-k

ciekawe czy na forum mógłbym znaleźć dziewczynę?

Polecane posty

Gość w-i-l-k

zastanawiam się, czy na kafeterii mógłbym znaleźć fajną, miłą, sympatyczną dziewczynę, która spełni moje oczekiwania. Będąc na spacerze słyszałem rozmowę dwóch kobiet- jedna wspomniała o tym forum twierdząc, że są tu same "kretynki i pustaki". Chciałbym to zrewidować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URZĄD BEZPIECZEŃSTWA
najfajniejszą dziewczyną na forum jest Pan Janusz duszekkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Oczywiście, że miały rację. Plus wredne zdziry tu rezydują Notabene lubię wilki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URZĄD BEZPIECZEŃSTWA
kulturkas tys zoofilka? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
tutaj jak napiszesz swoje zdanie a komus sie nie spodoba to to cie wyzwa itp delikatnie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-i-l-k
to jest dość powszechne. Panie wiedzą, że są anonimowe i hamulce puszczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Oczywista, żem zoofilka:classic_cool: Jak mogłeś sobie pomyśleć co innego?:O Bo lubienie tych pięknych, dzikich, niesamowitych, wiernych sobie stworzeń musi być zoofilią, ech. BTW są one symbolem zła w niektórych kulturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodaźródlananiegazowana
A skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
no i sie zaczyna brak rozmowy tylko przepychanki slowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Nie rozumiem czegoś takiego "Nie znam CIę, jestem anonimowy/wa więc mogę gadać co mi ślina na język przyniesie" Albo ma się konkretne zasady albo nie, przecież o wszystkim można dyskutować z mniejszą lub większą kulturą. Złośliwość i kpiny a chamskie obrażanie to znaczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sa fajne dziewczyny tylko musza byc troszke szalone by miały checi spotkac sie z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-i-l-k
z Warszawy. ciekaw jestem, czy na forum jest miła, inteligentna, wykształcona dziewczyna, z którą mógłbym porozmawiać na wszystkie tematy. Ja mam 25 lat i preferuję kobiety w moim wieku, bądź młodsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
nie wszyscy to wlasnie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UbaBuba
Postaraj sie,a moze kogos znajdzieszJest tu wiele wrednych I wyrachowanych kobiet,sa tez takie delikatnie mowiac nie rozgarniete,ale bywaja I fajne dziewczyny. Jesli mam byc szczera,to nie jestem pewna czy jest to dobry sposob na szukanie drogiej polowki,ale Tobie zycze powodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
czyli 30 odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym forum
nie znajdziesz normalnej dziewczyny. Tutaj siedzą tylko takie typy kobiet: -puste idiotki, których największą ambicją jest znalezienie bogatego faceta -frustratki, które wyładowywują tutaj swoje złości i żale -wariatki, z którymi bałbym się spotkac w realu -pierdolnięte mamuśki i przyszłe mamuśki, którym dziecko przesłoniło cały świat -tępe cipy, bez własnego życia osobistego, które aby wzbogacić jakoś swoje nędzne życie, podszywają się pod innych i piszą durne prowokacje wyssane z palca -znajdzie się też kilka kurewek, ahhh nie przepraszam - "kobiet wyzwolonych, niezależnych i nowoczesnych" -kobiety, które uważają że zawsze mają rację, a kiedy ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, to od razu wyzywają i to od najgorszych także normalnej dziewczyny, to ty tutaj nie spotkasz :O lepiej poszukaj sobie jakiegoś innego forum, bo kafe jest generalnie uważana za forum dla życiowych przegrańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Po prostu bądź na forum, a to czy kogoś spotkasz czy nie to już kwestia szczęścia Bo celowe szukanie nie ma sensu, tutaj najfajniejszych ludzi poznaje się przy okazji dyskusji na temat jakiegoś tematu albo przypadkiem zagadasz do kogoś. Przynajmniej to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
do na tym.... to po co wogole wchodzisz na to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem miła, inteligentna, ale jeszcze niewykształcona (staram się o miejsce na lekarskim:p). Też właśnie szukam kogoś ciekawego i wartościowego. Lubię poznawać nowych ludzi, mam nawet za sobą wakacyjny wypad z nieznajomymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-i-l-k
nie, nie zrozumieliśmy się :) ja nie chcę szukać na tym forum przyszłej dziewczyny vel żony. Po prostu jestem ciekawy czy w razie takiej chęci, znalazłbym wartościową dziewczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym forum
żeby się pośmiać :D nic mi tak nie poprawia humoru i nie relaksuje, jak czytanie tych głupot, które tu wypisujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
do na tym............. a normalna dziewczyna to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Pomijam językową poprawność mojej wypowiedzi, ech... O tym właśnie piszę:) Pobędziesz tutaj chwilę i sam się zorientujesz jacy ludzie tu przesiadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-i-l-k
do woda coś tam odpadasz: po pierwsze- za młoda po drugie- nazbyt otwarta. wyjazd z nieznajomymi? no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
d na tym................ szczerze mowiac mialam to samo napisac za kazdym razem jak tu wchodze ludzie sie wyzywaja i cisnieniuja a ja mam ubaw,bo to jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
na tym forum, to gratuluję poczucia humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kultura in orendż
Wilku, Ty tutaj casting jednak robisz?:D chic, widać masz takie szczęście:P Ja czasem trafiam na względnie normalną rozmowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chic...
do tego forum to niestety prawda rzadko z kim mozna normalnie porozmawiac,czasami wlasnie wchodze ,zeby poprawic sobie chumor,bo czasami takie glupoty wypisuja ,ze az mnie brzuch pozniej boli ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tym forum
normalna dziewczyna? wrażliwa kobieta, normalnie ubrana (nie tak jakby szła do pracy w klubie nocnym), delikatny makijaż albo i zero makijażu, pracowita, rodzinna, mająca swoje zainteresowania, z którą można o wszystkim porozmawiać, dla której w zyciu liczy się coś więcej niż pieniądze, która nie szlaja sie co weekend po dyskotekach, nie daje dupy komu popadnie, nie musi być dziewicą, ale sex uprawia tylko z poważnymi partnerami z milości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×